Що робили шацькі школярі в Любомлі

14 Березня 2017, 21:35
2539

На початку березня учні загальноосвітньої школи І-ІІ ст. смт Шацьк здійснили цікаву екскурсію до міста Любомля.

Про це розповіла учениця 8 класу ЗОШ І-ІІ ст. смт Шацьк Вікторія Корець.

Разом з учителями Ігорем та Ольгою Носулічами, Зінаїдою Пех відвідали Любомльський краєзнавчий музей, де школярі з великим інтересом оглянули експозицію. Дітей особливо зацікавили історичні експонати та артефакти, знайдені на території Шаччини. Вони тимчасово зберігаються в Любомлі, оскільки в Шацьку краєзнавчого музею немає.

Побували також на меморіалі Другої світової війни та біля стели загиблим воїнам АТО. Побачили древні храми Любомля і зробили світлини біля знака «Я люблю Любомль». По дорозі заїхали до святого джерела, набралися сили й енергії від цілющої води.

Завершився насичений і багатий на емоції день екскурсії приємним відпочинком у кафе «Водограй» селища Шацьк. Діти і вчителі ласували смачною піцою, ділилися враженнями і активно планували свою наступну спільну поїздку – визначними місцями Галичини.

Школярі та їхні батьки щиро вдячні депутатові Шацької районної ради Олександру Наумичу, який спонсорував цю поїздку; а також водієві автобуса Роману Цвиду.

2

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

 

Коментарі
15 Березня 2017, 00:32
швирепє якесь
15 Березня 2017, 10:54
Дешевий піар за 300 гривень. На шістьох дітей одна піца та по півстакана соку. Жах.
15 Березня 2017, 11:21
Дуже добре,що проводять таки заходи. Приємно дітям і батькам.
15 Березня 2017, 11:54
Швирепа ти, Прісьо! А для дітей і така поїздка - радість, при теперішніх можливостях їх батьків.
15 Березня 2017, 17:35
Микола, а ти краще влаштуй та фотки прямо тут і виклади.
15 Березня 2017, 17:57
Ну що за народ такий! Всяку хорошу справу запаскудять, що б не робили. Та ті вчителі молодці. Вони взагалі не зобовязані кудись дітей везти і тим більше піцою в барі пригощати. А так подивіться на діток - вони ж щасливі! Вчителі, не переймайтесь цим словесним поносом, респект вам!
15 Березня 2017, 23:11
ОСОБЛИВО ЗІНУЛЬКА ГАЛОВКА
16 Березня 2017, 09:52
Молодці спонсор та вчителі що організували екскурсію для діток!!!!!!!
16 Березня 2017, 16:15
Цікаво хто це нам в рот заглядає наскільки ми гривень їли ? Хто знає що ми заказували що ми їли що ми пили ) Якщо вам так цікаво то нам екскурсія обійшлася в півтори тисячі гривень)
17 Березня 2017, 01:05
а де сик купували
17 Березня 2017, 01:22
Сік
17 Березня 2017, 01:23
Сік купували в Любомлі в магазині край наш
17 Березня 2017, 23:54
ви зінулю не чипайте а то вона вам всі діла поришає ни тилько в області а й в украіни
18 Березня 2017, 00:02
ни знаю ни знаю
18 Березня 2017, 09:07
Та перестаньте оскарбляти людей)
18 Березня 2017, 13:40
а ти хто така