Дівчина просить відгукнутися свого коханого з Шацька, аби попросити у нього вибачення

01 Січня 2020, 16:35
34970 Джерело: фото ілюстративне

Дівчина просить допомогти знайти жителя Шацька Олександра Козака, аби попросити у нього вибачення.

З таким проханням до редакції Район.Шацьк звернулася дівчина на ім'я Діана Кроткова. Вона хоче попросити пробачення у хлопця, якого дуже образила. 

Звернутися через інтернет-видання до свого коханого – це єдиний вихід для дівчини, адже хлопець, образившись, заблокував її сторінку, телефон та вайбер. 

«Я дуже прошу його відгукнутися!!! Сподіваюсь, він відгукнеться, бо це вже моя остання надія», – йдеться у зверненні дівчини до редакції. 

Також подаємо текст звернення до хлопця.

«Саша, ПРОБАЧ будь ласка за мої слова, вчинки та емоції!!! Я поводила себе дуже по-дурному (м'яко сказано), і виправдати цю поведінку просто неможливо.

Я зробила велику помилку і визнаю це. Будь ласка, пробач!!! Я так боюсь тебе загубити, втратити через якісь принципи, правила та гордість. Я хочу бути не принциповою, а щасливою поряд з тобою!

Я кажу тобі абсолютно щиро і не граю, як ти казав! Ти справді мені потрібен!!! Мені неймовірно тебе не вистачає!!! От знаєш, які люди бувають дурні, мають не цінують, а як втрачають – плачуть...

Я ніколи раніше не зустрічала настільки справжнього, щирого та турботливого хлопця! Мені дуже пощастило, що я тебе зустріла...

Так, нас з тобою розділяють кілометри, роки та багато іншого, але у нас й багато спільного... Ми хочемо бути щасливими, кохати і бути коханими, а ще нас обох дуже лякають зміни... Точніше, мене вони лякали, але це в минулому... Я хочу ризикнути і бути поряд з тобою. Будь ласка, почуй мене і відгукнись!!!

Ти моє сонце і без тебе все похмуро, безрадісно та холодно.

Я дуже на тебе чекаю!!! Мрію якомога скоріше опинитися в твоїх обіймах!!!

Приїжджай!!!»

 

Коментарі
01 Січня 2020, 21:36
То все погана горілка
01 Січня 2020, 22:14
Це тільки квіточки...
02 Січня 2020, 13:21
То замануха))
02 Січня 2020, 13:23
Ото дівки пішли!!!! Вона тебе і через інтернет, і з-під землі дістане.... Розмістить фото і весь район буде знати,"що пацан попався"!!!
02 Січня 2020, 14:01
Козак, не будь бабою - ну роги виростила дівчина тобі, наступного разу буде обережніша. Пробач її!
02 Січня 2020, 14:20
Дарту Вейдеру<br/><br/>Я його не зраджувала!
02 Січня 2020, 17:57
Забудь, знайдеш кращого, не варто принижуватись ради такого гордого хлопця
02 Січня 2020, 18:29
Саша, молодець, двічи в одну ріку не війдеш! Дура є дура, нічого не зміниться
02 Січня 2020, 18:33
Сашка, молодець!!! Дура назавжди залишиться дурою, '' горбатого могила виправить''
02 Січня 2020, 18:37
Хах, надіюсь ты не такий дурачок щоб повестись на це!вона не перша і не остання, удачі бро
02 Січня 2020, 18:45
Саша ти хороший хлопець,таки зараз мало.Тому не вертайся туди звідки пішов,дівчата в тебе ще будуть,і набагато кращі..Якщо ти її вирішив забути-забувай,а цей вчинок&amp;quot;прощення &amp;quot;від Діани-це їй ганьба,так дівчата не роблять ,не ведись.Гуляй ,закохуйся,в новому році з новою подругою...а старе нехай буде старим,забутим та непотрібним.З дівчини потім має бути гарна та любляча дружина,а не проблемне дівчисько яке вибачення постійно проситиме.
02 Січня 2020, 20:31
Особисто знаю цього хлопця. В нього є чудова дівчина. Не лізьте в чуже життя!
02 Січня 2020, 22:23
Аліна, не смішіть!<br/>Немає ніякої дівчини в нього вже 4 роки.<br/>Мені як сестрі краще знати.<br/><br/>А тут він сам дурість зробив, про що й сам добре знає, але не визнає цього!<br/>Тож без шансів тут.
02 Січня 2020, 23:03
Люди, ви такі злі.<br/>Спитайте у Олександра, скільки разів він мене ображав? Навіть сам казав, я вже не вірив, що після всього ти мене пробачиш...<br/>Зараз я помилилась і щиро прошу вибачення...<br/>У нього завжди була можливість поговорити зі мною особисто. Я могла кілька днів не брати слухавку чи не відповідати у соцмережах, але все ж, потім ховала свою гордість і давала шанс...Ні, не йому, а нам...<br/><br/>Він також мені казав, я знайшов дівчину, яка подобається і не хочу її втратити... Я теж не хочу втрачати тебе, Саша!!!<br/><br/>Я не граю з тобою, мої почуття до тебе справжні!!! Якби для мене було все не серйозно, як ти думаєш, я б вже давно пішла від тебе...<br/>Стосунки - це не тільки обійми, поцілунки та суцільне щастя. Це також проблеми та непорозуміння. Всі люди сваряться, але знаходять компроміс і живуть далі щасливо<br/>Чому ти хочеш припинити все одразу?!<br/>Зрозумій, що потім може статися так, що вже Ти мене не знайдеш...<br/>Та поки що я тут і дуже чекаю на Тебе! Саме на тебе! Я приймаю тебе таким, який ти є і люблю!!!
03 Січня 2020, 00:57
З нетерпінням очікую, як Район Шацьк напише про примирення, а потім і одруження цієї пари.
03 Січня 2020, 01:31
Можна виправити все допоки люди живі! <br/>А ви молоді та гарячі. Ось так люди і роблять великі, чи навіть фатальні помилки, про які потім дуже шкодують. Я 36 років носила у душі тягар. Шкодую, що не сказала йому про все відразу, але ж була молода, горда та дурна.<br/><br/>Життя коротке і одне, потім може бути пізно.<br/>Схаменіться і пробачте один одного. Не спішіть спалювати мости, а краще подумайте про щасливе спільне майбутнє.<br/>Бажаю вам взаємопорозуміння!
03 Січня 2020, 01:46
Я скажу кожен помиляється,і в кожного є шанс виправити помилку.Я надіюся що в хлопця є своі мозги,якщо любить то пробачить,і завжди треба переступати свою дурну гордість і впертість,гонор засунути в дупу,бо тільки це руйнує стосунки.
03 Січня 2020, 03:37
Саньок, тобі пощастило.<br/>Заздрю. Хапай її, поки не вліз хтось третій між вами.<br/>Повір, таких дівчат одна на тисячі. Якщо не боїться привселюдно вибачатись, значить ти дійсно їй дорогий.
03 Січня 2020, 05:37
Ще б так мужчини вміли вибачатись
03 Січня 2020, 10:43
Пацан, кидай її нахрєн))) Це абсурд
03 Січня 2020, 17:01
Діана, дай мені його номер, я за тебе домовлюсь. У мессенджер подивись запит.
03 Січня 2020, 19:08
Тезка, пробач вже її
03 Січня 2020, 19:15
Район. Шацьк, будь ласка видаліть мій попередній коментар. Дякую.
03 Січня 2020, 20:44
Зоопарк. Таке відчуття що тут шпана мала зібралась в коментарях і за любов вирішує. І пише різний бруд під чужими іменами. Система сайту не досконала. Коментар може залишити одна і таж сама людина під різним іменем. Підливаючи масла у вогонь.... Спеціально...
03 Січня 2020, 21:37
Теж помітила, що 3 коментарі майже з однаковим змістом (про дуру), і по часу йдуть один за одним.
03 Січня 2020, 23:39
Саша, ти дуже хороший хлопець (зі слів Діани). Може зустрінемось? Якщо ти вже вільний. Я з Мельників.
04 Січня 2020, 00:52
редакція велике прохання вимкнути коментарі (розвели тут не зрозуміло що), і люди добрі не позорте хлопця йому ще жити серед нас , сам розбереться що йому робити ( кожний вчиться на власному досвіді і помилках).
04 Січня 2020, 07:01
Більше схоже на переслідування і нав'язування, яка любов? Якщо б людина хотіла вона б поговорила б, а так, без шансів, перестаньте принижуватися.
04 Січня 2020, 11:40
багато коментарів десь періоду радянського. багато шуточок і кривлянь недопереношених . Як я вважаю- епізод майже класичної розвязки відноси. АЛЕ ОЧЕВИДНИМ Є ПРИСУТНІСТЬ ТУТ КОХАННЯ. ПРИТОМУ ЙОГО ТУТ НАСТІЛЬКИ БАГАТО, ЩО УЧАСНИКИ - ТОБТО ЦІ 2 МОЛОДИХ ЛЮДЕЙ , ДОМІШУТЬ ВСЮ ГАМУ ПОЧУТТІВ. ТОМУ ПОГОДЖУЮСЬ, ЩО ТО КЛІНІКА, І ХВОРИМ БАЖАНО НЕ ВИЗДОРОВЛЮВАТИ. МОЖЕ НАСТУПМТИ ІНШИЙ ЕТАП . А ЗАПОВНИТИ ВИХЮПНУТЕ МОРЕ БУДЕ НЕМОЖЛИВО.
25/04/2024 Четвер
25.04.2024