Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Документи яких ліквідованих установ Шацького району можна знайти в місцевому архіві

13:35 01.01.2020
469

На даний час в Трудовому архіві Шацького району знаходяться документи 14 ліквідованих установ.

Найперше варто зазначити, що змінилась форма фінансування Трудового архіву. Якщо до цього кошти на утримання установи виділялися з бюджету району, то зараз, згідно із зміненим законодавством, кошти для утримання трудових архівів повинні надходити від селищної та сільських рад як співфінансування.

Довідки, котрі видаються у архіві, спрямовані в основному на соціальний захист місцевих жителів. До трудових архівів звертаються люди, котрим мабуть найважче переживати теперішню економічну ситуацію. Зазвичай можливості працювати люди, котрим зараз 60 і більше років, уже не мають змоги, а щоб отримувати пенсію, потрібно зібрати вели кількість довідок, що підтверджують стаж та заробітну плату. Для літніх людей, котрі не звикли працювати з паперами, ця справа незвична та кропітка.

В архіві можна отримати довідки про заробітну плату, про прийом та звільнення в тій чи іншій установі, про переводи та інші дані, які зафіксовані в документах.

У Трудовому архіві даються відомості, які зазначені у тих документах, що зберігаються в фондах архіву. Зокрема, досить часто доводиться чути від людей, що «у трудовій книжці зроблено такий запис, дайте мені довідку з такими ж даними». Доводиться пояснювати людині, що трудова книжка не є документом, який зберігається в архіві, тому можемо лише знайти підтвердження чи спростування цих даних по матеріалах справ особового складу – це накази, відомості заробітної плати, протоколи зборів колгоспів та інші документи, які зберігаються в архіві.

Варто також зазначити, що коли людина звертається за довідками, обов’язково потрібно мати при собі паспорт, тому що дані, за якими звертаються люди, є персональними даними.

Більш точну інформацію можна отримати, звернувшись безпосередньо в архів, який знаходиться за адресою: смт Шацьк, вул. Степана Шковороди, 34 (приміщення відділу освіти, молоді та спорту).

Прийом громадян проводиться щоденно з 10.00 до 16.00 год. з обідньою перервою (13.00-14.00 год.).

Термін отримання довідок, згідно із законодавством, становить 30 днів, але зазвичай це займає кілька днів (залежить від кількості звернень та складності пошуку конкретної інформації).

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
24 січня
Сьогодні
Вчора
22.01.2020
21.01.2020
20.01.2020
19.01.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин