"Молодички" з Шацька заспівали для еліти Варшави і сфотографувалися з Єжи Гоффманом

21 Березня 2017, 22:00
3304

Народний ансамбль "Молодички" Шацького міського будинку культури щойно повернувся з Польщі, де виступив на міжнародному гала-концерті кресової пісні у Варшаві.

В залі столичного готелю "Трилогія", де зібралася вся еліта Варшави, "Молодички" виконали три українські пісні і дві польські. Як розповіла Ніна Вирович, керівник ансамблю, колектив вперше побував на такому заході, своєрідному світському рауті, де сиділи за столиками і гаряче аплодували запальним українським співачкам представники панівних верхів міста.

Більше того, в Ніни Вирович взяли інтерв'ю телевізійники польського каналу. Ніна Федорівна спілкувалася з ними польською мовою, робила це невимушено і без жодних труднощів, чим викликала щирі слова захоплення на свою адресу.

"Молодичкам" вручили пам'ятний знак на згадку про участь у концерті.

Але найбільше співачкам із Шацька запам'яталася спільна фотосесія з відомим польським режисером і сценаристом Єжи Гоффманом.

"Молодичок" із Шацька люблять у Польщі, шанують і українську пісню, тому організатори пообіцяли і надалі запрошувати колектив на мистецькі заходи.

2

 

Коментарі
22 Березня 2017, 15:22
22 Березня 2017, 17:21
Чому не весь колектив обіжаєм?!!
22 Березня 2017, 19:37
прямо вся еліта
22 Березня 2017, 19:48
тишось толкове зроби а спивати ми усі вміімо
22 Березня 2017, 19:55
Цікаво, а ці двоє учасниць, які працюють на державних роботах, коли їдуть за кордон, беруть відпустку чи ні? Що директори ставлять в табель обліку робочого часу? Корупцією попахує! Може зайнятись?!
22 Березня 2017, 20:40
Вам мало "зради" то молодички ввже погані-не туди енергію спрямовуйте
22 Березня 2017, 21:47
правильно кру каже треба іх перевірити а то вони вже занадто
22 Березня 2017, 23:30
Підтримую КРУ. А то катаються, не беручи відпустки, і зарплату отримують.
23 Березня 2017, 19:52
Співайте всі і їдьте заробляйте . Кордон не закритий і сцена не на замку!
23 Березня 2017, 21:38
В робочий час ці двоє були на робочих місцях!!!!! А куди вони їздили у свій вихідний вони не зобовязані ні перед ким звітуватись!!!!
23 Березня 2017, 23:32
:)
23 Березня 2017, 23:42
"Молодички" виступали у Варшаві у вихідний день.
23 Березня 2017, 23:56
Ну що за народ! Людина старається, працює. Нє - дай обісрати. Та якби не ті Молодички і не Ніна, ніхто б у Польщі не чув про Шацьк. Жоден працівник культури району і частини того не зробив, що робить вона. Та вона б краще сиділа в спокої вдома. Але Ніна їде, стоїть у тих чергах на кордоні, нервується, переживає. Привозить для району славу і визнання, а тут - такі от "доброжелатєлі".
24 Березня 2017, 00:42
Ви написали&quot; В залі столичного готелю &quot;Трилогія&quot;, де зібралася вся еліта Варшави&quot;<br/>А інтернет видав іншу інформацію<br/><br/>Hotel Trylogia 3-звездочный отель <br/> Зелонка<br/>Окруженный 4 га озелененной территории отель Trylogia находится в городе Зеленка, в 18 км от центра Варшавы.<br/><br/>ПРОХАННЯ для своїх читачів висвітлювати ПРАВДУ<br/>А так то МОЛОДЦІ