Садова в Шацьку: люди живуть від дощу до дощу

07 Березня 2017, 16:00
2523

Навіть невеликий дощ перетворює дорогу по вулиці Садова в селищі Шацьк на суцільне місиво.

Про це інтернет-виданню Район.Шацьк повідомила жителька районного центру. 

Наша читачка зробила красномовні фото тиждень тому.

«Не проїхати-не пройти! Живемо від дощу до дощу. Навіть маленький дощик перетворює дорогу вулиці на повне бездоріжжя, болото», - йдеться в повідомленні.

1

2

2

2

1

1

 

Коментарі
07 Березня 2017, 21:47
ЯКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ТАКІ І ДОРОГИ
07 Березня 2017, 23:17
Як тільки дощ -на базарі чоботи дорожчають
08 Березня 2017, 00:45
при попередньому голові дороги були такі самі.<br/>хача так, стан доріг - то результат роботи і голови теж!
08 Березня 2017, 16:48
Ох комусь же і хочеться в крісло селищного голови!!! Аж пече одне місце. Це ж треба так ненавидіти людину! Жах
08 Березня 2017, 18:05
СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ГОСПОДАР У ЯКОГО ГОСПОДАРЯ НЕ МОЖНА ПРОЙТИ ПО ДОРОЗІ , ТО ВІН ПОГАНИЙ ГОСПОДАР ТАК ЩО ВСЕ ПРАВИЛЬНО НАПИСАНО
08 Березня 2017, 18:40
віннічук і йому подібні тобто корольчук і боярчук м все це і наробили так що не ображайтесь ребята
08 Березня 2017, 21:17
Біля дит садка по вул 8-го Березня такі ями що колеса в машин ховаються, даже на днях трактор забуксував серед дороги, там їхати або іти вобше не реально, люди мучаться і де та влада і їх обіцянки якщо елементарного не можуть зробити...
08 Березня 2017, 21:27
Вся проблема на даній вулиці в тому що навезли пів метра глини і все. Прохання до голови зібрати те що навезли і дати хоч невеликий шар щебня тоді буде якийсь толк, а то зробили ще гірше ніж було до ремонту. ГЛИНА на дорозі то велике ЗЛО !!!
08 Березня 2017, 22:02
А ЗАПОРОТА КАНАЛІЗАЦІЯ ЦЕ ЩЕ І ВТРАЧЕНІ МІЛЬЙОНИ ГАНЬБА
08 Березня 2017, 23:59
скільки років різних голів просять покращити стан на дорозі вулиці і без толку! навезли глини, - та це жах!!!<br/>вічні пояснення- нема коштів!<br/>де той план хоча б довгостроковий!?? знали б, що через 2, 5 чи 10 років в нас буде, а до того на іншій вулиці і т.д. а то одні відмазки і бездіяльність. а люди як поросята - в болоті. так важко на щебінь нашкребти!? курортний район і господарі управлінці!(((