На Волині за допомогою додатку «Дій вдома» контролюють, чи дотримуються заробітчани самоізоляції

28 Квітня 2020, 09:40
3433

 За допомогою мобільного додатку «Дій вдома» на Волині контролюють режим самоізоляції 439 особам.

Усім, хто прибуває в Україну, зокрема на ПП «Ягодин», встановлюють на телефон мобільний додаток «Дій вдома», за допомогою якого контролюватимуть режим самоізоляції, йдеться на сайті Волинської ОДА.

Як працює додаток: упродовж дня в період 14 днів людина отримуватиме до 10 push-повідомлень в додатку «Дій Вдома». Користувачу потрібно буде зробити своє фото, водночас працюватиме геолокація. Якщо буде порушений режим карантину, а невикористання додатки по суті буде порушенням режиму карантину, то людина змушена буде заплатити штраф.

Так, за 25 квітня в Україну через ПП «Ягодин» прибуло 505 осіб. З 00.00 год. до 13.00 год. 26 квітня кордон перетнуло 242 особи.

Нині додаток встановлено вже 439 громадянам, які проходитимуть обсервацію вдома за допомогою додатку.

Коментарі
28 Квітня 2020, 13:17
Цей додупок "Дуй в х..." непотріб і профанація. Наші люди десятиліттями обманювали лічильники світла і т. п. А от розробник додупка напевно заробив немало.
28 Квітня 2020, 13:26
Як піднімається язик називати тих людей "заробітчани"? Трудові мігранти - у всьому світі. Чому ви ненавидите тих людей? За те, що тікають з рідного дому, щоб заробити копійку. Чи бажаєте, щоб як раби працювали вдома, бо тільки і вистачить на кусень хліба, щоб з голоду не вмерти.
28 Квітня 2020, 14:45
Це є особливості національного характеру, менталітету : прислуговувати, заробляти на стороні,- щоб державі ні копійки! Навіть в радянській армії всі сержанти (і прапорщики) були наші!
28 Квітня 2020, 19:47
Певно ви і прислуговуєте раз так нервово коментуєте. А щоб ви знали з РП є підписаний документ, що все зароблене (офіційно в РП) доплюсовується до стажу в Україні. Може ви себе рабом в Україні комфортно відчуваєте - то як кажуть -вперед і з піснею. А на рахунок прислуги - то як ви дозволяєте з собою поводитись то так і буде.
28 Квітня 2020, 19:49
Совок в вашій голові ще довго буде сидіти
28 Квітня 2020, 22:03
Як можна більше 6 років не знімати майданну кастрюлю? Наші в РП тільки на чорнових роботах.<br/> &amp;quot;все зароблене (офіційно в РП) доплюсовується до стажу в Україні&amp;quot;- у трудових книжках? Ви це сурйозно? І податок з прибутку в Україні сплачено?
29 Квітня 2020, 00:43
Податок ви сплатили в РП. до речі на чорнову роботу чи на нормальну то ви самі вибираєте. Навіть можна до керівних посад вийти але повірте вам не світить. Ви прислуга - з розмови видно, совок. А документи із ZUS офіційно дадуть. Можете на рахунок цього в пенсійному взнати. А те що в Шацьку роботи за гідну зарплату нема то правда. І замість того щоб отримувати з фонду зайнятості копійки то краще за кордоном. Головне офіційно і не так як ви &amp;quot;прислугою&amp;quot;. Щасти...
29 Квітня 2020, 00:47
До речі про податок : в тому документі немає подвійного оподаткування. ви сплачуєте лише раз там де працювали.
29 Квітня 2020, 13:30
для тих хто за державу переживає що їй податки не платять скажу одне якщо ви будите платити державі то ваша доля буде як в наших теперишніх пенсіонерів будите плакати чого пенсія маленька як на неї прожити і пенсійний вік піднімуть не факт що доживете ... хочете нормальну старість не надйтесь на державу самі потихенько навіть в тій самі польщі пару грн заробили привезли вклали кудись даже ту саму дачу побудувати чи хатину щоб здавати в оренду чи магазин щось в такому плані тоді хоч трохи матимете на хліб а інакше самі бачите що робиться ...