Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Недобудований басейн санаторію «Лісова пісня»
Недобудований басейн санаторію «Лісова пісня»

Проєкт реконструкції басейну в «Лісовій пісні» пройшов конкурсний відбір на регіональній комісії

16:25 22.12.2019
932

В області відбулося засідання регіональної комісії з відбору проєктів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив депутат Волинської обласної ради Олександр Пирожик.

Як повідомив депутат, проєкт «Реконструкція лікувального корпусу №4 з розширенням (добудова басейну, спортзалу та перехідної галереї) Волинського обласного санаторію «Лісова пісня» в селі Гаївка Шацького району Волинської області» зі значним відривом переміг у рейтингу волинських проєктів на отримання фінансування з державного бюджету у 2020 році.

«З приємністю дізнався результати оцінювання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році. Проект, за який я найбільше вболівав як член цієї комісії, отримав рекордно високу оцінку та зі значним відривом випередив інші», – розповів Олександр Пирожик.

Йдеться про давно наболілий проєкт «Реконструкція лікувального корпусу №4 з розширенням (добудова басейну, спортзалу та перехідної галереї) Волинського обласного санаторію «Лісова пісня» в селі Гаївка Шацького району Волинської області», який переміг у рейтингу «Людський потенціал». Переміг цей проєкт із значним відривом, набравши 72,8571 бала, проти 43,9286 та 41,0714 бала – у найближчих опонентів.

«Належно оцінити цей соціально значимий не лише для Волині, а й для всієї України проєкт стало для нас, депутатів обласної ради, справою честі. Адже його реалізація дасть змогу «Лісовій пісні» повноцінно оздоровлювати та лікувати людей круглий рік... Втішений, що знайшов підтримку та розуміння в інших членів комісії, що мене почули та підтримали», – йдеться у дописі.

Депутат сподівається, тепер уже ніхто не зможе відібрати в «Лісової пісні» цю заслужену перемогу, і невдовзі волиняни зможуть бачити славний санаторій із власним басейном, спортзалом та перехідною галереєю. А цілющі лікувальні води озера Пісочне, збагачені іонами срібла та гліцерину, зможуть оздоровлювати відвідувачів санаторію не лише в літній сезон, а й у будь-яку пору року.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Короче

21:58 22.12.2019

Їдемо у Томашовку в шкільний басейн! Дітям 10 грн за годину, а дорослі за 13.
І у валютку не забути заскочити на зворотному шляху!

26 січня
Сьогодні
Вчора
24.01.2020
23.01.2020
22.01.2020
21.01.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин