По нічному озері - з вітерцем і під музику

11 Лютого 2017, 22:50
3044

Шачани відкривають для себе вечірні розваги на катку озера Велике Чорне.

Вже другий день ковзанка на водоймі освітлюється, більше того, там звучить музика - про це подбали активісти з громадської організації "Шаковель".

Компанія юних шачан і молода сім'я - в суботу, 11 лютого, до 10 чоловік каталися нічним озером під звуки сучасних пісень.

-Вдень було досить вітряно, тому коли ввечері вітер стих, ми вирішили приїхати на каток. Нам подобається! - поділилися враженнями шачани.

Хто бажає приємно провести час на зимовому озері, можна взяти напрокат ковзани за дресою: смт Шацьк, вулиця Гагаріна, 12. Пункт прокату працює до 22.00 години.

1

1

2

 

Коментарі
12 Лютого 2017, 01:23
Шаковель - повна маячня... Як я розумію Палиця хоче приватизувати Світязь?
12 Лютого 2017, 01:43
До чого тут Палиця?
12 Лютого 2017, 01:59
А що хіба крім Шаковеля хтось хоча би на подібне в районі спромігся? Стидно для керівництва району повинно бути.. Хоч Шаковеля може якусь програму влітку розважальну придумати.. а то зі скуки вмерти можна як не бухаєш
12 Лютого 2017, 02:00
Шаковеля, вам респект! Продовжував в тому ж дусі,на заздрість іншим лінтяям!
12 Лютого 2017, 02:00
Хлопці молодці!
12 Лютого 2017, 02:17
оригінальнішу назву треба = плагіатом пахне! буковель шаковель
12 Лютого 2017, 14:09
Спочатку іде Куршовель потом Буковель а потом вже і Шаковель!)
13 Лютого 2017, 03:49
Браво новаторам,успіхів у ваших починаннях ,а ви, бомці, будьте активніші, не заздріть, а долучайтесь до нових починань,бо від відділу молоді і спорту, що в районі не діждете нічого.Молодці Шаковелісти!
14 Лютого 2017, 16:40
Вельмишановний дописувач Антипалиця, ну дуже цікаво взнати на основі чого Ви виявили для себе якийсь зв*язок між туристичною організацією *Шаковель* та олігархом Ігорем Палицею???<br/>Хлопці із Шаковеля звичайні люди з народу, які зуміли самотужки добитися чогось в житті і роблять корисну справу - пропагандують здоровий спосіб життя та активний відпочинок, а також демонструють нам з вами те, що існує альтернатива часу проведеному за комп*тером. Мені, особисто, зі сторони помітно, що ці люди займаються цим не лише для себе, але й для суспільного блага. Не варто плямувати хороших людей які стараються відроджувати те що забуто і робити щось нове! Спробуйте, будь ласка, самі що-небудь організувати, і відчуєте сповна наскільки це нелегко.<br/>І якщо до таких справ. які роблять та організовують *Шаковель* знаходяться спонсори, то нічого поганого я, особисто, тут не вбачаю! <br/>Хлопці великі молодці! Якби не вони, то влітку не було б море задоволених туристів, котрі дякуть за прекрасні екскурсії, а взимку ми всі і далі сиділи б за компютерами у своїх нірках. Краще побажаймо їм разом багато здоров*я, сил, ясного розуму та побільше креативних ідей, і відкиньте заздріть та злість, бути надто злим не пасує людині.
27 Лютого 2017, 00:11
Альо захисникам природи! Якщо я не помиляюсь знаходитись на льоду озер ШНПП в нічний час заборонено. Чи не так, вельмишановний Андрій Володжимирович? Чи все таки можна, але тільки обраним?