Автохамство на новій дорозі в Шацьку стає масовим явищем. ФОТО

30 Травня 2020, 11:40
Автохам по вулиці Степана Шковороди 8377
Автохам по вулиці Степана Шковороди

Інтернет-видання Район.Шацьк продовжує публікувати фотографії неправильно припаркованого транспорту.

Житель Шацька надіслав на адресу редакції фото автохама по вулиці Степана Шковороди в селищі. Автомобіль повністю заблокував пішохідну зону.

Нагадаємо, за останній час це вже другий випадок порушення правил дорожнього руху у цьому місці.

Читайте такожШацьк: автохам заблокував прохід пішоходам і проїзд – велосипедистам

Просимо наших читачів не збавляти активності. Фотографуйте автомобілі, які заважають вам пройти або проїхати, і надсилайте на електронну адресу видання: [email protected] або в повідомлення на фейсбук-сторінку Район.Шацьк, а також не забувайте обов'язково повідомляти в поліцію на номер 102, аби порушників можна було притягнути до відповідальності.

Читайте також:

У Шацьку біля лікарні автохам заблокував виїзд двом автівкам

Шацьк: автохам по вулиці Незалежності припаркувався на новенькій бруківці

Автохам припаркував транспорт в озері Світязь


 

Коментарі
30 Травня 2020, 15:25
Ще йде будівництво і обєкт не зданий в експлуатаіію! Потерпіть трохи!
30 Травня 2020, 16:00
Поясніть чому поліція не штрафує таких людей??<br/>В чому проблема?
30 Травня 2020, 17:04
Де по вашому там може стати машина щоб комусь не заважати? На дорозі одні не можуть об’їхати а на тротуарі інші. Звикайте від тепер таке буде мало не що дня
30 Травня 2020, 21:35
Підтримую Василя, не вистачило розуму на парковку, тепер матимемо красиві тротуари на яких стоять машини.
30 Травня 2020, 21:58
Карманчика для паркування не зробили, то може тоді краще посередині дороги стати чи як?
30 Травня 2020, 22:50
Дорога, тротуари, велодоріжки, освітлення це дуже добре, але треба включати логіку і креатив, в іншому випадку отримажмо Лвів ( всі дороги з односторонім рухом за їх ширини 3м.). На даний час звичайні вулиці значно ширші. Навіщо нам ці квітники??????. Зробіть дорогу відповідно госту, нормальної ширини (треба мислити маштабніше і перспективно), навіщо переставляти стовби, перекладати бруківку, чи бардюри ( за чиї кошти, НАШІ)! Чи як завжди все через ж о п у, по два рази тротуар з бардюрами та іншим хламом будем перебудовувати???
30 Травня 2020, 23:02
Якщо добре захотіти то можна знайти місце де припаркуватись, якщо треба і пройти декілька лишніх метрів з машини то ноги не повишатуються!! Вам таким розумним водіям зроби дорогу і в чотири полоси то мало буде, а за пенсіонерів чи жінок з колясками ніхто і не подумає!!
31 Травня 2020, 00:22
Звикли щоб парковка була біля кожного магазину, там можна заїхати на парковку поліції і пройти два метри
31 Травня 2020, 00:25
Якби то була Німеччина то дали би штрафу 300 євро тоді би кожен шукав би парковку , а не на тротуарі зупинялися. І пройти триста метрів було б не важко
31 Травня 2020, 04:29
Я за пішоходів і їх безпеку на 100 %, хоча як серед них і водіїв є багато не адекватів, проте пропускна можливість дороги повинна бути реальною. Не думаю, що пішиходам буде забавно дивитись на пробки з авто, слухати гул, і дихати вихлопами з двигуна!!!
31 Травня 2020, 13:32
Кому положено, тот и припаркуется: где захочет, как захочет и когда захочет!
31 Травня 2020, 18:43
Анна, на вашу думку реконструкція дороги з тротуарами має спрощувати життя, чи ускладнювати? Де ви там стільки парковок знайдете? чи там така вузька дорога, що не можна було зробити ще одну полосу для парковки? Автомобілів буде тільки більшати, а ті, хто робив цей проект тільки ускладнили умови і для водіїв, і для пішоходів з велосипедистами, бо НІХТО НЕ БУДЕ ЇХАТИ НА ЯКУСЬ УЯВНУ ПАРКОВКУ ДЕСЬ Х*Й ЗНА ДЕ!! і всі будуть на тротуарі або на дорозі ставати, і треба бути повним телепнем, щоб це не зрозуміти при проектуванні дороги! Там нічого не заважало зробити нормальну парковку, крім відсутності розуму в проектувальників!