Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У районному центрі зайнятості популяризували військову службу за контрактом

17:00 18.01.2017
950

Для популяризації військової служби за контрактом 16 січня у Шацькому районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю 10 безробітних.

Про це інформують у Шацькому районному центрі зайнятості.

Під час заходу представник Шацького районного військкомату Володимир Сулім зазначив, що Збройні сили України сьогодні є носієм бойової могутності і за своїм призначенням та обсягом покладених на них завдань відіграють вирішальну роль у виконанні своїх функцій.

Комплектування особового складу Збройних сил України за рахунок контрактників підвищить їх бойову та мобілізаційну готовність. Під час служби за контрактом всі військовослужбовці отримуватимуть грошове забезпечення, пройдуть спеціальну військову підготовку та зможуть стати професійними захисниками Вітчизни. Також учасники заходу отримали інформацію щодо гарантованого соціального пакету.

Заступник директора центру зайнятості Галина Левчук розповіла учасникам заходу про стан місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування. Особливий акцент було зроблено на зростанні попиту військової служби за контрактом.

Учасники заходу отримали інформаційні матеріали. Усім, хто виявить бажання служити за контрактом, рекомендовано звернутись у районний військовий комісаріат.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
3 червня
Вчора
01.06.2020
31.05.2020
30.05.2020
29.05.2020