Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Відеоблогер зі Світязя відзняв черговий сюжет, порушивши в ньому гострі проблеми сьогодення.
Відеоблогер зі Світязя відзняв черговий сюжет, порушивши в ньому гострі проблеми сьогодення.

Чужі на своїй землі, або хроніки депортації – відеоблогер зі Світязя записав сюжет на актуальну тему

10:45 07.04.2020
3879

Відеоблогер зі Світязя відзняв черговий сюжет, порушивши в ньому гострі проблеми сьогодення.

Війна на Сході України, чужі на своїй землі, хроніки депортації – ці актуальні теми склали кістяк нового відео на Youtube Анатолія Цюп'ящука.

Читайте також:

«Все пропало чи ні?» – житель району відзняв пізнавальне відео на тему коронавірусу

Вчитель Піщанської школи відзняв відео про світові епідемії і коронавірус

Чужі на своїй землі. Випуски новин продовжують переповнюватися повідомлення про масштаби пандемії covid19 та світової економічної кризи. Перебуваючи в цій інформаційній бульбашці, ми знову пропускаємо повз себе важливі повідомлення.

12 загиблих воїнів у зоні проведення операції об'єднаних сил. І як прикро чути голоси тих, кому в умовах безпеки і спокою на його території набридла війна.

Карантин і недотримання його обмежувальних правил породили нову хвилю зауважень. Нібито українцям, які порушують норми самоізоляції та обсервації, не вистачає в керівництві сильної руки. Лунають закиди на кшталт: подивіться, у Лукашенка який порядок, або зараз би дисципліну, як за Сталіна, то всі б виконували закони.

Навіть найменша ностальгія за тоталітарним режимом у мене викликає відразу. Я вважаю, що дисциплінованість має породжувати самосвідомість кожного з нас, а не боязнь бути затриманим, ув'язненим, розстріляним. Ще цинічнішим виглядають згадки про тоталітарні порядки Сталіна на фоні наближення 76-ї річниці виселення кримських татар з їхньої малої батьківщини.

Ми живе в час «нових сталіних», і вічний Президент Росії якнайкраще підходить на цю роль. Як це по-сталінськи – захоплювати суверенні території, кидати до тюрем невинних людей і висилати з рідного краю цілі народи. А саме це виселення і продукує Путін, видаючи указ про заборону володіти землею в окупованому Криму особам без громадянства РФ. Тобто громадяни України, що живуть на півострові, постають перед дилемою прийняти паспорти Росії і продовжувати жити на своїх землі зі страхом поглиблення репресій чи знову полишити рідні домівки без перспективи туди повернутися.

Чи недостатній інформаційний привід, щоб більше про нього говорити? А вважаю, що більше ніж! Про це все в новому пізнавально-розважальному відео.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Вікіпедія

15:59 07.04.2020

Внутренняя эмиграция — уклонение от участия в политической и общественной жизни государства; духовное отделение от государства; пассивная конфронтация с государственной системой, вызванная внутренним несогласием с господствующей идеологией, при невозможности это несогласие выразить.внутренняя эмиграция появляется, когда мыслящему человеку надоедает, что государство считает его «быдлом».
Принято считать, что наличие в той или иной стране «внутренней эмиграции» является признаком авторитарного или тоталитарного режима, господствующего в данной стране

Анатолій

16:54 07.04.2020

До Вікіпедії. Примусова депортація немає нічого спільного з "внутрішньою еміграцією". І якщо українці та кримські татари і ухилялися від участі в політичному житті, то з причини не бажання мати щось спільне з окупаційною владою, яка десятиліттями їх репресувала і примусово висилала з місць споконвічного проживання!

Анатолію

20:47 07.04.2020

Татари в Криму не корінний народ, а прийшлий. І, взагалі, євреї теж почали жити на чужій землі, попередньо вбивши аборигенів...

Анатолій

22:18 07.04.2020

До попереднього коментатора... Звичайно, а тоді кроманьйонці не корінні жителі Землі, бо вони вибили мамонтів)Близько семи століть проживання татар в Криму не робить їх корінними жителями? Кримські татари, греки, генуезці-італійці, булгари, а врешті-решт перші християнські общини на теренах Криму - це все корінні жителі. Чи можливо нащадки племен чудь і меря з сучасної Московії є коріннними в Криму? І якщо говорити про єврєїв, то їхнє Ізраїльське царство одна з найдавніших цивілізацій у світі та воно бере свій початок в XI ст. до н. е. За Вашою логікою людина, як така взагалі чужинець на цій планеті, адже до нас існували аборигени)

Анатолій

22:36 07.04.2020

мав на увазі не "аборигени", а динозаври)

А

08:47 09.04.2020

Без Сталіна тут порядок ніхто не наведе
,,Безпредел" корупція вседозволеність яка завелася там де є гроші, влада,Залишиться і розмножится поки не з'явиться новий сталін

Анатолій

09:59 09.04.2020

До "А"... Дуже дивно коли за Сталіном сумують люди, які ні дня не прожили за його режиму! Близько 20 мільйонів знищених українців уже не зможуть Вам розповісти, як "чудово" їм жилося за Сталіна. І безпредєл і корупцію породжуємо ми з вами особисто чи опосередковано закриваючи очі на відсутність верховенства права. А все стало можливим тому, що наше суспільство проявляє дитячий патерналізм і після кожних виборів сядає, складає руки і починає чекати коли ж черговий добрий дядечко побудує світле майбутнє.
Коли ми закриваємо очі на порушення природних прав людини і присмикаємся за кожним мало-мальськи значним чиновником, то й отримуємо на виході касту недоторканих.
І до того моменту коли кожен з нас зрозуміє, що треба чинити правильно не тому, що хтось може покарати, а тому що так треба для мене, моєї родини, моєї країни, до того часу будемо жити як живемо.

Анатолію

20:25 09.04.2020

20 мільйонів українців знищила влада нібито націоналістів за 29 років тіпа незалежності!

Анатолій

22:52 09.04.2020

До попереднього коментатора... Природні демографічні зміни, які б не були їхні причини (старіння населення, рівень медицини і забезпечення життєдіяльності, міграції) це одне і за це також можна комусь виставляти претензії. Але як мінімум це не справа рук розстрільних команд Ягоди-Єжова-Берії, які разом з тим організовували голодомори і висилку неблагонадійних. І порядок чисел знов таки дивний, бо якщо на початку незалежності нас було 52 млн., то зараз за даними Держстату 42+ млн., а за оцінкою ексміністра Дубілета 37.3 млн. Тобто ніяк не мінус 20! Завжди так легко казати, що влада погана, ця погана, та погана, а я молодець!

Шачанка

18:56 10.04.2020

Це шо за клоун нарисовався?

Анатолій

21:41 10.04.2020

Тобто? Всі клоуни в цирку!

27 травня
Сьогодні
Вчора
25.05.2020
24.05.2020
23.05.2020
22.05.2020