Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Прокурор Волині Тарас Безрукий
Прокурор Волині Тарас Безрукий

Обшук на «Волинській ягідці» та вивезення піску зі Світязя: про що запитували прокурора на сесії облради

13:30 14.02.2020
3047

На черговій сесії Волинської обласної ради депутати порушували проблемні питання Шацького району.

Про це інформує Перший.

До волинських обранців інформувати про діяльність органів прокуратури у 2019-му прийшов сам прокурор області Тарас Безрукий. Не перший зам, не другий…

Тараса Безрукого призначили недавно. Але за цією трибуною прокурори не відповідали на депутатські запитання давно, тому обранці взялися за справу не без азарту. Сергій Слабенко запитав про Старий ринок, сказавши, що «щиро подивований, як професійно під час «нічної «вакханалії» спрацювала волинська поліція.

«Усі знають, що там є декілька сторін і декілька площин… Але у нас немає різнобачень із органами досудового розслідування і поліцією. Результат цієї роботи ви побачите найюближчим часом у вигляді процесуального рішення», – обіцяв прокурор.

Маневичанка Людмила Кирда «зачепила за бурштин». Депутатка цікавилася долею провадження щодо незаконних дій Держгеокадастру з приводу роздачі 200 га «бурштиноносної» землі під Маневичами, де спочатку багатьом виділили по 2 гектари, а потім дивним чином ця земля «збіглася» в одні руки. Тарас Безрукий чи то дійсно не відав про існування такої справи, чи вдав, що не відає, але записав і назву селища і площу. Пообіцяв відповісти, що ж там далі зі справою…

«Шкода, що деяким нашим обранцям вистачає інтелектуального рівня хіба на запитання про повій», – резюмував обговорення Володимир Бондар.


Сам голова депгрупи «Патріоти Волині» згодом поцікавився у прокурора області, на яких підставах на звичайне вилучення документів на підприємствах у Шацькому районі приїздять бійці спецпідрозділу «Корд» із «нетверезими понятими» і яку Тарас Романович дав би оцінку таким діям правоохоронців.

Читайте також: Чому до обшуків на «Волинській ягідці» залучили силові структури та «важких» понятих

Тарас Безрукий з оцінкою не спішив. Спершу вдав, що не знає, про що це обранець. Потім сказав, що органи досудового слідства, вочевидь, мали підстави залучати спецпідрозділ до вилучення документів. А от про п’яних понятих – ні слова. Попросив звернутися письмово.

Марно чекали обранці почути деталі щодо результатів провадження щодо незаконного вивезення піску з берега обмілілого Світязя. Юрій Ройко підняв це питання перед прокурором. Той же – у кращій традиції мундира запевнив, що справа – під контролем.

Читайте також:

Зі Світязя вивезли 30 камазів піску, – депутати обласної ради

Справу про незаконне вигортання піску з озера Світязь взяв під особистий контроль начальник обласної поліції

Загрузка...
Коментарі

Василь Литвинчук.

14:53 14.02.2020

Волинь-суцільне болото беззаконня та безкарності.

Антилохинщик

19:11 14.02.2020

А бондаря "обранця"убогого хвилюе тільки його лохинки в долях з прокурором любомльским,на Світязь йому пох...,нічого ,паяц ,ми і з тебе спитаемо скоро...не відсидишся в свому Луцьку...

Володимир

23:25 14.02.2020

В Луцьку не відсидиться а в Маневичах,чи Дрогобичі точно.Туди і місце з його поплічниками і наплічницями

Коля

08:43 15.02.2020

Ви згадайте про Марію в парку шацькому хто привів її туди ,Бондар! Там якщо перевірити ,то вся область здригнеця від її схем і що вона там начудила,тільки небуло ще перевірки толкової,всіх що приїзжають всіх рибкою кормить і все проходить поки..,ліс крадуть,рибу ловлять,пісок копають,пісок вигортають,підприємцям все підписує аби касу платили!

Гримчак

09:10 18.02.2020

Волинську ягідку кришує хитрий Івахів.Яка гидотна істота

Загрузка...
24 листопада
Сьогодні
Вчора
22.11.2020
21.11.2020
20.11.2020
19.11.2020
18.11.2020