Чому до обшуків на «Волинській ягідці» залучили силові структури та «важких» понятих

06 Лютого 2020, 19:10
Чому до обшуків на «Волинській ягідці» залучили силові структури та «важких» понятих 9971
Чому до обшуків на «Волинській ягідці» залучили силові структури та «важких» понятих

На територію підприємства «Волинська ягідка», яке займається вирощуванням лохини, завітали з обшуками силовики.

Поки в обласному центрі Волині точилися війни навколо ринку «Центрального», у Шацькому районі розгортався не менш цікавий блокбастер. На територію села Положево завітало кілька мікроавтобусів, ущент заповнених силовиками різних підрозділів поліції,– йдеться у відеосюжеті на Першому.

У повній екіпіровці полісмени приїхали перевіряти діяльність місцевих підприємств з вирощування лохини. Мова йде про відкрите раніше провадження, котре мало першопричиною пошуків винуватців в обмілінні Світязя.

Зауважимо цікавий, на наш погляд, момент: якщо за гострим конфліктом на Луцькому центральному ринку, де мали місце реальні фізичні сутички і пролилася кров, спостерігали звичайні патрульні, то до рядових слідчих дій на садівничих підприємствах залучили численну групу службовців спеціального підрозділу КОРД.

Читайте також: Ставки на плантаціях лохин могли призвести до обміління Світязя – прокуратура

У Держекоінспекції відкидають звинувачення прокуратури у діях, що могли призвести до обміління Світязя

Журналісти Першого намагались з'ясувати причини такого парадоксу, проте у пресслужбі прокуратури області відмовились коментувати тему, а у пресслужбі обласного управління нацполіції упродовж дня обіцяли вивчити ситуацію. Під час підготовки матеріалу до ефіру повідомили, що відеокоментар зможуть надати лише наступного дня. 

Детальніше про перипетії на садівничому товаристві дивіться у відеосюжеті.

Читайте також: Чому в пошуках крайнього в обмілінні Світязя влаштували «полювання на відьом»

«Я переконаний, що діяльність «Волинської ягідки» не впливає на обміління Світязя» – головний еколог Волині

Коментарі
06 Лютого 2020, 22:06
Маіло ти будеш сидіти в тюрмі разом з Бондарем,маріею і екологом Ткачуком!!!!
06 Лютого 2020, 22:14
Не будуть, вони документи заднім числом зроблять.
06 Лютого 2020, 22:41
Це недоразумєніє Маїло навіть нерозуміє що дійсно робить лихо для усього Волинського краю
06 Лютого 2020, 22:48
Богдана
06 Лютого 2020, 23:30
Як кореспонденти захищають лохинщіків....Чомусь ніхто не запитає в них, скільки в них офіційно найманих працівників?Навіщо платити податки, краще давати зарплату в конвертах. І ніяка служба цього не бачить....
07 Лютого 2020, 00:21
Хіба важко запитати людей з Положева, Голядина, Омеляного чи Шацька про зарплату погодинну чи поденну виключно в кеші і без відомостей?
07 Лютого 2020, 00:28
Наступного разу КОРД має приїхати до голови Шацької райради і всіх депутатів, Шацької РДА і директорки Шацького парку. І всіх сильно допитати про їх бездіяльність по спасінню Шацьких озер.<br/>А свідками в Положеві мали б бути всі депутати Шацької райради, чи їм все пофіг, навіщо ми їх обирали.
07 Лютого 2020, 08:37
Всiм давно вiдомо що воду випив Ким Чен Пут...
07 Лютого 2020, 09:13
Лохинщикі і ті хто стоіть за ними Ви будете відповідати за все,вже скоро...
07 Лютого 2020, 10:14
Журналісти! Де ВАША совість??? Кого ВИ захищаете, бариг які нищать озера? Чи ви в долях з ними...Гірко на це дивитись,це тільки в нашій краіні таке можливо! Ганьба вам недожурналісти...!!!!
07 Лютого 2020, 10:19
Супер новина.Наступний крок,завітати тією ж компанією до адміністрації парку,районної ради,райдержадміністрації і все стане зрозумілим.Головне зло буде покарано
07 Лютого 2020, 10:39
Люди вам недогодиш вам напевно краще якби там росли будяки і кропива.
07 Лютого 2020, 11:30
що ви мелеет про зарплату ви хоч знаєте що 40 відсотків від неї потрібно платити державі таяк зарплата 10 шт офіційна на руки ви отримаєте тільки 6 і тут питання ніхто вже не хоче 4 відавати державі
07 Лютого 2020, 13:17
Будяки і кропиву Світязькою водою поливати не потрібно.
07 Лютого 2020, 21:18
Кладу на вас https://m.facebook.com/LlutsenkoYuri/videos/1409759412556563/?locale2=de_DE
07 Лютого 2020, 21:38
Літом перевірте скільки за добу випиває води один кущ. А їх мільйони. Помножте і вся арифметика.Мільйони.
08 Лютого 2020, 10:11
Такі новини підтягуйте на перші щаблі,тим самим допоможете,у боротьбі з цими паразитами.Повірте нас дуже багато.
09 Лютого 2020, 01:34
Брєд городите. Іде поділ влади.
09 Лютого 2020, 04:39
Дивлюсь на озеро Світязь і плакати хочеться!! Рік дощів сильних небуло, снігу нема. Весна прийде сонечко припече знов поливати лохину треба - а її ще більше!!! З часом щоб і врожай хорошим був не тільки води багато потрібно,а ще й кропити різними засобами треба буде. Так дійсно це багато робочих місць, але якою ціною!!! Невже в нинішніх умовах, коли спостерігаємо стрімкі зміни в кліматі, проблема по всій країні з якісною питною водою, доцільно займатися тащей в національному парку таким нещадним до ресурсів вирощуванням лохин???? Тут уже потрібно співставляти користь і шкоду. Не думайте, що це проблема суто Світязя, а чим ми далі дихати будемо???? Ніби цивілізовані,розумні люди, а кругом нас довкола усе гине, забруднюється і ті гроші, що заробиш витратиш на ліки. Комерція перевернула світ!!!!