У Шацьку обрали голову районного суду

11 Квітня 2020, 10:23
6354

У Шацькому районному суді 9 квітня відбулися вибори голови суду.

Про це йдеться на сайті районного суду.

Так, відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» під час зібрання суддів Шацького районного суду Волинської області шляхом таємного голосування 9 квітня переобрали Сушик Наталію Вячеславівну головою Шацького районного суду.

Наталію Сушик перепризначили на посаду голови Шацького районного суду строком на три роки.

Читайте також: В Шацькому районному суді встановили позначки соціальної дистанції

Повідомили, скількох осіб і кого саме покарали в Шацькому районному суді

Повідомили, як працюватиме Шацький районний суд в умовах карантину

 

Коментарі
11 Квітня 2020, 19:09
Це та яку зловили в Луцьку на взятці?
12 Квітня 2020, 01:46
Нормальна людина в кращому би випадку-застрелилася, в гіршому пішла би тихенько з посади. Дурдом в країні, та й годі.
12 Квітня 2020, 02:12
та самая
12 Квітня 2020, 10:55
Щуку кинули у воду
13 Квітня 2020, 09:52
це не щука,а підступна корумпована жаба,яка наступний раз не відмажиться і випробує людський гнів на собі.бо уже реально задрали.
13 Квітня 2020, 14:59
Дуже хороша людина, чуйна, людяна, світла, добра. Нічого поганого сказати не можу. А те, що пишуть ЗМІ, то ще потрібно перевірити, чи правду пишуть. Навіщо писати дурниці? Нехай кожен дивиться на свої вчинки..... "Не суди і не судимий будеш"
13 Квітня 2020, 20:42
Люди добрі, які ж коментарі ви пишете злі.<br/>Інформація може бути будь-якою, але реакція людей на неї говорить про рівень тих людей.<br/>А якщо інформація неправдива, а ви так принизливо осуджуєте.<br/>Дуже хороша і порядна жінка,розумна суддя і прекрасний керівник!<br/> а з власними коментарями варто бути обережними. хто-зна, як про коментаторів можуть відзиватись інші...<br/>та й в час Великого посту розважаємо про страсті, які терпів Ісус. А його колись плюндрували, плювали, принижували, хоча він нікому нічого поганого не зробив, але натовп був безжальним.<br/>Будьмо добрими завжди! <br/>Та й в світі діє принцип бумерангу: &amp;quot;тобою ж зроблене чи сказане, обов'язково повернеться&amp;quot;. то ж за нами вибір чи випромінювати і отримувати добро, або ж зло... <br/>Кожен отримує за своє. і пильнувати треба себе. Бог всім суддя!
14 Квітня 2020, 00:22
Це шось нове! Українських суддів з Ісусом ше ніхто не порівнював!
14 Квітня 2020, 00:56
Посил не зрозуміли.ну що ж. десь,колись в житті буде спроба 2.
15 Квітня 2020, 14:34
Якщо ця суддя - &amp;quot;Дуже хороша людина, чуйна, людяна, світла, добра&amp;quot; - слова Миколи (думаю Шарапова), то хай відповість: чому вона дозволяє розмістити рядом з будівлею суду (біля 15 м), та рядом з парканом районного ринку (відстань біля 3 метрів) чотири ємності з бензином та дизпаливом. По нормам ДБН (державні будівельні норми) - це злочин, який може привести до того, що згорять сотні не винних людей. Допустима відстань від базару (місце масового скупчення людей) до ємкостей з бензином не меньше 200 метрів. Пані Сушик - дайте відповідь людям, ви це не знаєте і не бачите, чи взяли взятку. Якщо не бачите, то я Вам нагадую через цей коментар. Час пішов -чекаємо на Ваше справедливе рішення.