Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На добудову басейну у «Лісвій пісні» потрібно майже 30 мільйонів
На добудову басейну у «Лісвій пісні» потрібно майже 30 мільйонів

На добудову басейну у «Лісовій пісні» потрібно майже 30 мільйонів

15:45 24.01.2020
690

Реконструкцію лікувального корпусу №4 з добудовою басейну та спортзалу у Волинському лікувальному санаторії «Лісова пісня» можуть розпочати вже у цьому році. Фінансувати проект планують за кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Волинської облдержадміністрації.

Таке рішення прийняли на засіданні Регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), яке відбулося 23 січня ц.р. за участі голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйка та голови Волинської обласної ради Ірини Вахович.

Читайте також: Проєкт реконструкції басейну в «Лісовій пісні» пройшов конкурсний відбір на регіональній комісії

З ініціативи голови ОДА, до переліку об’єктів, які фінансуватимуться за кошти ДФРР у 2020му році, включений проєкт «Реконструкція лікувального корпусу № 4 з розширенням (добудова басейну, спортзалу та перехідної галереї) Волинського обласного санаторію «Лісова пісня» в селі Гаївка Шацького району. Підтримали цю ініціативу Ірина Вахович та інші учасники робочої групи, серед яких - депутати обласної ради.

За словами керівників області, є можливість реалізувати цей проект за допомогою співфінансування - залучивши 50% коштів із ДФРР та 50% з обласного бюджету. Проектна вартість робіт – близько 29 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що на початку каденції Юрій Погуляйко особисто відвідав санаторій «Лісова пісня», що у селі Гаївка Шацького району, та оглянув будівлі, що потребують ремонту. Ще тоді директорка закладу Руслана Дибель, розповідаючи про санаторій, зауважила, що деякі ремонтні роботи їм вдається робити власними силами, однак будівництво басейну і утеплення будівель потребують суттєвого фінансування, якого у закладу немає. Раніше «Лісова пісня» подавала проект на розгляд комісії по ДФРР, однак– без успішно.

Слід наголосити, що інвестиціний проєкт «Реконструкція лікувального корпусу № 4 з розширенням (добудова басейну, спортзалу та перехідної галереї) Волинського обласного санаторію «Лісова пісня» в с. Гаївка Шацького району пройшов відбір шляхом голосування на веб-сайті «Он-лайн платформа Мінрегіону» та набрав найбільшу кількість балів, що збільшило ймовірність його включення до переліку обєктів, які фінансуватимуться з ДБРР.

Цьогоріч, так само, як і у 2019 році, Мінрегіон надає перевагу перехідним проєктам і тим, що вдасться завершити у 2020 році. Тому у перелік 2020 року, окрім «Лісової пісні», потрапили 9 загальноосвітніх шкіл, 3 дитячих садки і 1 медзаклад.

Читайте також: Про що очільник Волині розмовляв з директоркою і відпочивальниками санаторію «Лісова пісня»

Новопризначений голова ОДА побував у санаторії «Лісова пісня»

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Старий прораб

20:05 24.01.2020

При будівництві методом Д не менше половини буде спіонерено (доведено у Любомлі і Шацьку)

Василь Литвинчук.

21:29 24.01.2020

Дорогі керівники району та області, скажіть будь ласка, що важливіше (за 40 млн. грн.): добудувати бассейн (який потрібен жителям району, як прививки проти оспи телеграфним стовпам), чи відремонтувати дорогу на участках: Залісся-Грабово-Адамчки-Св.Смоляр-Голядин, по якій їздить маршрутка і її водії проклинають цю дорогу та керівників району та області.

Василь Литвинчук.

22:14 24.01.2020

Як тільки в санаторії "Лісова пісня" побудують бассейн, всі жителі та особливо пенсіонери району на власних "мерседесах" та по вибитих дорогах району будуть кожен день їздити в санаторій і плавати в басейні, для релаксації, щоб життя не було таким сумним. Дуже "потрібний" проект. Честь та хвала керівникам району та області!

29 лютого
Сьогодні
Вчора
27.02.2020
26.02.2020
25.02.2020
24.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин