Яскраві та весняні: працівники Шацької ОТГ в День вишиванки

21 Травня 2020, 15:45
5154

У День вишиванки працівники виконавчого апарату Шацької ОТГ долучилися до відзначення свята.

Світлини працівників Шацької ОТГ розмістили на сайті органу місцевого самоврядування.

У яскравих вишиванках працівники громади на чолі з виконуючою обов'язки голови Шацької ОТГ Людмилою Цевух сфотографувалися у сквері біля пам'ятника Тараса Шевченка.

Читайте також: Вихованці Шацького БДЮТ одягнули вишиванки. ФОТО

Школярі та студенти навчальних закладів Шаччини створили відео до Дня вишиванки

1

3

1

1

1

2

2

2

3

3

 

Коментарі
21 Травня 2020, 19:54
влада порушує карантин
21 Травня 2020, 20:16
Показали приклад жителям району - а маски де?
22 Травня 2020, 00:09
Всім &amp;quot;работнічкам&amp;quot; по 17 000, а керівнику 34 000.<br/>Закон один для всіх?
22 Травня 2020, 01:51
дійсно, непогана зарплатня у секретаря<br/>https://declarations.com.ua/declaration/nacp_e1063978-da93-4a92-a1b3-987b362e3ad1<br/>30 тисяч в місяць. це за які заслуги ? давайте я буду цим займатись
22 Травня 2020, 01:56
Керівництво треба міняти
22 Травня 2020, 02:02
Як в церкву то не можна...в магазин не можна....вмене в магазині за один раз було не більше 4 осіб до карантину'''а тут 15 і без масок 'рукавичок і дистанції
22 Травня 2020, 12:52
бля як по магазинах чи ще десь то ганяєте людей за маски а як самі то можна і без так..якщо ви не вірите в той корона вірус так відмініть карантин базари хай нормально працють і магазини пошти і все інше а то ви реально виглядаєте дибілами ....
22 Травня 2020, 13:20
який ви приклад подаєте жителям району? де маски, де дистанція? чи карантин не один для всіх??
22 Травня 2020, 17:30
А<br/>Нас <br/>Рать <br/>!
22 Травня 2020, 18:55
карантин для простих смертних
22 Травня 2020, 20:33
Головихо секрктарко! Так Волинь і не вийде з карантину! шо за порушення карантину і на день перемоги і зараз? Де маски і дистанція?Тре сюди Авакова а фото в моз.
22 Травня 2020, 22:45
Я ношу маску і мені норм, на інших не дивлюсь. <br/>І до вашого відома, карантин не Шацька влада ввела, а КМУ, ну це так, для загального розвитку;)
24 Травня 2020, 17:28
А мені пошкодували сорочечку... Хоч китайську.