Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Захиститись від рейдерів у сфері нерухомості та бізнесу тепер простіше

12:35 21.05.2020
1337

Громадянам стане легше захищати своє майно від зазіхань рейдерів.

Про це повідомила заступниця начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Ольга Семенюк.

Сьогодні ситуація з рейдерством в Україні виглядає досить неоднозначно. Це може бути підробка документів, судових рішень, втручання в роботу електронних реєстрів та інші діяння. Відтак, власникам майна доводиться захищатися, всіма можливими способами. Звісно, перша інстанція, куди слід звернутися при вчиненні рейдерських дій стосовно вашого майна чи бізнесу – це правоохоронні органи, бо рейдерство є злочином.

Але тепер, аби громадянам було легше захистити своє майно, на законодавчому рівні удосконалено процедуру розгляду скарг. Так, замість антирейдерської комісії створено Колегії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації (надалі – Колегія), як дієвий досудовий спосіб захисту від неправомірних дій державних реєстраторів. Колегії діють при Міністерстві юстиції України та його міжрегіональних управліннях. Цей принципово новий колегіальний орган забезпечує дійсно прозорий розгляд скарг у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу.

При Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м.Львів) діє Колегія, яка здійснює розгляд скарг у межах Львівської, Волинської та Рівненської областей.

«До нас Ви можете звернутися, якщо не згідні з реєстраційними діями або рішенням державного реєстратора.

Звичайно, рейдерську атаку краще не допустити, ніж потім долати її наслідки. Тому, разом з цим, уберегти майно від рейдерів допоможуть сервіси моніторингу: SMS-маяк, SMS-маяк Земля та SMS-маяк Іпотека, які відстежать будь-які зміни, що відбуваються з нерухомістю в Реєстрі речових прав на нерухоме майно. Зазначимо, що завдяки сервісам можна оперативно відстежувати зміни статусу будь-якого об’єкта нерухомості (через SMS-повідомлення, електронним листом або ж через повідомлення в кабінеті користувача).

Право громадян на нерухомість та бізнес – запорука сильної держави, тому Міністерство юстиції України постійно вдосконалюється аби дієво допомагати Вам захищати своє майно», – інформують у мін'юсті.

Читайте також: Волинські випускники цього року не матимуть останніх дзвоників

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
15 травня
Вчора
13.05.2021
12.05.2021
11.05.2021
10.05.2021
09.05.2021