Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Кабінет посадовця: генеральний директор ТМО Любомльського і Шацького районів

15:50 13.02.2017
1076

Редакція Район.Шацьк продовжує знайомити читачів з кабінетами посадовців.

Що знаходиться у кабінетах, де приймаються важливі для тієї чи іншої організації рішення? Як працюється? Які таємниці приховують?

Сьогодні ми завітали у кабінет до генерального директора ТМО Любомльського і Шацького районів Володимира Юрійовича Дибеля.

Свою трудову діяльність Володимир Дибель розпочав у 1989 році як лікар-інтерн Нововолинської медсанчастини. В різні роки обіймав посади заступників головного лікаря санаторію «Лісова пісня» та заступника директора пансіонату «Шацькі озера», працював лікарем-отоларингологом Шацької та Любомльської районних лікарень.


Уже декілька років Володимир Юрійович керує двома лікарнями, які увійшли до територіального медичного об’єднання. Тож і має свої окремі кабінети не лише у Любомлській, а й у Шацькій лікарні, куди також частенько навідується.

Кабінет Володимира Дибеля у лікарні Шацька – порівняно невеликий. Він – новий (оскільки саме приміщення лікарні збудували лише декілька років тому), в ньому – мінімальна кількість меблів: новий стіл та стілець, невелика меблева стінка, де зберігаються найнеобхідніші документи.


На меблевій стінці – два виткі вазони, всередині на поличках – годинник з фігуркою слона з піднятим догори хоботом (кажуть, що це на щастя), та три простенькі ікони (дві з них –ікони Богоматері зі Спасителем на руках). Волидимир Юрійович каже, що саме ці скромні ікони – найдорожчі для нього речі, які знаходяться у кабінеті.


Внизу у шафі – звичайний кавовий сервіз на підставка. У лівому від дверей кутку – стіл генерального директора, на якому стоїть комп’ютер та звукові колонки, підставка для ручок. Під рукою завжди має бути також записник та калькулятор.


На невеликій тумбочці біля столу – телефон-факс та велика жовта скляна ваза, в якій - висушені квіти та колосся пшениці.


У кутку біля вікна у керамічному горщику зеленню буяє чималий фікус. Також у кабінеті є два стільці для гостей.


Віта Шепеля

;
Загрузка...
Коментарі

Може виняток

19:52 13.02.2017

Хоч цей не торгує лісом

к

09:11 14.02.2017

ро

12-й

09:15 14.02.2017

генеральний директор...2-х лікарень.

Жителька Шацька

13:42 16.02.2017

Оооо!Ще один вовк у овечій шкурі з'явився в Інтернеті!Лісом не торгує!?Ну так!Хахаха!Він його купує!Це ж скільки дубової доски треба було купити ,щоб маєток і баню в Шацьку огородити!І це ж усе за зарплату лікаря!Хахаха!А маєтки у нього не тільки в Шацьку!Кабінет він показує,ікони святі!

До жительки

10:08 17.02.2017

Ото маєток знайшла.Злидня ти видно остання,якщо навіть такого маєтку як в Дибеля не маєш.Якщо не стара,замість того щоб слиною обливатися і заздрістю давитись,закоти рукави і ти ще за життя встигнеш такий маєток збудувати.

21 вересня
Сьогодні
Вчора
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин