"Автохам" - видання Район.Шацьк започатковує нову рубрику

20 Березня 2017, 12:30
2937

На вулицях Шацька часто можна бачити не за правилами припаркований транспорт, який заважає пішоходам рухатися тротуарами селища, мамам – безперешкодно їхати з дитячими візками, а також руйнує бруківку і комунальне майно громади.

Нагадаємо, взимку в самому центрі Шацька комунальники встановили бетонні клумби, аби запобігти неправильному паркуванню транспорту - впритул до самої загорожі. Тоді один з водіїв припаркував мікроавтобус впритул до клумби, хоча місця там достатньо для того, щоб не пошкоджувати нових конструкцій.


 

Днями на електронну адресу видання Район.Шацьк житель районного центру К. надіслав світлини неправильно припаркованого транспорту по вулиці 50 років Перемоги.

-Автомобіль заїхав на тротуар, забруднивши бруківку гряззю з дороги. Більше того, від такого паркування руйнується бруківка, яка ще не встигла закріпитися, - обурювався дописувач.

Зважаючи на актуальність теми, видання Район.Шацьк розпочинає нову рубрику «Автохам». Віднині ми будемо публікувати фотографії неправильно припаркованого транспорту, який псує естетичний вигляд селища, руйнує майно громади, блокує рух пішоходів і загрожує їхній безпеці.

Просимо наших читачів долучитися до нашої ініціативи. Фотографуйте автомобілі, які заважають вам пройти або проїхати, і надсилайте на електронну адресу видання: [email protected],

або ж насилайте, скориставшись рубрикою «Додати новину»

Старайтесь фотографувати так, аби видно було номерний знак. Можливо, поліція стане нашим партнером і притягне до відповідальності порушників.


 

 

Коментарі
20 Березня 2017, 16:07
Правильно...а то вже набридлі оті водії що себе богами світу вважають...ну і що що в них дорогі іномарки..вони думають що їм все дозволено і про моральність елементарну незнають..я наприклад часто гуляючи з візком дитячим обходила машини виходячи на дорогу..бо оті придурки паркуються аж до самого забору (раніше як не було клумб біля Водограю)..чому я маю ризикувати з дитиною через цих розумовохворих пантувальщиків?Нахаби в щацьку ще ті..а літом їх на 100%побільшає зарахунок "відпочивальників"...або на переході вміють ще стати ..обо перед ним..
20 Березня 2017, 16:40
Порада для редакції, фото на яких зафіксовано порушення правил зупинки, стоянки - надсилайте в поліцію від імені редакції, з проханням притягнути до відповідальності. Щодо тих фото, які публікуються на сайті, замальовуйте номерний знак, оскільки публікація такого без дозволу власника ТЗ є порушенням закону "Про захист персональних даних".
20 Березня 2017, 17:50
От цікаво , як довго проживе мобільний телефон в фотографувальника ? ........
20 Березня 2017, 18:03
Літом не хватиь часу фоткати понаїхавше бидло
20 Березня 2017, 18:13
<p>не страдайте х...ой)))</p>
20 Березня 2017, 19:34
я думаю що я заслужила паркуватись де хоч
20 Березня 2017, 21:01
А я заслужила ходити де хоч. І на вашій машині можуть залишиться сліди.
20 Березня 2017, 21:19
Це дуже хороша ідея, її треба підтримати
20 Березня 2017, 23:29
Дивлячись на коментарі розумієш, що бидла і без понаїхавших літом вистачає.
20 Березня 2017, 23:44
тож шацьк не киів
20 Березня 2017, 23:56
я тебе оставлю сліди я тебе оставлю
21 Березня 2017, 01:21
Нема на вас доброї влади, нема на вас хороших штрафів. Перестали би паркуватись де захочу.
21 Березня 2017, 13:31
Ще й писати толком не вміють,цікаво як на права здала!!??чи же так заслужила паркуватись де хоч???
21 Березня 2017, 23:16
мені мохна
21 Березня 2017, 23:31
і вопще хто ти така шоб мині вказувати
22 Березня 2017, 21:38
ну шацьк же не париж
23 Березня 2017, 10:05
А де ж в шацьку припаркуватися можна? Була одна стояанка всяка така біля ресторану і ту закрили... Спочатку хай зроблять місця для паркування тоді фоткають... Біля клумби то ще не на клумбі. Тим більш там якраз видно розмітку для парковки.. автор статті спочатку правила вивчити тоді публікуй. Чого ж ти ханзиручкіні машини не публікується які цілий день стоять під культорую???
25 Березня 2017, 17:32
таким співакам як я то можна
26 Березня 2017, 19:47
ШО ТО ЗА ШВАНЦИХА
26 Березня 2017, 22:49
ТО МУСИТЬ МИНИКІВКА ТЕ РИЛО ЩО ЗАВИВАЄ ПО ПОЛЬЩИ
29 Березня 2017, 01:49
так так вона сама милниківка
07 Квітня 2017, 13:14
Окей. Пропоную також започаткувати рубрику "Пішохам" та публікувати фото всіх пішоходів (також є учасниками дорожнього руху) які переходять дорогу в не дозволених місцях, рухаються на велосипедах порушуючи правила, переїжджають пішохідні переходи на велосипедах (хоча повинні переводитись) і так далі. Також мене як автовласника і пішохода обурило фото де Мерседес Віто припаркувався біля бару "Водограй". Правила він не порушив, на клумбу не виїхав, а навпаки, максимально близько підїхав, тим самим прийнявши авто з проїжджої частини і забезпечивши безпечніший рух по автодорозі. Не заперечую що в нас в Шацьку є багато недобросовісних власників авто які нехтують правилами паркування ТЗ і рахую, що потрібно боротися не з наслідками а з причинами цього.