Шацькі поліцейські за добу розкрили умисне вбивство поблизу села Мельники

29 Квітня 2020, 17:16
12184

Увечері 28 квітня у лісовому масиві поблизу села Мельники Шацького району виявили тіло 53-річного жителя цього ж району з ознаками насильницької смерті. 

На місце виїхали співробітники поліції, йдеться на сайті волинських правоохоронців.

За фактом умисного вбивства відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України.

У результаті проведених заходів слідчі слідчого управління, оперативники управління карного розшуку області у співпраці із працівниками Шацького відділення поліції менше ніж за добу встановили особу зловмисника. Ним виявився не судимий 49-річний житель сусіднього села. Його затримали у порядку ст. 208 КПК України.

Після оголошення затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України, буде вирішуватись питання про обрання йому міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Санкція статті передбачає від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Читайте також: В Шацькому районі – найбільше порушників самоізоляції

Шацькі поліцейські склали дев'ять протоколів на порушників карантинного режиму

4

2

 

 

Коментарі
29 Квітня 2020, 21:12
А чому не пишете що вбивця священик ?
29 Квітня 2020, 21:49
Вбивцею виявився не просто житель а священик з села Гаївка ось це і страшно!!! Тому що він не раз бив людей а його все покривали, і всі гарненько мовчали та ще й заступалися за нього! Люди як ви до нього на сповідь навіть могли ходити? Жах до чого котиться цей світ!
29 Квітня 2020, 22:45
То був московський піп.ВІН ФАЙНО ЗАМУЖНІХ ЖІНОЧОК СПОВІДАВ КАЖУТЬ ЖЕР ВІАГРУ.
30 Квітня 2020, 00:47
Співчуття рідним!<br/>Тримайтесь
30 Квітня 2020, 01:06
Чому ви навдите наклип він його не вбивав а вбили його стоїтелі хай їх всіх допитають
30 Квітня 2020, 01:07
Він не вбивця
30 Квітня 2020, 01:13
А ви свічку тримали?<br/>В такій ситуації може опинитися будь хто
30 Квітня 2020, 02:32
А як побив машину москвич Регищуку. Куди не звертався всі покривали. Все таки зразу таких .потрібно наказувати.
30 Квітня 2020, 12:16
А те, що його давно вигнали з церкви ніхто не напише?
30 Квітня 2020, 13:28
Ригищук патріот України, а машина москвич, оплески!
30 Квітня 2020, 14:51
Страшно, що для того, щоб людям нарешті ВІДКРИЛИСЬ ОЧІ, треба, щоб сталась така велика трагедія! Бо зло треба присікати, поки воно ще маленьке! Всі все бачили, але... одні мовчали, а інші виправдовували і захищали. ДОЗАХИЩАЛИСЬ!!!
30 Квітня 2020, 15:49
Московських попів на мило то є вороги народу та України
30 Квітня 2020, 17:06
Нарешті його запроторять за грати.А то ніхто нічого не бачив як &amp;quot;батюшка&amp;quot;ліс крав,як до неповнолітніх дівчат чіплявся,як хлопця молодого зкалічив,як до медсестер санаторію домагався,ніхто нічого не бачив.То тепер подивіться.Все стало на свої місця,шкода що ціною життя...
30 Квітня 2020, 18:05
Не можна по діях одного попа судити цілу Церкву. Є багато недостойних вчителів, недостойних лікарів, продажних політиків, зрадників-військових. Вони є, але ж не усі такі. Є ж дуже багато хороших і порядних. За вашою логікою, їх усіх НА МИЛО?<br/>Якщо ви віруюча людина, то маєте розуміти, що біля Христа був Іуда, але Христа і апостолів не оцінюють по діях Іуди... І ми не ставимо під сумнів святість Христа чи апостолів. Повторюся, що за вашою логікою і їх потрібно на мило, бо серед них був Іуда. Якщо зробив золчин - хай відповідає. Якщо водій сідає за кермо нетверезий і збиває невинних людей - хай відповідає. Ми ж європейська країна, а не якась бидлота, що потрібно усіх НА МИЛО. Має бути закон і порядок. Зараз не середньовіччя, а 21 століття. Що це за дикі заклики?
30 Квітня 2020, 18:17
При чому тут московський чи не московський.тебе в якій церкві христили???те шо він вчворив це справді велика біда.що він літом на лісовій вчворив.прикрили.также само москвич вчому він виноватий?заскоки вже йому давно заходили.може вже де і біляк взяв!!
30 Квітня 2020, 20:39
Всі попи від Путіна мають бути депортовані в Москву
30 Квітня 2020, 20:42
Батюшка сильно напричащалися московською горілкою святкував путінський Великдень
30 Квітня 2020, 21:10
А хто це святкує Паску без благодатного вогню? До храму запрошує майже голих і елгебете?<br/>Якщо вбивця, то має сидіти! І давно він не священник (аби не ця трагедія, то у пцу прийняли б з розгону!).
30 Квітня 2020, 22:27
Ві дружив зним і не міг його вбити хай допитають строїтєлів яки там були чому вони повтікали і триндючку треба опитати чому вона втекла значить чуствує вину
30 Квітня 2020, 22:58
Це жінка померлого тісно &amp;quot;дружила&amp;quot;з Петром.
01 Травня 2020, 01:10
Не радуйтеся чужою бідою на цьму місці міг опинитися кожен але я не вірю що він це зробив.
01 Травня 2020, 03:00
Шедська сімя.Шведське село
02 Травня 2020, 21:13
Ви яке право маєте судити людину.....Ти шо Бог ? Він не виноватий,а Бог є і всім за язикі прийдеця відповідати .Його підставили ті триндюкі і решта шо там були хай признаються бо Бог є.А ви всі нерадійте так сильно Батюшка ше вийде.Бог дає такі випробування нашому Батюшкі.Ні чого витримає таке ще, ми звами молитвами пітримаєм вас Батюшка.
03 Травня 2020, 18:30
Судити його якраз будуть люди, в прокуратурі не боги сидять, а прості сметртні) Сподіваюсь, посадять на довго. А ти, тьотя, роти нам не закривай. Всі добре знають, що собою представляв цей &amp;quot;батюшка&amp;quot; - пив, буянив, чіплявся до жінок. Хоча, кому я пишу) Може, під ніком Прихожанка - то його коханка насправді пише? Молися за того упиря, скільки влізе, справа твоя. Але не повчай, що решта людей має робити. Сама Бога не боїшся, грішниця?
03 Травня 2020, 19:12
Ну не знаю кажуть він контужений в афганістані служив.
04 Травня 2020, 20:58
по авгану роки непроходять...молодий ще