Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У ЦНАПі Шацької ОТГ за рік зареєстрували 27 шлюбів та 55 народжень

11:00 04.01.2020
731

У ЦНАПі Шацької ОТГ підбили підсумки діяльності за 2019 рік.

Для ЦНАПу він був непростим, насиченим різними подіями, емоціями. Цього року ми багато працювали над створенням інституційної спроможності належного ЦНАП виконавчого комітету Шацької селищної ради/ Пережили складний етап реорганізації, що полягав у повній передачі функцій від відділу ЦНАП Шацької райдержадміністрації до відділу ЦНАП Шацької селищної ради, – йдеться на сторінці установи у фейсбук.

Проте ми постійно вдосконалювалися, ставили високі цілі й активно працювали над їх досягненням. Разом з нашими відвідувачами щиро раділи, коли закохані пари створювали нові сім’ї, щасливі батьки отримували свідоцтва про народження маленьких громадян, реєстрували їх місце проживання та подавали документи на отримання допомоги при народженні.

Читайте також: У Шацькому ЦНАПі тимчасово не реєструватимуть нерухомість та підприємницьку діяльність

Тішилися, коли відвідувачі отримували у нас документи про державну реєстрацію їх права власності на нерухоме майно або ж започатковували свій бізнес, зареєструвавши ФОП. Щиро співчували та сумували разом з заявниками, які зверталися за державною реєстрацією смерті рідних та за зняттям їх з місця проживання.

За рік, що минув, опрацювали 466 заяв на реєстрацію/зняття з місця проживання громадян, видали 598 довідок, що підтверджують місце реєстрації, 1100 довідок про склад сім’ї, сформували 738 справ на отримання субсидій і різних видів допомог соціального характеру, здійснили 113 виїздів з метою обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, провели 1326 реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, 118 реєстраційних дій у Державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців, прийняли 10700 заяв на надання послуг у сфері Державного земельного кадастру, та ще понад 2000 заяв на надання паспортних послуг, різних документів дозвільного характеру, посвідчень у сфері соцзахисту.

Читайте також: У ЦНАПі Шацької ОТГ збільшилась кількість послуг

В Шацькому районі функціонуватиме єдиний ЦНАП

Протягом року на території громади зареєстровано 55 народжень, 27 шлюбів, 97 смертей.

«Окрім всього, ми надали тисячі консультацій, які сьогодні годі й порахувати. Маємо у структурі чимало і проблемних питань, над вирішенням яких працюють спільно з керівництвом громади. Постійно моніторимо відгуки та пропозиції наших відвідувачів, дослухаємося до скарг, усміхаємося від подяк і намагаємося зробити так, аби громадяни отримували найкращий сервіс. Сьогодні ми вдячні кожному, хто допомагав нам ставати кращими, хто насолоджувався життям та проживав його разом з ЦНАП», – йдеться у дописі.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
2 квітня
Сьогодні
Вчора
31.03.2020
30.03.2020
29.03.2020
28.03.2020