Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Шачанка завдяки фахівчині-рекрутеру офіційно влаштувалася на роботу
Шачанка завдяки фахівчині-рекрутеру офіційно влаштувалася на роботу

Шачанка завдяки фахівчині-рекрутеру офіційно влаштувалася на роботу

15:00 07.04.2020
3067

У Шацькій службі зайнятості фахівчиня-рекрутерка допомогла влаштувалися на роботу безробітній жінці.

У час, коли на ринку праці не вистачає кваліфікованих працівників, підприємства особливо зацікавлені в рекрутинговій формі співпраці зі службою зайнятості. У такий спосіб роботодавець не витрачає часу на добір кандидатів та економить кошти на розміщенні інформації щодо вакансій. А шукачам фахівці-рекрутери допомагають швидко знайти роботу відповідно до досвіду, знань та навичок, добре орієнтуючись на ринку праці. Їх завдання в тім, аби задовольнити потреби двох сторін: безробітного й працедавця, йдеться на сторінці Шацької районної філії ВОЦЗ у фейсбуці.

Приклад успішного працевлаштування – історія шачанки Галини Горлочук.

Жінка навчалася у Горохівському сільськогосподарському технікумі та здобула освіту товарознавця. Оскільки відповідний вакансій не було, вона чимало років працювала не за спеціальністю та ще й без укладання трудового договору, отримуючи зарплату «у конверті». Мамі двох діntq потрібні були соціальні гарантії і впевненість у завтрашньому дні. Тож пані Галина звернулася по допомогу до рекрутерки Шацька районна філія Волинського обласного центру зайнятості Лідії Шеметило.

Читайте також: Шацьк: у службі зайнятості розкажуть, як роботодавцям найняти тимчасовий персонал

Після опрацювання інформації фахівець організувала зустріч пані Галини з Нелею Сацюк – власницею магазину «Глобус. Українська книга» та відділу «Шацькі сувеніри». До слова, підприємець успішно веде торговельний бізнес на теренах району вже майже 15 років та активно співпрацює зі службою зайнятості.

Згодом Галину Горлочук працевлаштували продавцем у відділ «Шацькі сувеніри», що в торговельному центрі «Велес».

Читайте також: У Шацькій службі зайнятості допомогли шачанці пройти профнавчання та отримати роботу

«Мені подобається моя робота, умови та ставлення роботодавця. Торговельний центр розташований неподалік мого будинку, а графік роботи дозволяє приділяти достатньо уваги дітям. Завдяки працівникам районної служби зайнятості я офіційно працевлаштована та маю достойну заробітну плату. Все це дає впевненість у завтрашньому дні», – зауважила пані Галина.

Послуга рекрутингу залишається актуальною, особливо в умовах карантину, адже дає можливість спілкуватися дистанційно.

Шукач роботи перебуває вдома в той час, коли фахівці шукають йому роботу й для цього зовсім необов’язково перебувати на обліку у центрі зайнятості.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Авториці

16:03 07.04.2020

Щоб до тебе твої діти говорили лише твоїми заголовками!

27 травня
Сьогодні
Вчора
25.05.2020
24.05.2020
23.05.2020
22.05.2020