У Шацькому районі вполювали двох вовків

08 Лютого 2017, 10:30
12629

Чергову облаву на вовків влаштували у лісах Шацького району.

Члени ГО ТОВ «Шацьке МГ» та працівники охорони Шацького НПП виявили сліди вовків та пригледіли їхнє лігво, -- повідомили в інформаційному агентстві Волинські новини з посиланням на прес-службу ВОУЛМГ.

– У відстрілі вовків взяли участь 26 мисливців, – розповідаєВолодимир Черняк. – Серед них – працівники охорони Шацького НПП Андрій та Ігор СидорукиВолодимир Солов’янчикАндрій Сизук, члени ГО ТОВ «Шацьке МГ» Олександр та Валентин НаумичіВасиль, Юхим та Адам Сидоруки, Андрій Кашик, лісничий Поліського лісництва ДП «Шацьке УДЛГ» Сергій Смитчик та інші.

– У ході полювання було добуто трирічну 43-кілограмову вовчицю та п’ятирічного рудого 58-кілограмового вовка, – уточнює Володимир Михайлович і наголошує: – Завдяки цьому в угіддях вдасться зберегти поголів’я диких свиней, козуль, зайців, бобрів, іншого звіра та пернатих. Адже добова норма харчування одного дорослого сіроманця – 5-6 кг, річна – 4-5 тонн м’яса.

Дозвіл на відстріл хижаків, бродячих собак, котів на території ПЗФ (господарська зона) Шацького НПП виданий управлінням екології та природніх ресурсів Волинської обл. при Волинській обласній державній адміністрації і дійсний до кінця 2017 р.

Нагадаємо, нещодавно любомльські мисливці вполювали 7 сіроманців, що через шацькі мисливські угіддя прийшли до них із Білорусії. Загалом же, кажуть мисливці, цієї зими в області добуто 19 вовків, більшість з яких, на їхню думку, примандрували з Польщі, Білорусії та Чорнобильської зони.

1



Сергій ЦЮРИЦЬ

Фото Володимира Черняка

Коментарі
08 Лютого 2017, 12:57
По факту відстрілу 7 вовків в Любомлі порушено кримінальну справу! !!!Вовк має право на життя! !!!А як у Шацьку?
08 Лютого 2017, 12:58
Молодці, так тримати, краще ми їх, ніж вони нас.
08 Лютого 2017, 13:01
А що на полюванні роблять таможніки зКовеля Черняк, Кашик, Наумич?Хіба в парку недостатньо своєї служби? Чи у нас анархія?
08 Лютого 2017, 13:10
Знову красуються на фоні вбитих тварин. Ну треба відстріляти - відстріляйте, але ж ви просто кайфуєте біля тих трупів. Можна ж обійтися без фото. Природодолюби блін кілери психічно хворі.
08 Лютого 2017, 13:24
Вовк має право на існування. А з інтерв'ю. ...Дозвіл на відстріл має ШНПП то чому в понеділок в лісі на охоті не працівники парку, а таможніки Наумич, Кашик, Черняк? Що на території парку роблять Стороні особи? А може поза фото пару кабанів лежить? ??
08 Лютого 2017, 13:52
“На наш погляд, як екологів, вовк має бути присутнім в Україні до тих пір, доки тут є люди. І в даному випадку він є чи не найголовнішим борцем зі сказом тварин, бо він зменшує чисельність популяції тих тварин — це дикі собаки та лисиці. Загалом у 60% випадків сказ розповсюджується саме цими двома видами тварин”, - резюмував В.Борейко.<br/><br/>https://www.unian.ua/society/740420-v-ukrajini-zalishilosya-2600-vovkiv.html
08 Лютого 2017, 14:08
Всіх покарати і разом з Сіжуком який заліпає в телефоні на задньому плані .....
08 Лютого 2017, 15:02
А під рукою у Черняка ще один вовчисько. ?А що якщо у вовка був сказ тож собака перший його в село і занесе! !!!А шкури з вовчиків де діли? Вони по 300 s на ринку. Може у парк здали? На що дивляться Захарко, Голядинець, Карпук?
08 Лютого 2017, 16:01
Такі радісні і довольні обличчя на фоні вбитих тварин ! Немає слів!!!! Нелюди! Вовк така ж тварина як і кабан, заєць, лис ..... То чому їх можна вбивати і цим хизуватися????? А де ще їх друг Жмурко який &quot;без рушниці&quot; на полювання ходить?))) не встиг добігти на фото поки рушницю ховав???
08 Лютого 2017, 16:04
Прийняло участь 26 мисливців, а перечислили тільки 12 і то половина даже мисливського квитка не має.<br/>14 з 26 напевно тільки на бумазі для галочки. Це чергова охота була для митників тільки прикриваються вовками. Я бачив.
08 Лютого 2017, 16:11
Якщо не розбираєтесь в темі не лізьте з дурними коментарями порахуйте скільки одна зграя за рік знищить тварин а в даному випадку коли в нас немає перенасищення --вовк аж не є санітаром лісу.Добутий вовк -достойний трофей.Ви собі не уявляєте які економічні збитки він наносить мисливським господарствам а у віддалених селах ще й господарі несуть збитки.Полювання на вовка складне і потребує фінансування а в Україні зараз дуже тяжко контролювати популяцію тому полювання на його пока НЕ ЗАБОРОНЕНО в установлені строки і з відповідними документами.Спорити тут немає поки про що а от хлопців які добули такі трофеї можна тільки поздоровити
08 Лютого 2017, 16:18
&quot;Ви собі не уявляєте які економічні збитки він наносить мисливським господарствам&quot;. Більше збитків, які наносите лісу ви, природолюби, важко і уявити. Зграя вовків відпочиває
08 Лютого 2017, 16:22
забув про сказ---сказ треба шукати не в тварин а в людей.Почитайте історію -популяція вовка в 50ті роки вдалось врегулювати за 10 років в Україні при цьому при цьому зменшилась кількість копитних і людина тут не причому.тему закрив.
08 Лютого 2017, 18:45
Довольні морди на фоні вбитих тварин - це як мінімум не етично!!!! І зі сторони виглядає дуже відразливо!!!!!
08 Лютого 2017, 18:53
Черз ваші охоти і вовки скоро з голоду повмирають, порахуйте скільки ви жерете в день
08 Лютого 2017, 19:54
Ждемо, коли вже вполюєте зайця і чукчу
08 Лютого 2017, 20:02
Черняк не знав що Наум хворий тіпа і на роботу не ходить.А на охоті здоровий?
08 Лютого 2017, 20:31
Забили,то забили.Але для чого викладати це все,похвастатись,чи що???
08 Лютого 2017, 22:40
Левів, тигрів, пум, пантер, рисів. ......нафіг зарубати. ...мясо солочі їдять.лосів повісити за крашанки, ліс нищить, особливо молоді сосни, скоро сосен не залишиться Кватирку алею для купання на озері Світязь зчого вистроїти. Хочби на вінок хвої хватило! !!!
08 Лютого 2017, 22:54
Два було і тих завалили. Якби не білорусь то зайця і кабана тільки в музеї і побачилиб.
08 Лютого 2017, 23:01
А Наумич в білому халаті, це він з лікарні чи з психушки утік? ????
08 Лютого 2017, 23:05
дурень не пойняв-мисливець промовчав(і позаздрив)
09 Лютого 2017, 01:45
Ну яка кому різниця за цей відстріл вовка....якщо ви всі такі любителі лісу то повикидайте шуби дружин ..мам..дівчат..ітд.нащо їх на собі носити.адже той зайчик чи куниця колись бігали і раділи життю в лісі поки Наумич в ліс неприйшов...так само і м'ясо свійської свині, вам не шкода їсти а от дикого кабана шкода...Не будьте такмими розумними..хлопці молодці,нічого незаконого не зробили і взагалі то таможніки .даже батюшка і хірург....можуть взяти дозвіл на охоту..якщо на це є дозвіл Чинного Законодавства.Шкода вовків, марш в ліс з палаткою іх стерегти...
09 Лютого 2017, 01:58
Думаю що якби це зробили Дорош, Заїць і Троша Цвид то їм і ордена незналиб куди наліпити .Прамо герої булиб ! А тут треба все обісрати бо їх не взяли. Всі тут пишуть тільки ті самі люди і обгажують самі себе! Ви хужі за вовків!
09 Лютого 2017, 02:05
а кабанчиків ми теж застрелили и хай вас жаба давить
09 Лютого 2017, 03:32
наумич наумичом ви сидоруків з лісу наженіть тоді і звіру стане значно більше а то зробили собі діаспору
09 Лютого 2017, 10:10
Шухер мєнти!!!!<br/>Шось тут мусором пахне... А може то заїць насрав? Сидить і трусиця як турбазу Богдан прихапав. І до вас доберемось тоді розкажеш як на зарплату построїв!!!
09 Лютого 2017, 10:29
Да да хай розкаже про свою діаспору на турбазі! Там всі зайці пригрілись!!!! Думають шо всі дурні і нічого не бачать!
09 Лютого 2017, 12:19
Дивна &quot;свята троїця&quot;. Образились, що не взяли з собою. Там би заєць з під ялинки все знімав на відео, а ті двоє &quot;нєрвно курили в сторонці&quot;. (так, хай ті вовки ходять по селі, нащо стріляти? Теж хочуть жити? - так! Тоді хай живуть у зайця вдома( шоб в тебе вуха обвисли)&quot; Це не Сидоруків з лісу, а бєшенство зайця з 2 голов треба вигнати, тоді і лад буде!
09 Лютого 2017, 12:51
Вовки основні конкуренти, для &quot;природолюбів&quot; (з фото), у боротьбі за здобич у Шацькому НПП, тому їм не житти як іншим звірам та і риби теж.
09 Лютого 2017, 12:54
Як будеш добиратись не забувай вставати...
09 Лютого 2017, 12:54
Як будеш добиратись не забувай вставати...
09 Лютого 2017, 14:27
Народе волелюбний мій,<br/>ми на землі живем своїй.<br/>Коріння наше з давнини<br/>іще з Трипілля глибини.<br/>.<br/>Віки за нами і літа:<br/>славетна Хортиця свята,,<br/>боями пройдені дороги,<br/>довгі шляхи до перемоги.<br/><br/>В степах могили і кургани,<br/>козацькі шаблі й отамани.<br/>В серцях є то, що не вмирає,<br/>от тільки правди в нас немає.<br/><br/>Ми працьовиті, неледачі,<br/>Господь дав розум нам і вдачу.<br/>То чого ж, браття-українці,<br/>волю диктують нам чужинці?<br/><br/>Ми мовчимо, а нас вбивають,<br/>за правду в тюрмах розпинають.<br/>Чужого слухаєм, шануєм,<br/>свого не бачим і не чуєм.<br/><br/>На Схід і Захід розділили...<br/>Дай Боже українцям сили,<br/>братерства, мудрості й терпіння<br/>наше у єдності спасіння!<br/><br/>В єдиній мові калиновій,<br/>в сім*ї великій, вольній новій.<br/>Отямтесь, браття-українці,<br/>бо згинем, згинем поодинці...<br/>(Соломія Українець)
09 Лютого 2017, 16:17
А до чого ви тут причепили Зайця,Дороша??<br/>Розумію якби на фото вони були,чи писали б про них.тоді б даа..тут просто вирішили похвастатись Наумичі і т.д.
19 Лютого 2017, 01:26
Застрелили вовчиків і правильно зробили, а то скоро і до хати полізуть. Проти можуть бути тільки ті хто дійсьно не доганяє , що може бути через 1-2 роки, як що іх не відстрілювати.
20 Лютого 2017, 12:56
!Вовк вовка в полював!!!
01 Березня 2017, 20:01
зайця і дороша приплетають ті що на фото я думаю що смічик щоб увагу від себе відвести
19 Вересня 2018, 15:52
Щоб вас самих підстрелили сволоти
19 Вересня 2018, 16:12
Ти диви що придумали. Завалити вовків щоб зайці жили. Вас суки самих треба по лісі поганяти. А якщо вовк в даному районі дійсно несе якусь небезпеку то можна просто зловити і перевезти його в інший район для проживання. Вас хохлів психів кончених всіх треба мочити чого щиро я вам і бажаю. Шкода,Путін на ручніку стоїть
31 Жовтня 2019, 15:53
Фєдя Заяць!Ти вже зовсім забрехався подаючи цю інформацію.В 2017році,цей захід по знищенню хижих звірів та птахів проводився відповідно до наказу Директора Шацького НПП, єгерською бригадою,до складу якої ми були включені,про результати якого була відкрита інформація в ЗМІ.За цю брехню тебе(Заяць) можна і треба притягнути до відповідальності. А чому ти не згадуєш, як ти і тобі подібні,підробили документи ГО на мисливські угіддя,зняли кошти в сумі 15 000грн до своєї кишені ,які були внесками членів Організації на проведення біотехнічних заходів?Це законно? Звинувачувати мене в браконьєрстві в тебе немає морального права ,після того як на полюванні ти виривав (при свідках)у мене з рук карабін, щоб застрелити лося,і я тобі не дозволив зробити це.Коли повернеш наші кошти &amp;quot;бідна&amp;quot; людино?А зараз вони в тебе є,виручив тебе Світязький пісочок,який ти безсоромно накрав у озера,знищуючи екологію про яку ти так сильно &amp;quot;турбуєшся&amp;quot;.30 камазів тобі було достатньо,чи ще малувато?Боженька все бачить і не залишить це просто так ...Схаменися вже і подумай про стан своєї душі.