Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Нардеп передав для лікарні сучасний гематологічний аналізатор
Нардеп передав для лікарні сучасний гематологічний аналізатор

Степан Івахів передав обласній інфекційній лікарні гематологічний аналізатор

11:00 05.04.2020
1082

Народний депутат України Степан Івахів передав для потреб Волинської обласної інфекційної лікарні сучасний гематологічний аналізатор.

Про це інформує сайт благодійного фонду «Патріоти Волині».

Читайте також: Шацька лікарня отримала від народного депутата допомогу для боротьби з коронавірусом

Апарат японського виробництва вартістю понад півмільйона гривень придбав благодійний фонд «Патріоти Волині» в рамках програми підтримки медичних закладів області в період пандемії. Благодійники напряму спілкуються з адміністраціями лікувальних закладів області, вивчають потреби медиків та забезпечують їх найбільш необхідним.


В цей критичний час ми всі повинні згуртуватися і протистояти загрозі пандемії. У мене немає сумнівів, що ми це зробимо, бо на Волині багато патріотів свого краю. І ми завжди повинні пам’ятати, що найбільше, за кого ми повинні молитися і кому маємо дякувати — це наші лікарі. Бо саме вони сьогодні на передовій, в зоні найбільшого ризику, – зауважив Степан Івахів.


Медики подякували Степану Івахіву за обладнання та запевнили, що даний аналізатор допоможе їм у вирішенні широкого спектру завдань клінічної медицини.


Найголовніше, що ми тепер оперативно зможемо встановлювати діагноз. Це важливо, враховуючи епідеміологічну ситуацію, хоча апарат спрямований не лише на хворих з Covid-19, а й на всіх пацієнтів. У нас інфекційна лікарня, тому маємо справу, здебільшого, не з плановою патологією, а з ургентною. А в таких випадках важлива саме швидкість встановленого діагнозу, - розповів директор КП «Волинська обласна інфекційна лікарня» Руслан Морочковський.


Раніше гематологічні дослідження в цій лікарні робили вручну. І всього за 15-ма параметрами. Новий аналізатор автоматизує процес та дозволить медикам встановлювати результати аналізів за більш ніж 70-ма гематологічними показниками.


Потужність такого аналізатора — 60 тестів за годину. Тобто хвилина – на одного хворого, коли раніше було півтори години. Раніше мануально ми брали тисячу мікролітрів біоматеріалу. На сьогодні, щоб обстежити пацієнта, достатньо всього 25 мікролітрів, в 40 разів менше. Це дуже потужний апарат, і ми щиро вдячні за таку допомогу — кажу це від всього персоналу та пацієнтів нашої лікарні. В області такий апарат є лише в обласному перинатальному центрі, – зауважила завідувачка клініко-діагностичної лабораторії Анна Ющук.


Народний депутат Степан Івахів запевнив, що він та його благодійний фонд «Патріоти Волині» і надалі допомагатимуть медикам в боротьбі з коронавірусом.


Уже найближчим часом очікуємо на поставку чотирьох апаратів штучної вентиляції легень Раніше вже було закуплено 25 тисяч масок, 20 тисяч захисних рукавичок та 220 літрів антисептиків. Продовжуємо вивчати потреби лікарень, – поділився планами директор благодійного фонду «Патріоти Волині» Павло Самолюк.


Загалом же для допомоги лікувальним закладам області в період пандемії благодійний фонд Степана Івахіва «Патріоти Волині» на сьогодні вже виділив близько 5 мільйонів гривень.

Читайтен також: В Шацьку лікарню надійшов другий транш благодійної допомоги від Степана Івахіва

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
2 червня
Вчора
31.05.2020
30.05.2020
29.05.2020
28.05.2020