Шачани на колінах зустріли полеглого Героя Сергія Мокренка

02 Березня 2017, 17:30
18717

Сьогодні, 2 березня, в Шацьку зустрічали труну з тілом полеглого на російсько-українській війні жителя районного центру Сергія Мокренка.

Військовий-контрактник, 1993 року народження, загинув 28 лютого під час масованого мінометного обстрілу українських позицій на Світлодарській дузі (Донецька область).

Сергій Мокренко проходив службу у 54-й окремій механізованій бригаді. В той зловісний день його мали нагородити орденом “За мужність” III ступеня.

В селищі Шацьк полеглого на Сході військового зустрічав живий ланцюг із людей, який простягнувся від початку районного центру до будинку, де жив Сергій.

Школярі, студенти, педагоги, медики, працівники державних установ і просто небайдужі жителі – всі стали на коліна, коли учасники АТО несли на руках труну з Героєм.

В п'ятницю, 3 березня, об 11.00 годині відбудеться панахида і прощання з бійцем біля пам'ятника Тарасові Шевченку в смт Шацьк.

1

3

3

2

3

3

1

4

1

1

2

1

2

3

1

1

3

2

1

1

1

6

8

4

5

5

5

5

7

6

6

7

 

Коментарі
02 Березня 2017, 20:04
Вічна пам'ять
02 Березня 2017, 20:26
НЕБО ПЛАЧЕ...
02 Березня 2017, 20:42
Герой. Люди в нас чуйні недумала що скільки вшанують пам'ять Сергія.
02 Березня 2017, 21:12
Вічна пам'ять герою((((((
02 Березня 2017, 22:14
Жорстока дійсність, кривава історія, яка забирає життя молодих юнаків. Земля тобі пухом, Сергію.
02 Березня 2017, 22:43
Вічна пам'ять герою :(
02 Березня 2017, 23:02
Слава герою!!! Серце розривається, душа болить. Такий молодий, гарний хлопець, тільки жити! Співчуття батькам, подяку за такого прекрасного сина.
02 Березня 2017, 23:08
Низький вам уклін за сина. Нехай земля йому буде пухом. Вічна пам'ять((((((
02 Березня 2017, 23:52
За нашу Україну помер а наша держава навіть пам'ятник непоставить. А батькам прийдеться за свої кошти.
03 Березня 2017, 12:02
Дуже шкода наших молодих хлопців,які гинуть там,а наша "влада"нічого не робить,сама б іх всіх постріляла б, за ні в чому не винних хлопців.!!((((Вічна пам"ять наш Герою
03 Березня 2017, 12:17
ВІЧНА ПАМ`ЯТЬ ГЕРОЮ !
03 Березня 2017, 13:07
як тільки боляче. як горе об"єднало людей. Дай Господь щоб нарешті припинили стріляти.усі молімося
03 Березня 2017, 13:15
Ніхто не знає коли біда в двері постукає..бідолашні батьки..їм як нікому зараз важко.,синочок якого ростили і доглядали з малечку і чекали від нього діточок ,своїх внучат...тепер лише згадуватимуть і серце кров'ю обливатиметься..якого сина втратили,якого героя,....і питання &quot;чому мій син?чому саме він?&quot;крутитеметься в голові....Важко на душі від того що робить наша влада...що в світі робиться...нівчому невинні мирні люди які хочуть кращого життя для себе та близьких гинуть ..гинуть героями...а через роки просто &quot;спогадами&quot;Вдячна батькам за сина...за людину яка нічого і нікого ніколи не боялась..за мужнього мужчину який ним став рано і нажаль ненадовго...<br/>ЛЮДИ давайте не на владу понадіємось а на нашу місцеву громаду і біля пам'ятника Шевченку поставимо памятник ще одному герою ,Герою нашого Містечка..цілої Держави,щоб його всі пам'ятали і вшановували його світлу пам'ять..і на день Захистника вітчисни ми всі знали кому потрібно принести квіти і за чию душу молитись!Надіюсь наша громада цього доб'ється...
03 Березня 2017, 15:51
Внесу посильну частину для спорудження пам*ятника.Напишіть куди перерахувати кошти.
03 Березня 2017, 16:28
Картка мами Сергія: 4149 4996 4043 5275 (Любов Буз)
03 Березня 2017, 22:55
згоден, влада погана, але загинув він від російського снаряда. Не розумію тих лицемірних людей, які їдуть в кацапію на заробітки
03 Березня 2017, 23:57
Нажаль наш нород є продажний.За гроші він зробить все.От і мучимось віками.