Гряда: виявили трубу, через яку, ймовірно, забирали воду з озера Світязь. ОНОВЛЕНО

14 Січня 2020, 13:19
17257

В озері Світязь, а саме на території урочища Гряда, виявили трубу, яка прокладена з води на сушу.

Світлини з трубою зробив і надіслав на адресу редакції Район.Шацьк невідомий адресант з ніком «Николай».

Автор припускає, що «труба, швидше за все, призначена для забору води з озера».

«Прохання оприлюднити факт – для реакції з боку відповідних контролюючих структур» – йдеться у листі.

У Шацькому національному природному парку факт наявності труби в озері Світязь, яка прокладена з води на сушу, назвали порушенням.

В природоохоронній установі прокоментували це так:

«Працівники відділу державної охорони природно-заповідного фонду Шацького національного природного парку 25 листопада 2019 року під час обстеження території парку, а саме Мельниківського лісництва кв. 53, в урочищі Гряда, навпроти бази відпочинку «Вілла Лева», виявили металеву трубу.

Вона пролягала з озера Світязь до прибережної смуги з подальшим заглибленням в шар ґрунту в напрямку бази відпочинку.

Вказаний факт є порушенням с. 91 КУпАП та п. 4.6.1 «Положення про Шацький НПП».

При повторному огляді працівники нацпарку спільно з правоохоронцями встановили, що за парканом, на території бази відпочинку «Вілла Лева» ця труба роз'єднується і не використовується.

Працівники Шацького НПП склали акт і припис та подали відповідний лист до правоохоронних органів для виявлення правопорушників та притягнення їх до відповідальності».

2

2

1


 

Коментарі
14 Січня 2020, 14:26
Ви перед тим як писати,хоч поцікавтесь історією. І дізнайтесь що це за труба, і що в тій трубі.
14 Січня 2020, 15:33
В кінці цього сезону роботяги ремонтували систему забору води на цю базу. Але це смішно там не така велика труба і там не так багато людей щоб висушити Світязь<br/> Вода в озері якісніша чим у скажені тому і зробили забор води ця база належить меру Трускавця.
14 Січня 2020, 15:34
Ніхто не верне назад вкрадену воду!<br/>Ні лохинщики, ні ні власники чанів, бань і т. п.<br/>Звикаймо жити без Світязя...
14 Січня 2020, 15:39
То проясніть, що там, і що то за труба. А то пустий &amp;quot;вброс&amp;quot;.
14 Січня 2020, 16:01
А в чому по вашому йшло на острів світло і телефонний кабель, і звідки?
14 Січня 2020, 17:00
Такою трубою можна викачати туалет типу&amp;quot;&amp;quot;сортір&amp;quot;.
14 Січня 2020, 17:35
Воду, з тієї труби, переробляли на срібло ,яке виходило з геть замулених джерел...
14 Січня 2020, 18:55
Труби які прокладені в озеро Світязь є не на одній базі на гряді. Є така труба і в пансіонаті <br/>Шацькі озера. А чи беруть вони воду зі Світязя<br/>Чи зливають не відомо.
14 Січня 2020, 23:26
Дибіли, бля
15 Січня 2020, 01:24
&lt;p&gt;Дивно а чому реагують небайдужі люди ,а парк як завжди бездіє?Звичайно директор&amp;nbsp;зайнята бондарьом їй не до Шацька.А де працівники парку?Для чого утримувати таку армію трутнів?Таких труб є багато,і біля Феніксу,і біля Білого дому,і біля Лазу,але вони шкоди крепко не зроблять.Питання де парк?Чому бездіє?&lt;/p&gt;
15 Січня 2020, 02:09
30 років тому такі труби прокладали майже усі бази на той час ! Воду брали для прання постілі Так як і тоді у свердловинах вода була з великим вмістом металів і постіль псувалась! Але від цього озеро 30 років не міліло!!!лохини були тільки у лісі !
15 Січня 2020, 02:53
Якби труба діаметром в 500мм то була, то треба роки, щоб викачати 1см води з озера, а там 50мм труба. Той йолоп написав шо треба призначити контролюючі органи... ну да, нема шо їм більше робити як труби вичісляти в озері яких там є тьма! Йолопе!!! Воду з світязя викачати НЕ МОЖЛИВО! Рів який веде на оз.Пулемецьке, на оз.Луки перемут, і інші трошки більші в діаметрі ніж 50труба. ШО ТО МЕЛЯТЬ???? Йолопи
15 Січня 2020, 03:01
Продам горілку вигнану на лохинах,перегану через світязький пісок з натуральної світязької води. Точка продажу маєток «нестер хаус»
16 Січня 2020, 17:35
Тому .хто виявив цю трубу потрібно дати героя України.Це ж скільки води через неї втратили.Тепер вже вода підніметься вище берегів...........
16 Січня 2020, 17:41
Людині ,яка виявила цю тубу потрібно дати героя України. Це жскільки води через неї втратило озеро. Тепер вода буде виходити з берегів...........
16 Січня 2020, 22:34
Ви нічого не розумієте, це на базі відпочинку «Вілла Лева» добувають золото
18 Січня 2020, 01:12
Не смішіть курей ! Не робіть з мухи слона!!!!!