Третій випадок інфікування коронавірусом на Шаччині: в кого виявили хворобу

11 Травня 2020, 12:10
9386 Джерело: фото ілюстративне

У Шацькому районі підтвердили ще один випадок гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Про це повідомили 11 травня в Шацькій райдержадміністрації.

Хворобу діагностували в жителя села Голядин, 1983 року народження.

На сьогодні відповідні служби проводять розслідування, встановлюючи коло контантних осіб та можливе джерело інфікування.

Хворий ізольований, лікується вдома під наглядом лікарів.

За весь період у районі зареєстрували три випадки COVID-19.

Читайте також:

В Шацькому районі – другий випадок інфікування коронавірусом

Одужала жителька Шацького району, в якої діагностували коронавірус

Коментарі
11 Травня 2020, 17:59
Не варто було ходити до мсковської церкви на Великдень розсодника коронавірусу
11 Травня 2020, 19:20
Ви що, це головний СЦУшник Шацького району. Московських церков він на дух не переносить. Як би ходив в нормальну церкву, то був би здоровий.
11 Травня 2020, 19:41
Хрест тобі в брехливий рот! У Голядині церкву новоуніати віджали.
11 Травня 2020, 22:49
Не треба було підтримувати розкол. І православні храми забирати.
12 Травня 2020, 00:56
Що ви виписуєте? То такі християни ви, про такі почуття як добро, милосердя, співчуття не чули? Чи на людях тільки всім розказуєте які міцні ви у вірі? Ганьба і сором таким людям!!!
12 Травня 2020, 02:12
Що ви пишете, бійтесь Бога і не судіть , на місці цього чоловіка може бути кожен з нас. Для Бога не важливо в яку церкву ми ходимо тут , Йому важлива на віра ,любов , а про яку любов ми можемо говорити , якщо ми готові з,їсти один одного ? Бог терплячий але за всі свої слова , вчинки ми дамо відповідь . Повидаляйте ці коментарі бо не можливо читати, задумайтесь чому Бог допускає стільки випробувань для України , не за наші заслуги? <br/>Бажаю швидкого одужання для хворого і для всіх Божих благословінь.
12 Травня 2020, 10:35
&lt;p&gt;Він, здавши тест на коронавірус, приховував це від жителів села і спілкувався з людьми ніби нічого і не стало.&lt;/p&gt;
12 Травня 2020, 14:33
Треба штрафувати ,що не дотримується карантину
12 Травня 2020, 14:33
Штраф хай платить за порушення карантину
12 Травня 2020, 15:31
Людина може захворіти незалежно від статусу. Одне образливо,що статусні люди можуть:1)не дотримуватись правил самоізоляції.2)Розгулювати під час карантину по районі.3)Перебувати в громадських місцях.4)Наражати на небезбеку інших.5)Бути егоїстами....
12 Травня 2020, 15:39
52
17 Травня 2020, 20:42
А в якій церкви вас хрестили і в яку ви до цього ходили ?