«А де озеро?..» – в соцмережі коментують світлини з обмілілим Світязем

26 Квітня 2020, 15:45
13578

В мережі зявилися фото обмілілого Світязя.

Світлини опублікував на facebook Alexander Hech.

«Ось таке тепер озеро Світязь, мінімум 500 метрів від альтанок треба йти до води. Фото зроблені 25 квітня», йдеться у дописі.

Дивлячись на сумні світлини, користувачі пишуть у коментарях: «А де озеро?..»

Читайте також: 

Води мало, мілководдя заростає травою: показали фото Світязя в районі урочища Гряда

Легенди, краса і затишок краю Шацьких озер

2

1



3


 

Коментарі
26 Квітня 2020, 19:40
Зараз набіжать, ЛОХИНИ , СПАЛИТИ!!!!! )
26 Квітня 2020, 20:23
Гори піску і стеги від колес машин. Куди ж знову дінеться той пісок і чи осяде біля газозаправки? А куди ж дивляться екологи, Нацпарк, поліція? Може чекають пока озеро зникне як і карасинська гора.
26 Квітня 2020, 21:29
А лохини і далі поливають
26 Квітня 2020, 21:36
Вже і пісочок підвозять-знають що рівень не піднімеця поки є лохини.А ЛОХИНИ І ЛОХИ В ОБРАЗІ КОРУМПОВАНОГО КЕРІВНИЦТВА РАЙОНОМ БУДУТЬ ЗАВЖДИ
26 Квітня 2020, 23:21
Поки немає води, то є прекрасний шанс поглибити озеро біля берегів, але потрібна воля керівників.
26 Квітня 2020, 23:35
Тепер можливо хоть ціни впадуть на відпочинок в Світязьких бізнесменів, які вже реально загналися з цінами!!! В Египті вже дешевше коштує відпочити!
27 Квітня 2020, 03:00
Екологи не помічаюь що вже танками нагорнули гори піску,потім вивезуть.
27 Квітня 2020, 05:00
Хана буде туристичному бізнесу (задіяно більше 1 тис. людей - здачу житла, торгівля, розваги тощо)<br/>Жуйте соплі і далі, поки лохинщики ще будуть поливати
27 Квітня 2020, 11:05
Якщо в озері піднімеця рівень води на пів метра лохини потонуть в болоті.ПОТРІБНО З ЧОГОСЬ ВИБИРАТИ
27 Квітня 2020, 14:14
коли не стане піску - тоді справу відкриють! коли не стане озера - тоді в газеті напишуть ! .. а поки що , ось так з інтернету попідссикують і все ! улюблена фраза більшості '''люди такі стали''' ...то все хтось то не ми ..
28 Квітня 2020, 09:40
Палити лохини!!!!
28 Квітня 2020, 12:53
А ЛОХИНИ ВСЕ КВІТНУТЬ А ОЗЕРО ВСИХАЄ - ТО БІЛОРУСИ ВИННІ ЗІ ЗВОЇМ КАРЄРОМ ЗА 50 КІЛОМЕТРІВ