Вихованки будинку дитячої та юнацької творчості хочуть пов'язати своє життя з образотворчим мистецтвом

15 Лютого 2017, 10:10
2051

Постійнодіюча виставка робіт образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва Шацького Будинку дитячої та юнацької творчості поповнилася новими роботами.

Ірина Мартинюк завершила картину "Маленькі чоботарі", а Софія Гінайло —  "Сніданок їжачків". І хоча полотном слугував звичайний папір, однак роботи, виконані аквареллю, вражають своєю глибиною, виразністю та витонченістю, - інформують у Будинку дитячої та юнацької творчості.

Дівчата працювали над ними близько місяця, відвідуючи гурток "Ми малюємо світ" БДЮТ не лише у визначені дні, а й додатково. Ірина Вензловська, керівник гуртка, пишається майстерністю своїх вихованців, радіє, що може передати їм свої вміння.


 

Роботи вихованок оцінені не лише  на обласному, а й на всеукраїнському рівні. Так, на початку навчального року Ірина отримала диплом І ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва за картину "Україночка", а Софія - диплом ІІ ступеня за малюнок на склі "Родина" . Попередньо дівчата отримали ІІ-і місця в обласному етапі цієї виставки-конкурсу.

Ірина Мартинюк, навчаючись в 11 класі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Світязь, готується пов’язати своє подальше навчання з образотворчим мистецтвом.

Софія Гінайло навчається в 9 класі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.-гімназії смт Шацьк і тому ще має достатньо часу для вдосконалення своїх вмінь, також мріючи про художню освіту. 

4
Ірина Мартинюк
Ірина Мартинюк

Коментарі
15 Лютого 2017, 17:52
Молодець....
15 Лютого 2017, 22:00
Молодці дівчатка!
15 Лютого 2017, 23:55
Керівникам велика подяка.
Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром