Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Військовослужбовцям-прикордонникам Шацького району – про цінність життя

13:40 02.02.2017
1110

Днями отець Олександр Черевко, настоятель Свято-Миколаївського храму с.Пульмо, відвідав відділ прикордонної служби села Піща. Це вже не перше спілкування священика із прикордонниками, до яких він спочатку їздив із власної ініціативи, а вже на цей раз – на запрошення самих прикордонників.


Тема цієї духовної зустрічі із військовослужбовцями – цінність життя. Як розповідає отець Олександр, сьогодні в державі дещо замовчується таке явище, як збільшення кількості суїцидів серед військових, мобілізованих бійців. Але кожна людина повинна розуміти, що життя – це безцінний скарб, який дарував нам Своєю милістю Господь. Наші предки не знали слова «депресія», вони були постійно в роботі, а також не забували дбати про духовне, звертаючись з молитвами до Бога, наповнюючи душу Благодаттю Духа Святого.


«У наш час для багатьох людей цінністю стали не духовні потреби, а матеріальні. Та буває, що людина має мільйони, а душевного щастя так і не знайшла. І навпаки: бідна людина, яка має хорошу сім’ю -- задовольняється малим, знайшла спокій у молитвах, у радості бачити близьких людей здоровими, може почувати себе цілком щасливо,» -- говорить священик. Оскільки серед прикордонників – чимало тих, хто воював на сході України або зараз знаходяться там, отець Олександр подякував їм за те, що вони гідно виконують свій громадянський обов’язок і перед державою, і перед народом.

Віта ШепеляЗагрузка...
Загрузка...
Коментарі
3 червня
Вчора
01.06.2020
31.05.2020
30.05.2020
29.05.2020