Санаторій "Лісова пісня" запрошує на відпочинок та лікування

28 Лютого 2017, 09:00
48396

Волинський санаторійя "Лісова пісня" запрошує бажаючих відпочити та оздоровитися на пільгових умовах.

З 1 березня по 30 квітня 2017 року заклад пропонує проживання в номерах підвищеної комфортності за 349 грн. та безкоштовні процедури.

До послуг пацієнтів:

реабілітація: кардіологічна (післяінфарктна), церебро-васкулярна (післяінсультна), захворювань та пошкоджень органів опору та слуху (посттравматична);

лікування: органів дихання, серцево-судинної системи, травлення, хребта, суглобів, шкіри (псоріаз).

Сучасна лікувальна база, комфортні номери, 4-разове харчування, меню на замовлення, кваліфіковані лікарі, досвідчений медичний та обслуговуючий персонал.

Телефони для довідок: 096-79-83-221, тел/факс: (03355) 9-56-06, 9-55-42.

E-mail: [email protected]сайт: http://www.lp.volyn.ua

Коментарі
28 Лютого 2017, 13:09
ЯКА СУЧАСНА БАЗА?ВИ ВІДСТАЛИ НА 15 РОКІВ ВІД НОРМАЛЬНИХ САНАТОРІЇВ І КАРПУК ІЗ ДИБЕЛИХОЮ ЗА ЦЕ МАЮТЬ ВІДПОВІСТИ ЩО ДОВЕЛИ ДО РУЧКИ ТАКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРАВДА КАРПУК ПІДЕ НА ПЕНСІЮ ТА Й КРАПКАЄДИНЕ ЩО ТАМ Є ЦЕ ЛЮДИ ХОРОШІ ПРАЦІВНИКИ
28 Лютого 2017, 13:41
неправда, Віктор Наумович - свята людина, просто ситуація в країні важка
28 Лютого 2017, 13:43
Галю, а ти не його жінка, що таке пишеш?
28 Лютого 2017, 13:44
побачила б я, як ти на його місті впорався
28 Лютого 2017, 14:02
він як той митар ніс ніс все додому а потім подарує нужденним і голодним з усіх дач земельних ділянок і взятого в санаторії правда?
28 Лютого 2017, 18:05
Чому коментують люди, які не володіють ситуацією в країні загалом та в медицині зокрема. Протягом останніх років на Волині залишилося 2 санаторно-курортних заклади. В Трускавці, де недавно ще був комплекс оздоровчих закладів, більше 10 з них банкроти. Сьогодні місяць життя санаторію ЛП коштує близько 1,0 млн. грн. і це тільки оплата праці. Це ж не лікарня, де не залежно від керівника щомісяця з держави надходять кошти. Якщо санаторій відстав - то ви мабуть не були в лікувальному корпусі, та й що вже тоді говорити про Турбазу, яка дає роботу лише 30 особам і то в літку, коли санаторій має штат більше 250 людей і не зважаючи на кризу є найбільшим платником Шацької громади.
28 Лютого 2017, 18:11
ото свята людина напорала за час роботи в санаторії-ауді мерседес тойоту квадрацикл двоповерховий палац в луцьку двоповерхову дачу на ілічічівці двоповерховий кафе-готель біля люцемера в шацьку а ще певно і грошенят добру торбу та багато земельки
28 Лютого 2017, 20:59
Свята людина,хіба в лапках.....На тій "святій"людині вже клейма нема де ставити.Був у всіх партіях яких тільки можна.Вкрав стільки,що не тощо його дітям,але і онукам вистачить!Довів санаторій до ручки.Працівники по 4 місяці у відпустці за свій рахунок.Він працює не на санаторій а санаторій на нього,що б всі карпуки жили і процвітали..."свята людина"-то ж треба таке ляпнути))
01 Березня 2017, 13:06
ПРАВИЛЬНО НАПИСАНО ЗЛОДІЙ І Є ЗЛОДІЙ ШКОДА ТІЛЬКИ ТИХ ЛЮДЕЙ ЯКІ ЦЬОГО ПАНА ОБИРАЛИ ДЕПУТАТОМ ОБЛАСНОЇ РАДИ МОЖЕ ХОЧ ТЕПЕР РОЗВИДНИТЬСЯ А ЗДОБУТЕ ТАКИМ ШЛЯХОМ ДОБРА НЕ ПРИНЕСЕ НІКОМУ
01 Березня 2017, 13:10
ЯКБИ МЕНЕДЖМЕНТ САНАТОРІЮ ОРГАНІЗУВАВ РОБОТУ КРУГЛИЙ РІК І ЗАПЛАТИВ ЛЮДЯМ ЗАРПЛАТУ А ДЕРЖАВІ ПОДАТКИ ТОДІ МОЖНА КАЗАТИ ЩО САНАТОРІЙ Є ПЛАТНИКОМ А ЯКЩО ДИРЕКТОР ЦІЛУ ЗИМУ СЛУЖБОВИМ ТРАНСПОРТОМ ЇЗДИТЬ НА РИБАЛКУ А ЛЮДИ У ВІДПУСТЦІ ЗА СВІЙ РАХУНОК ЧИ НА БІРЖІ ТО ПРО ЩО МИ ГОВОРИМО?
02 Березня 2017, 02:19
Жахливе ставлення до працівників,як до бидла вибачте на слові...4 місяці за свій рахунок ?А пів року нкхочете?2 місяці працюєш на повний оклад а ще 4 за 0.5 і 0.25.За цей час час виживають з людини всі соки ,щоб посадити за свій рахунок ,а сім.ї що цей час штукатурку гризти?До ручки довели то слабо сказано....Хороших працівників втратили.
02 Березня 2017, 02:31
А я був в лікувальному і не раз.Совдепія ще та.Два оновлених кабінети це все на що спромоглося керівництво за цей час?І дуже прикро що замість будівництва басейну для відпочиваючих будувались дачі директору.Від дибель нічого кращого не варто чекати.
30 Травня 2017, 15:38
Мені сподобалась природа і персонал. Люди чуйні, дуже гарно відносяться до виконання своїх обов"язків. Особливу подяку хочу виголосити лікарю Ігорю (на жаль, не запам"ятала прізвище), який приймає з проблемами хребта. Маю намір приїхати в липні 2017 року. Дуже надіюсь, що не зміниться вартість і,\ буде гарна погода.
18 Червня 2018, 23:40
6н7ещ9ж
15 Липня 2018, 21:31
24 Вересня 2018, 11:52
Розчарована повністю.Ліжко з прогнутим матрасом,це для людей з проблемами спини.Харчування таке,що постійно важкість в шлунку.Якщо оцінювати по 5-ти бальні шкалі то більше 2-х балів не тягне.
24 Вересня 2018, 11:52
Розчарована повністю.Ліжко з прогнутим матрасом,це для людей з проблемами спини.Харчування таке,що постійно важкість в шлунку.Якщо оцінювати по 5-ти бальні шкалі то більше 2-х балів не тягне.
02 Січня 2019, 12:35
Можу відмітити , що персонал, дійсно, чудовий. Медичні сестри - професіонали своєї справи, ввічливі, позитивні.А от умови проживання і хрчування....... Харчували аби як. Не завжди давали ті страви, які заявлені в меню. А ті, які і давали, м"яко кажучи, не смачні. Зате ввечері працівники кухні тягнуть додому неабиякі сумки. Проживання- ліжка погані. Матраси провалені. Світильки поламані. Холодильниу гурковтить так, що його потрібно вимикати. Малесенький телевізор, декілька програм працює. Інтернет не скрізь. Природа- чудова. Але озеро заростає очеретом. Невже е можна його почистити? Процедури- багато платних. Лікарі- потрібно платити, якщо приїхав лікуватись.