Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Жителів Шацької селищної ради просять навести лад біля садиб і не порушувати правил благоустрою

13:40 01.04.2020
1913

Жителів населених пунктів Шацької ОТГ просять навести лад біля власних садиб і не порушувати правил благоустрою.

Про це йдеться на сайті органу місцевого самоврядування.

Щороку Шацька селищна рада спільно з КП «Будинкоуправління», підприємствами та організаціями громади проводила масштабні заходи а рамках всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», в ході яких здійснювали ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ, приводили в належний стан парки, місця масового відпочинку, братські могили, вулиці, дороги, тротуари.

Цьогоріч у зв’язку з поширенням випадків короновірусної хвороби COVID-19 в Україні запроваджено надзвичайну ситуацію та карантинні обмеження до 24 квітня поточного року, які передбачають заборону проведення масових заходів з кількістю понад 10 осіб. Це зробило неможливим організацію акції з благоустрою населених пунктів, тому роботи будуть вестись власними силами КП «Будинкоуправління».

У селищній раді звертаються до мешканців населених пунктів громади з проханням допомогти працівникам комунального підприємства та привести в належний стан власні садиби та прилеглі до домоволодінь території, а також не створювати несанкціонованих сміттєзвалищ в лісопосадках.

Також просять жителів користуватись послугами з вивезення сміття, які надає КП «Будинкоуправління».

Керівництво Шацької ОТГ надіється на розуміння і допомогу та сподівається, що кожен мешканець громади зробить свій посильний внесок у спільну справу, щоб у чистому та затишному селищі зустріти Великодні свята.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Наталія

22:41 01.04.2020

Потрібно спеціалісту Шацької селищної ради, відповідальному за благоустрій, за неналежний санітарний стан територій, влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на прилеглій та дворовій території (до уваги – особливо в районі приватного сектора), складати на таких людей протоколи про адміністративні порушення. Тоді і буде порядок у селищі!!!Деякі люди настільки біля своєї садиби зробили склад дров, бою, що грейдер не може прогрейдерувати дорогу.

Житель громади

16:14 02.04.2020

Немішалоб щоб депутат прибрав біля свого магазина .

27 травня
Сьогодні
Вчора
25.05.2020
24.05.2020
23.05.2020