У жительки Шацького району підтвердили коронавірусну інфекцію

17 Квітня 2020, 15:53
8804 Джерело: фото ілюстративне

В мешканки Пульма виявили коронавірус.

Сьогодні, 17 квітня, у жительки Пульма, 1959 року народження, у вірусологічній лабораторії ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» за результатами експрес-тесту підтвердили наявність коронавірусної інфекції COVID-19,  повідомляють у пресслужбі Шацької райдержадміністрації.

Хвора знаходиться на лікуванні в інфекційному відділені Любомльської лікарні.

Працівники Любомльського міжрайонного відділення «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» провели заключну дизінфекцію житлових та підсобних приміщень, надвірних споруд по місцю проживання хворої. Також здійснили епідеміологічне розслідування, яким встановлено коло контактних осіб, та провели санітарно-освітню роботу серед населення.

Контактних осіб зобов'язали самоізолюватися до 29 квітня.

Віктор Плейтух, перший заступник голови Шацької РДА, звертається до жителів району з великим проханням дотримуватися додаткових обмежувальних заходів, встановлених обласною та районною комісіями ТЕБ та НС, а саме: не виходити з дому з 13:00 год. суботи 18 квітня до 6:00 ранку вівторка 21 квітня .

«Шановні святі отці!
Ще раз закликаю провести богослужіння з дотриманням карантинних норм, без вірян, та освятити пасхальні кошики у відповідності з узгодженими графіками, щоб максимально убезпечити себе та вірян від інфікування вірусом COVID-19.
Шановні підприємці!
Ваш прибуток, отриманий у ці дні, може обернутися із збитком у майбутньому. Не спокушайте людей і долю. Утримайтеся від торгівлі у вищевказаний період». – йдеться у зверненні.

Читайте також:

Перший заступник голови Шацької РДА просить мешканців дотримуватися на Великдень правил карантину

Опублікували графік освячення пасхальних кошиків у населених пунктах Шацького району

На Великдень поліцейські стежитимуть за людьми біля храмів

Коментарі
17 Квітня 2020, 19:49
Чому не пишете джерело інфекції?
17 Квітня 2020, 21:46
З Пульмо зробити гетто
17 Квітня 2020, 22:43
Де ж та баба той вірус знайшла?
18 Квітня 2020, 00:52
З сіммейного доктора спитайте
18 Квітня 2020, 03:19
Раз це перший випадок підтвердженої інфекції, мали б проінформувати населення про можливі шляхи інфікування хворої,чи з кимось інфікованим вже контактувала чи інші варіанти. В якому стані і т.п.<br/>А то плітки створюють різні і не знати що думати.<br/>Однозначно треба як брифінг від представника МОЗ, зробити і місцевій владі чи лікарні
18 Квітня 2020, 17:37
в фейсбуці пише що від коронавірусу відбілювач помагає тому давайте частіше його вживати ))))))
18 Квітня 2020, 19:04
Тож про неї знали ще тижнів два назад. Непонятно, чого досі вона була вдома? Тепер питання, скільки людей від неї заразилося?
18 Квітня 2020, 22:26
Та баба дурнувата ше пішла до церкви вербу святити а шоб її місця мало було <br/>Чого з температурою сидіти дома, якшо є підозра на коронавірус,
18 Квітня 2020, 23:08
Все село!!! Сиди в дома і невилазь!!!
18 Квітня 2020, 23:45
Ані хвора, ані її найближчі рідні уже довгий час не були в храмі. Тому зараження не могло піти з церкви, адже наш храм дотримується усіх карантинних норм. Участь в Богослужінні беруть не більше 10 осіб. Перед, після та під час Богослужіння храм дезінфікується антисептиками. Люди стоять в масках та рукавичках, зберігаючи дистанцію, що не можна сказати про базар та інші громадські місця, де велике скупчення людей.
19 Квітня 2020, 01:22
Баба з Пульма...........<br/>А чи не купувала вона в Шацьку на новому мінібазарі саджанці плодові у чернівецьких садоводів Валера і Ніна та вся їх сімя, котрі з початком карантину чомусь стали любомльськими чи турійськими і про короновірус кажуть - то видумки Госдєпа?<br/>Пагоноосцям шо важко зробити аналіз грунту на коренях дерев, прослідити по камерах за машиною із чернівецькою реєстрацією, &amp;quot;пробити&amp;quot; маршрут переміщення мобілки......?
19 Квітня 2020, 15:48
Лишіть бабу в спокої.Вона вже два тижні з дому не виходила, а контактувала до то, причому з багатьма. Вірусу більше нівкого нема, а пройшло повторюсь два тижні, то може річ і не у коронавірусі, а в людському факторі.
19 Квітня 2020, 23:35