"Шацькі озера" повернули у державну власність лише на папері

02 Лютого 2017, 16:00
2020

Не зважаючи на те, що суд постановив повернути пансіонат «Шацькі озера» у власність держави, працівників Бюро технічної інвентаризації та Фонду держмайна досі не допускають на об’єкт, -- говорилося під час чергової 10-ї сесії Волинської обласної ради.
Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські новини.
У 2011 році прокуратура звернулася з цим позовом до суду, адже під час перевірки встановили, що у січні 2001 року Світязька сільська рада, не перевіривши правовстановлюючі документи ЗАТ «Волиньтурист» та залишивши поза увагою той факт, що майно пансіонату «Шацькі озера» знаходиться у господарському віданні товариства (а це не є підставою для набуття права власності!), прийняла рішення про визнання права власності на пансіонат за «Волиньтуристом». На підставі вказаного рішення товариству було видано свідоцтво про право власності на будівлі та споруди пансіонату «Шацькі озера», яке у липні 2009 року зареєстроване у Реєстрі прав власності на нерухоме майно. Прокуратура області, вважаючи, що ЗАТ «Волиньтурист» набуло право власності на незаконних підставах, відтак рішення сільради є незаконним і незаконною є й державна реєстрація свідоцтва про право власності, кілька років відстоювала свою позицію в судах різних інстанцій і таки домоглася того, аби комплекс будівель пансіонату вартістю понад 18 млн. грн. повернули у державну власність.

Влітку 2015 року рішенням Господарського суду Волинської області задоволено позов прокурораобласті в інтересах держави в особі Фонду державного майна України про визнання незаконним та скасування рішення виконкому Світязької сільради про оформлення права власності на будівлі пансіонату «Шацькі озера», скасування державної реєстрації свідоцтва про право власності та визнання права власності на ці будівлі за державою.

Проте, під час сесіїного засідання депутат Юрій Ройко зазначив, що об’єкт повернули державі лише «на папері». Мовляв, тричі працівники Бюро технічної інвентаризації та Фонду держмайна хотіли інспектувати майно, проте їх не допустили до об’єкту співробітники «Волиньтуристу» в особі керівникаФедора Зайця.

«Викликали поліцію, аби потрапити всередину, але поліція бездіяла», - зазначив Юрій Ройко та у запиті звернувся до прокурора Волинської області Максима Киричука з проханням втрутитись в ситуацію.

Коментарі
02 Лютого 2017, 19:23
пішли вони всі
02 Лютого 2017, 19:29
Звичайна схема-вернути в державну власність ,збанкротувати і викупити за копійки -БРАВО.Цікаво хто там так піклується про законність?
02 Лютого 2017, 21:31
Вухате буде там сидіти, поки не здохне
02 Лютого 2017, 22:10
А куди базу Богдан відадуть? То то хапнув !!! Забрати для дітей як в Януковіча !!!
02 Лютого 2017, 22:22
НУ ТРЕБА Ж ШОБИ- ТАК ЗАЙЦІ НА ТУРБАЗИ РУЛИЛИ. ВОНИ Ж МАБУТЬ -ТО З КРОПИВНИКІВ ПРИБИЛИСЬ . І ОТАК ПОВЕЗЛО........
03 Лютого 2017, 01:22
Це для таких дибілів як ви на сесії закидають інші теми. Головне сьогодні землі, продавши які можна отримати дохід на десятки баз!давно що теми профспілкового майна так почали цікавити Ляшківців, а коли за майно профспілок судились при Януковичу-ПШОНЦІ і люди просили депутатської підтримки у радикалів то тоді ніс в одне місце заснули і мовчали, а зараз майно подавай на деребан!
03 Лютого 2017, 01:29
А ти собі побудуй ідумай де діти. А за чуже можна і по письку. ..а взагалі ти видно по набережній давно не ходив на Іллічівці не був, заїдь в Мельники. .......
03 Лютого 2017, 01:46
Нашому пансіонату 51рік. Весь час існування ми були законні. А Янукович з сином вирішили забрати собі. ..де вони зараз? ???бог бачить правду. І інших хапуг жде теж саме. Пансіонат не віддамо! !!!!!Ляшківців на паль! !!
03 Лютого 2017, 02:14
якщо Волиньтурист заберуть в державу, що буде робити Заяць??? Для початку займеться Шацькими високопосадовцями разом з Дорошом...
03 Лютого 2017, 10:07
пансіонату 49 років могли би в цифрах і в історіі більше розібратись . а що ви зробили для пансіонату -- в аренду все хапаете на літо . за стільки років функцінування могли би хотя підфарбувати . ще покійний Цьось С. хоч дбав про турбазу а ви нищите. і скільки там вас є . водій .прибиральниця .. бухгалтер ..і заєць з родиною.
04 Лютого 2017, 11:42
Я вам так скажу Заець з Дорошом та іх команда зробили для райьону хорошого набагато більше ніж ви собі уявляете Дорош взагалі молодець це людина яка може і по понятіям розібратись і по закону коли треба дати в голову не залежно від рангу людини побільше бтаких людей які відповідають за своі слова бувби толк.
06 Лютого 2017, 13:38
треба його з веселиком звести
07 Лютого 2017, 03:00
Пансіонату 51 рік. На кожній електроопорі стоїть 1966р.а введення в експлуатацію інших об'єктів це інше. ...А на фото корпус це покійний Цьось ремонтував? В об'єкти за14 років колектив уклав більше10000000гр.і це підтверджено судами! !!!!!то якщо не володієте інформацією не дискутуйте.
07 Лютого 2017, 19:30
ну куди нам до тебе ...а 2 кропус ще в ті далекі роки багато разів ремонтувався.....ти ще розкажи скільки виклав з цих корпусів і не тільки ....... взагалі -то немає про що говорити--пансіонат запущений до безобразія......стидоба.....стільки років і ніякого розвитку.хоча керівнитцтво доволі не погано розбудувалось!!!..