Тут і гумові чоботи не допоможуть - дороги Шацька після зими

25 Лютого 2017, 18:00
2931

Вулицею Лугова, що в селищі Шацьк, в останні дні зими не пройти, не проїхати і навіть до сусіда через дорогу - не перебігти.

Тримаючись за паркан, діти йдуть до школи, дорослі так само - на роботу і по справах.

Нагадаємо, не в кращому стані і центральні дороги селища після зими - разом зі снігом з них зійшов і асфальт.

Просимо наших читачів надсилати фото проблемних доріг Шацька і району - аби допомогти відповідним службам визначитися з об'ємом дорожніх робіт та першочерговістю їх виконання. 

Наша електронна адреса: [email protected]

1

3

 

Коментарі
25 Лютого 2017, 22:39
По вулиці Волі не пройти не проїхати хіба що танком їхати
25 Лютого 2017, 22:48
ПОЇДЬТЕ НА СЕЛО _ ТАМ УСІ ТАКІ ВУЛИЦІ ДЕСЯТИЛІТТЯМИ, Причому часто і нен чистяться від снігу, не грейдеруються.
25 Лютого 2017, 22:55
Оце і є робота голови ОТГ!!!! Менше треба по заграницях їздити за гроші громади, а більше благоустроєм займатися!!! А то за рік виїздив стільки, скільки попередник за всі каденції не виїздив!
26 Лютого 2017, 01:10
Все закономірно. Вулиця ж Лугова, а не Степова!
26 Лютого 2017, 10:14
То за це і дали медаль голові, що багато їздив, а часу на вирішення важливих питань для громади не було.
26 Лютого 2017, 10:46
Зробив для селище горе-депутат Івахів за 3 роки. Цьому злодію ми треба, щоб скупити голоси по 200 гривень і все. Його місце на нарах
26 Лютого 2017, 10:54
І до чого тут Івахів, якьи кожен дипутат зробив стільки як івахів то в районі проблем не було, а нарахунок голосів просто не голосуйте занього
26 Лютого 2017, 11:00
2 неділі - і все буде добре.як завжди.
26 Лютого 2017, 13:15
Дороги в Шацьку - то позор і біда!!! Коли влада зрозуміє, що пора би за це всерйоз взятись, та проблема сама по собі не вирішиться, і від неї не втекти! а стан доріг говорить про владу і Шацьк загалом! МИ Ж КУРОРТНЕ МІСТЕЧКО! тисячі туристів і гостей оцінюють і пускають про нас славу! Влада, розробіть план і працюйте над ним!!!<br/>це з чутків, тому не відповідаю за достовірність інформації, а лише пишу, що чула, але кажуть, що завезли в рамках благоустрою одної з вулиць глину-пісок, а по документах - щебінь)))
26 Лютого 2017, 13:36
яка влада такі ідороги але влада вже на велисопеді не їздитиь а з авто так не видно стану доріг
26 Лютого 2017, 13:59
А де громадський контроль --роблять дорогу на Вашій вулиці- прослідкуйте скільки і що завезли а не чутки розповідаєте потом -взнавайте хто приймає виконану роботу і з його требуйте
26 Лютого 2017, 18:43
та все в нас добре
26 Лютого 2017, 18:43
та все в нас добре
26 Лютого 2017, 18:58
Стидно за Шацьк, стидно...
26 Лютого 2017, 19:21
Вулиця 8-го Березня така що діти не можуть дійти до дит садка даже пішки, не кажучи про авто, треба обходити в кругуву. Стидно за Шацьк, стидно...
26 Лютого 2017, 21:58
ГОлові селищної ради треба дати орден за хорошу роботу. Чого всі до нього чіпляються?
26 Лютого 2017, 23:21
ЙОМУ ТРЕБА ДАТИ ОРДЕН ЗА ЗАСЛУГИ БО ТАКОГО КЕРІВНИКА ШАЦЬК ЩЕ НЕ ЗНАВ
27 Лютого 2017, 11:20
он вже до земельки на лісовій пісні добравсь голова а дороги то лишнє\
27 Лютого 2017, 11:45
Добре що кореспондент живе на Луговій, то всі побачать яка там дорога, а там кожної весни потоп, а от за благоустрій..... то на цій вулиці живуть в основному пенсіонери і ті що не працюють, а не районні керівники, то для чого тут робити щось, чи каналізацію, чи освітлення, грейдер і то не завжди порівняє
28 Лютого 2017, 16:39
Ну так цю дорогу і занапастили самі люди...маючи авто вони її і заїздили..а як бути тим хто живе на таких вулицях і ходить пішки,мусить страждати від сусідів та влади..Понакуповлюють машин ,гасають туди-сюди...особливо стареньх шкода і мам які з дітками вийти не можуть...візок просто грузне в тому..л.й...ні..хто перестав надіятись на владу і хоче мати харну дорогу і ходити по ній як нормальна людина надіється на себе..Можна прокопати рівчаки побоках щоб вода мала куди стікати.Чи може давайте кожен зі своєї вулиці начне жалітись що в нього дорога погана?І нам оперативно начнуть її робити,чи може ви думаєте асвальт покладуть...?