Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Велична, щедра і прекрасна наша мова»: в Шацькій бібліотеці відбулася мовна акварель

16:20 21.02.2020
609

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято дає можливість громадянину будь-якої країни відчути свою належність до своєї нації, відчути себе часткою народу, серед якого народжуєшся, зростаєш, стаєш Людиною.

Про це інформують на сайті Шацької центральної районної бібліотеки.

До Міжнародного дня рідної мови в читальному залі бібліотеки відбулась мовна акварель «Велична, щедра і прекрасна наша мова» за участю членів клубу за інтересами «З любов’ю до рідної мови».

Присутні дізналися про історію свята, нелегкий шлях утвердження української мови. Бібліотекар наголосила, що наша держава має багату мовно – етнічну палітру, що є суттєвим сегментом культури України.

У нашій країні використовуються мови, які є рідними для представників різних національностей. Особливої уваги потребують мова кримськотатарського народу та мови, які перебувають на межі зникнення, – караїмська, кримчатська.

Пам'ятаймо завжди, що народ, який втрачає мову – ніколи не буде щасливим. Бережімо рідну мову – основу нашої державності, плекаймо українську пісню, збагачуймося духовно та звеличуймось як нація.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
2 квітня
Сьогодні
Вчора
31.03.2020
30.03.2020
29.03.2020