Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Жителів Шацької ОТГ просять не захаращувати вулиці сміттям та не порушувати правил благоустрою
Жителів Шацької ОТГ просять не захаращувати вулиці сміттям та не порушувати правил благоустрою

Жителів Шацької ОТГ просять не захаращувати вулиці сміттям та не порушувати правил благоустрою

12:30 08.04.2020
1243

У Шацькій ОТГ нагадали про штрафи за порушення правил благоустрою.

Згідно з Законом України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою, що перебувають у їх власності або користуванні, а також прилеглу до цих об’єктів територію, йдеться на сайті Шацької ОТГ.

В додатку gравил благоустрою та утримання території населених пунктів Шацької селищної ради, затверджених рішенням селищної ради №48/10 від 21.03.2019 року, визначено межі прилеглої території до дворів, земельних ділянок, що надані у власність або користування фізичним особам, які становлять 20 метрів від межі земельної ділянки та до проїжджої частини вулиці.

На об’єктах благоустрою, в тому числі вулицях, дорогах, інших територіях загального користування, заборонено самовільне висаджування або знищення дерев, складування будівельних матеріалів, вивозити і звалювати в невідведених місцях відходи, траву, деревину, листя тощо, самовільно встановлювати об’єкти зовнішньої реклами, торговельні лотки, павільйони, спалювати всі види відходів.

Порушення законодавчих актів в сфері благоустрою передбачає відповідальність, встановлену статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, які тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

У Шацькій ОТГ звертаються до жителів громади звернути увагу на благоустрій присадибних ділянок і прилеглих та дотримуватись правил благоустрою.

При виявленні порушень правил благоустрою просять повідомляти у виконавчий комітет селищної ради (телефон 20-4-07) або до поліцейського офіцера громади (телефон 0979003868).

Читайте також: Чи обов’язково шацьким бізнесменам платити оренду за користування приміщеням під час карантину

В Шацьку продезінфікували вулиці

У Шацьку поліцейські перевіряють магазини

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
27 травня
Сьогодні
Вчора
25.05.2020
24.05.2020
23.05.2020
22.05.2020