Перевізники зобов'язані вимикати російську музику на вимогу хоча б одного пасажира

13 Січня 2020, 09:30
101101 Джерело: фото ілюстративне

У Волинській ОДА запевнили, що місцеві перевізники знають про мораторій на російську музику. 

Таку відповідь надали на запит депутата Волинської облради Юрія Поліщука, – інформує пресслужба Волиньради. 

Ще у грудні 2018 року управлінням транспорту та інфраструктури облдержадміністрації перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів по приміських та міжміських маршрутах загального користування в області, направлено листи з рекомендаціями змінити музичний репертуар під час поїздок та проведення роз'яснювальної роботи з водіями транспортних засобів щодо недопущення під час руху автобусів звучання пісень, вироблених у Російській Федерації.

«Окрім того, одним із пунктів договору про організацію перевезень пасажирів на маршрутах загального користування у Волинській області передбачено обов'язок водія вимкнути музику на вимогу хоча б одного пасажира»– йдеться з листі за підписом заступника голови ОДА Світлани Мишковець.

Коментарі
13 Січня 2020, 12:07
А споживати рос газ, нафтопродукти, паливо для АЕС не гідно?
13 Січня 2020, 12:43
а не пішов би він пішаком,отой "один"
13 Січня 2020, 14:59
А російськомовний квартал пріпіздєнта можна закрити на вимогу одного жителя України
13 Січня 2020, 20:23
Чому всі пасажири повинні підпорядковуватись одному неадеквату.
14 Січня 2020, 01:49
скільки ж ще є прилизаних таких з сальним волоссям дурників <br/>- недоукраїнців, готових зустрічати кацапів з хлібом-сіллю!!!!
16 Січня 2020, 19:53
як зацепило москалів...
17 Січня 2020, 09:44
На жаль, значна частина цього муз. лайна випродукувана в Україні.
17 Січня 2020, 22:47
Нажаль за рос.музику не передбачено жодного адмін.покарання...
17 Січня 2020, 22:51
Більшість перевізників вмикають Україньське радіо , тому мені здається ,що всі притензії до уряду України
19 Січня 2020, 21:52
Заборонити російську музику в культосвітніх закладах ...для початку просто зробити на дверях таку наліпку-нагадування...
20 Січня 2020, 02:40
Я в шоці. Є свобода вибору, свобода слова, свобода дій, а от слухати треба обов'язково якесь гімняне українське недорозвинене музло. І я зараз не про &amp;quot; Реве та стогне Дніпр широкий..&amp;quot; І це нічого, що в тій маршрутці буде їхати українець, який, можливо, і не чув слова баняк чи то кварта, а чи маринарка. Кузьма Скрябін співав наполовину російськими словами, але його пісні є хітами. Цінності? Подвійні? Нє, не чули..
21 Січня 2020, 10:37
Слухайте дебіла Вакарчука-псевдо патріота в вишитій маринарці
28 Січня 2020, 22:55
Задача перевізника полягає лише у безпечному перевезенні пасажирів з пункту А у пункт Б без навязування усім якоїсь музики. Комусь не подобається,у когось болить голова,у когось горе. Хто хоче слухати - навушники у вуха і не заважай іншим.
29 Січня 2020, 07:26
Маразматичні ідеї і дії вражають, це вже дикунство якесь. Дурнями родились, дурнями і підете. Хто це придумав і підтримує - розженіться і в'є..іться головою в гострий кут стіни, барани.
29 Січня 2020, 10:50
Взагалі , маршрутка , чи міжміський автобус , то не розважальний заклад, водій повинен працювати й не відволікатися , то менше буде трощ.
29 Січня 2020, 10:50
Взагалі , маршрутка , чи міжміський автобус , то не розважальний заклад, водій повинен працювати й не відволікатися , то менше буде трощ.
30 Січня 2020, 10:42
Свині в вишиванках
30 Січня 2020, 14:14
А якщо я не захочу слухати западні пісні ? Що тоже треба вимикати водієві? Я не люблю слухати американську музику
31 Січня 2020, 02:32
Скажу своё мнение как человек проживший с 98 года в Европе такие конченые законы сильно бьют по имиджу страны, позорят Украину .. кому выгода от того , что такие законы и такие люди позорят и унижают имидж государства ?
01 Лютого 2020, 04:22
Нешановні московити та інші приблуди, кому не подобаються українські закони й постанови місцевих громад, - кокошники на макитри, косоворотки на грудєнь - &amp;quot;чємодан-вокзал-раССєя!&amp;quot;, ніхто вас сюди не кликав і не тримає. Живіть на бєрєшах Вологі і О'бі довго й щасливо! ''Єду, єду, єду я в сосєднєє сєло на діскотєку'' будете слухати в своєму Мухосранську.
01 Лютого 2020, 22:00
Коменти &amp;quot;&amp;quot;жжуть&amp;quot;: &amp;quot;А якщо я не хочу слухати западні пісні?&amp;quot; - твій гаджет, твої навушники, твій контент - і тільки тобі в обидва вуха! - в нічиї більше. Якщо контент крутить водій на весь салон, а ти проти - маєш повне право попросити вимкнути.