Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На дорозі біля Положева хочуть встановити ще одну зупинку
На дорозі біля Положева хочуть встановити ще одну зупинку

На дорозі біля Положева хочуть встановити ще одну зупинку

11:34 20.02.2020
1099

Ще минулого року жителі села Голядин зверталися до керівництва району з питанням встановлення автобусної зупинки поблизу села Положево.

За словами людей, водії маршруток там не зупиняються, адже не облаштоване місце для зупинки, а від найближчої йти чималу відстань, йдеться на сторінці Шацької райради у фейсбук.

Голова районної ради Сергій Карпук повідомив, що за результатом звернення направили лист до Служби автомобільних доріг у Волинській області та отримали відповідь.

У ньому сказано, що розміщення автобусної зупинки в районі з’їзду до села Голядин не передбачено Проектом організації дорожнього руху. Згідно з вимогами Державних будівельних норм, місця зупинок маршрутних транспортних засобів поза межами населених пунктів необхідно розташовувати не частіше, ніж три кілометри одна від одної, а в густонаселених чи курортних – 1,5 км.

Відстань між примикання від з’їзду до села Голядин до зупинки у селі Положево становить 800 м. На сьогодні, аби облаштувати автобусну зупинку поза межами несених пунктів, крім обов’язкових складових елементів – посадкових майданчиків та заїзних «кишень», необхідно передбачати перехідно-швидкісні смуги розгону та гальмування, довжиною понад 170 м з кожного боку та шириною, рівній ширині основних смуг руху, а виконання таких заходів, згідно з галузевим класифікатором робіт, передбачено під час проведення середнього чи капітального ремонту.

У Службі автомобільних доріг обіцяють врахувати потребу у влаштуванні автобусних зупинок в районі примикання з’їзду до села Голядин при розробці проєктно-кошторисної документації з поточного ремонту автодороги Т-03-02 Піща-Шацьк-Любомль-Володимир-Волинський-Павлівка-Горохів-Берестечко-Козин-/М-06/.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
2 квітня
Сьогодні
Вчора
31.03.2020
30.03.2020
29.03.2020