Ретро-музика 70-80-х років звучала у Шацьку

01 Лютого 2017, 10:30
5426

Такий незвичайний культурний захід у неділю, 29 січня, відбувся у Шацькому міському Будинку культури. Його директор Ніна Вирович та учасники художньої самодіяльності Будинку культури організували для своїх односельчан концерт ретро-музики, яка була популярна у 70-80-х роках минулого століття.

Та й послухати пісні своєї молодості зібралося чимало людей. І не лише старшого покоління, а й молодь. Ведучі заходу Лілія та Максим Вировичі один за одним представляли глядачам учасників музичного заходу: квартет «Троянда» Міського Будинку культури, дует у складі Леоніда Цюп’яха та Лесі Куран, квартет «Пролісок», колектив «Молодички». Гаряче аплодували виступам вокалістів Софії Фортуяновій, Тетяні Божук, Леоніда Цюп’яха, Лесі Куран, Людмили Захарко, Ніни Вирович. Серед пісень звучали й твори українських авторів: «Пісня про рушник», «Верба», «Троянди на пероні», «Ой у гаю при Дунаю».

Довго не хотіли глядачі відпускати зі сцени артистів, викликаючи та просячи виконати ще і ще декілька пісень їхньої молодості. Тож на завершення заходу разом із залом усі учасники концерту співали «Волинь моя», «Час рікою пливе» та безсмертну «Червону руту» Володимира Івасюка.  

Ніна Вирович залишилась задоволеною реакцією та душевною, щирою підтримкою публіки, і своїми артистами, яким висловлює велику вдячність за активну участь у концерті. Директор Будинку культури планує і в майбутньому організовувати подібні культурні заходи, бо ж пісня – найперша з-поміж усіх мистецьких творів, яка здатна найшвидше долинути до серця.

Віта Шепеля

2

5

2

1

1

 

Коментарі
01 Лютого 2017, 14:17
МОЛОДЕЦЬ НІна Федорівна!!!!!!!!!!!!!!!
01 Лютого 2017, 14:55
Та це ж на селі...А в місті що?
01 Лютого 2017, 21:05
Чекаєм поки будинок культури відремонтують в центрі Шацька
01 Лютого 2017, 22:03
Районний будинок культури свої заходи проводить по різних площадках селища: коледж, школа,бібліотека,зал РДА, парк,Міський будинку культури.Запрошуємо.
02 Лютого 2017, 00:01
проводите то чьо не кличете кореспондєнтов. кличте і будете як вировичиха звіздою
02 Лютого 2017, 00:46
І до чого тут сарказм "кореспондєнтов"? Людина добилась ремонту клубу, щоб було куди прийти людям, дітям. Старається встигнути скрізь, в тому нічого не бачу поганого. А те що їй вдається - ну то дуже добре, не треба заздрити. Вона могла б зробити як в Світязі- є клуб і одночасно немає його, бо ніби - то ремонтують, а зарплата йде і робити нічого не треба. А тут дискотека, новий рік, концерти почались, чим погано? Дисципліну на дискотеці тримає, як треба то і в морду дасть, щоб витверизився швидше , бабкам є про що поговорити після концерту якийсь час :). А кореспондєнтов і правда треба більше запрошувати по клубах, нехай розкажуть і покажуть хто чим живе. Молодець Ніна :) POWODZENIE ;)
02 Лютого 2017, 06:53
кореспонденти по клубах рідко ходять-вони більше по барах.
02 Лютого 2017, 09:48
вирович що не понімає що то її робота концерти показувати. чого все що робить пише в газету.
02 Лютого 2017, 09:51
сьогодні напекарні напекли хліб
02 Лютого 2017, 10:04
якщо критикуєте Ніну то критикуйте конструктивно. Ніна - це людина театр, усе її життя цікаве, насичене, повне пригод. ЇЇ енергія шокує. сьогодні в клубі співає, взавтра - дивись потяглась у Польщі дивує, а післязавтра - до столиці "Молодичок " потягла. Я нею захоплююсь, є люди, які просто заздрять заздрять. Федорівна - молодець!!!
02 Лютого 2017, 13:12
Я теж підтримую Ніну Федорівну! Молодець! В мене гості з Білої Церкви просили подарувати диск "Молодичок".Ніна охоче поділилась, навіть , безкоштовно. Вона справжній популяризатор нашої самобутньої культури!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02 Лютого 2017, 18:36
Чого причепилися до світязького клубу. Якби нам дали стільки грошей як на шацький клуб то і у нас булоби свято. Все тільки для шацького клубу
03 Лютого 2017, 09:48
Кажуть на тому концерті було більше руских пісень і кореспонденти нічого не пишуть про те а ви всі хвалите
03 Лютого 2017, 10:42
Так концерт був пісні 70-80-х. А спитайте покоління 70-80-х на яких піснях вони виросли ? В тому числі і на російських. І нічого тут кримінального не має.!!!!!!!!!!!! <br/>Доречі Шацький МБК поремонтували за кошти Шацької селишної ради , а Світязька сільрада яка хоче ще й громадою бути і на депозитах гроші тримає , не може вже за десять років зробити ремонт у Світязькому БК. Котел купили - не втановили . стіни оббили тканиною &quot;гробовою&quot; ( хай бог простить ) і т.д.... Світязькій с/раді потрібні не завклуби, а сторожі і раби!!!!
03 Лютого 2017, 13:22
москалі стріляють у наших хлопців, а у шацькому клубі російські пісні співають
03 Лютого 2017, 14:14
Тож там не закликають воювати, а просто співають. Добре хоть там ще щось роблять, бо скрізь клуби тільки двома досками навхрест забити і повна картина культури району
03 Лютого 2017, 14:58
до ато...... типу якби співали українські пісні виключно то б москалі перестали стріляти. шо ви перетворюєтесь в нацистів їй богу.
05 Лютого 2017, 02:36
шо ти гониш? раша ворог і значить мова ворога російська ворожа. шо тут не так? співаючи рашисьтське підтримуєш рашу, купляєш рашистське, підтримуєш росію, співаєш російською значить підтримуєш рашу. <br/>всі це знають. родич воював у тому пеклі насході, і казав що це таке бути УКРАЇНЦЕМ. журналісти позор вам за слова що підтримують російське і кажуть що нема нічого кримінального. а патріотичне українське де?
05 Лютого 2017, 12:52
а чому більша половина України розмовляє російською?? Ми ж слов`янський народ. Ми з дитинства привикли чути її. По телевізору куди не глянь то пісня то кіно по російські. А це історія. Ніхто не винен що так сталось. І не потрібно з культурно-масової програми робити з всіх расистів. Добре що був концерт, хоть є кому і що обсудити!!!!
07 Лютого 2017, 11:54
Ще раз Ніна Федорівна МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 Лютого 2017, 23:48
це фігня якась
12 Лютого 2017, 20:02
РОДИЧ УКР, ваше слово в коментарях &quot;ПОЗОР&quot; це теж російське, бо так як по-українськи це перекладається як ганюба. І що? З&quot;їв? ;)
12 Лютого 2017, 20:04
ганьба