У Шацькому національному парку спалили шістдесят кілометрів браконьєрських сіток та 384 ятері

15 Березня 2017, 19:10
4984

Щороку в Шацькому національному природному парку знищують знаряддя браконьєрського лову риби та звірів. Цей рік не став винятком.

Цього тижня працівники національного парку вивезли для знищення 384 ятері та 1180 рибальських сіток ( в середньому одна сітка – 50-60 метрів), загальна довжина зібраних з озер району сіток – до 60 кілометрів. Цих сіток вистачало б викласти дорогу від Шацька до Любомля і назад, як говорять працівники парку.

Ці браконьєрські знаряддя парківцями були вилучені протягом минулого року у любителів незаконного вилову риби, які орудували на озерах району, або ж просто зібрані з озер під час чергувань. Зберігаються сітки та ятері протягом року (відповідно до законодавства як доказ браконьєрства), після чого підлягають знищенню.

Потрапили до рук працівників парку й незвичні металеві пастки для ловлі звірів, який є особливо жорстоким: тварина, яка потрапила копитом в цю пастку, уже не зможе з неї вибратися.

-Такі пастки, зазвичай, ставлять на кабана, але потрапляють туди й інші парнокопитні тварини, - говорить директор парку Володимир Захарко.

Через декілька хвилин браконьєрські знаряддя запалали вогнем, здіймаючи в повітря великий стовп диму.

1

2


 

Коментарі
15 Березня 2017, 22:03
не там показники треба робити-а вийдіть на базар і подивіться на щуки і ікру
15 Березня 2017, 22:07
ото молодці,а де нормальні снасті
15 Березня 2017, 23:01
ВИ НО СОЛОВЯНЧИКА ТРАСОНІТЕ СКІЛЬКО В НЬОГО В БАНКУ
16 Березня 2017, 01:30
Такі жаки спалили...., краще б якого вугрика зловили...
16 Березня 2017, 01:33
А протокол, чи шо то за бумага, ше з прошлого року... хех
16 Березня 2017, 02:08
Позор вітьок. Клоунаду підтримуєш.
16 Березня 2017, 02:10
А за шарікі чому ніхто нічого ненапише. Шо там та риба а от один мішочок кладофори 900-1200гнр коштує
16 Березня 2017, 11:18
ЗАХАРКО І НА ПЕНСІЇ НЕ ПОРУЗУМНІШАВ НА МІСЦІ ЕКОЛОГА НАКЛАВ БИ НА ЙОГО ШТРАФ І КРІМ ТОГО ВІН ЗАПОДІЯВ ШКОДУ БЮДЖЕТУ СПАЛИВШИ СНАСТІ
16 Березня 2017, 13:53
Жах. Придурки. Нащо майно псувати. Ловили й ловиьимуть.
16 Березня 2017, 15:18
В першу чергу потрібно поміняти весь штат працівників. Бо на цей спектакль вже набридло дивитися.
16 Березня 2017, 15:33
В першу чергу потрібно поміняти штат працівників,тому що вони всі куплені.
16 Березня 2017, 16:56
Шкода що треба чекати цілий рік , аби спалити. Треба зразу.....
16 Березня 2017, 17:44
Заїдьте до собка Сергія який живе за Лемарком. Який пів Світязя вивіз шаріків в Польшу. І спитайте йго за шо він побудував таку хату і дачу на болоті. За рибу яку продає літом і туристів приймає -- НЕ ДУМАЮ.!!!<br/>Також Сацюк малий який живе в Світязі на початку села. Того самого мента крахобора Сацюка , брат. <br/>В нього перевалочна база, сам миє і ше скуповує кладофору. Везе своїм пиріжком до брата- мусора в Шацьк, а той вже бусом в Ковель по службам доставки.<br/>А також Сацюк мент має кучу зброї яка не зареєстрована. Вполоть до калашів і карабінів- приторговує бідолаха.
16 Березня 2017, 17:52
Всі інспектори палили дерев’яні та пластикові знаряддя, а Захарко палив метал? І що, получилось?
16 Березня 2017, 19:58
А де фото рибінспекторів-крахоборів?!! Від держави получають зарплату за те, що нібито охороняють рибу, а з бракон'єрів деруть за те, що попереджають про приїзд рибінспекції. Во житуха!!! І що? Про те не знає наше керівництво?11
16 Березня 2017, 20:54
Ну дрантя спалили - це зрозуміло, а скільки загнали Захарко не відзвітував?
16 Березня 2017, 22:18
Розкажи друже скільки Соловю відсьогуєш за кладофору і рибку в нерест.???<br/>От як ти можеш так жити, коло озера яке тебе кормить і ше так знущатись з нього. Ти ж без того озера ніхто. <br/>Згадай як з риби починав, браконьєр, а потім перейшов на шарікі. Тему прочуствував. <br/>А тепер уяви шо озеро пропаде з твоєю берпосередньою участью, і шо дальше. Навіщо тобі той барак буде потрібний якшо озеро занепастиш.<br/> Гріха не боїшся.
16 Березня 2017, 22:56
Баби базарні
16 Березня 2017, 23:48
пропуную всіх спалити
17 Березня 2017, 00:21
На мою думку що порядку в парку не було і не буде. Не ті люди там працюють.
17 Березня 2017, 01:12
мені светка соловянчиха хвалилась що в неі на рахунку 500 000 баксів і що вона на все чихала
18 Березня 2017, 13:43
вона бреше
19 Березня 2017, 18:21
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ ЖДІТЬ КАДРОВИХ РІШЕНЬ ПО ПАРКУ
19 Березня 2017, 21:27
ДАВНО ПОРА
19 Березня 2017, 21:27
ДАВНО ПОРА
19 Березня 2017, 23:24
Хай жаки на Луці познімають, ато в нерестовий період ловлять все підряд. Паркувці хренові.<br/>КОНТРОЛЬНИЙ ВИЛОВ РИБИ --- називається.
21 Березня 2017, 06:18
лука низьке бужня мокашин
23 Березня 2017, 17:26
Спалилися короче;))))
26 Березня 2017, 20:01
А ЗА ЩО ТАК СОЛОВЯНЧИК РОЗКОШУЄ
26 Травня 2017, 01:08
СТИД І СРАМ НА ПІЩАНСЬКОМУ СНУЮТЬ СІТКИ ВСІ ЗНАЮТЬ ЧИЇ СІТКИ І НІЧОГО. ПРОСЕДІВ Я НА ЦЬОМУ ОЗЕРІ НЕ ОДНУ ДОБУ РИБІНСПЕКЦІЄЮ І НЕ ПАХЛО. СКОТИ БО ІНАКШЕ І НЕ СКАЖЕШ.