Шацьк: дітям учасників АТО, сиротам і неповносправним подарували солодощі

14 Січня 2017, 09:15
2240

В новорічно-різдвяні свята всі діти щасливі від тієї кількості подарунків, які їм дістаються від святого Миколая, Діда Мороза, батьків і хрещених. Напевно, справедливо, що діти учасників АТО, а також обділені долею маленькі мешканці Шацької селищної об’єднаної громади, а це діти-сироти та неповносправні, в свята отримали пакунки з солодощами ще й від Шацької селищної ради.

Допомогли зібрати подарунки для діток підприємці Шацька та об’єднаної громади. Всі вони не просто  швидко відгукнулися на прохання зробити добру справу, а й досить креативно та творчо підійшли до формування подарункових пакунків із солодощами. Саме завдяки підприємцям учні шкіл та вихованці будинку дитячої і юнацької творчості мали солодкі призи ще й на святі відкриття головної ялинки селища, на шкільних новорічних ранках і вечорах.

Сергій Віннічук, Шацький селищний голова, щиро дякує шацьким підприємцям за співпрацю, взаєморозуміння, єдність помислів і дій у благій справі.

2

2

2

1

 

 

Коментарі
14 Січня 2017, 13:53
Віннічук - молодець !
14 Січня 2017, 19:36
Віннічук - молодець!!! особисто завітав додому?!! Діти щасливі - це головне!<br/>(п.с. дуже не добре звучить &quot;неповносправні&quot;, про будь-яку дитинку, незважаючи які в неї проблеми зі здоровям не можна так казати. в світі прийнято цивілізоване звернення. не зовсім розумію, яку категорію дітей мала на увазі журналіст. але навіть діток з синдромом дауна називають привітно &quot;сонячні діти&quot;, тому і в даній статті можна було якось коректніше назвати. вряд чи якійсь мамі приємно читати, що її маля - неповносправне. )
14 Січня 2017, 20:23
Слово &quot;неповносправні&quot; (саме воно, до речі, і є цивілізоване) для того і вживають, щоб не казати дитина-інвалід.
14 Січня 2017, 21:39
польща так і пре
15 Січня 2017, 01:25
а ми всі з вами - повносправні. ну якось зовсім. це що, про автомобілі чи техніку?
15 Січня 2017, 03:13
Привітав би якби не щедрі підприємці... Дякуємо всім підприємцям які виступили спонсорами для цих діток, а привітати міг би хто завгодно аби було чим... Ще раз велике спасибі СПОНСОРАМ.
15 Січня 2017, 13:58
І всетаки Віннічук молодець . приклад для влади . хай Бог дае йому здоровя і терпіння !
15 Січня 2017, 19:45
Так, Віннічуку і справді молодець. Як написали, що подарувати кожен може та тільки не кожен може з тих самих підприємців взяти спонсорські. Тепер можна подякувати і підприємцям, але ви самі спробуйте зайти на той самий базар і попросити знижку в них то що ви тоді почуєте у відповідь . І саме те просіння як ти себе при цьому відчуваєш , адже не думаю, що хтось прийшов і добровільно дав цю допомогу. Удачі Сергію.Він на своєму місці;)
16 Січня 2017, 10:35
Новина про дітей-подарунки а вони і тут знайшли як комусь нагадити.ВСІ хто приймав в цьому участь молодці а &quot;зраду&quot;кидайте в інших темах ,або зробіть краще і за це вам буде ще більша подяка