Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Популярні і рідкісні імена, якими в Шацькому районі називають дітей

15:00 12.01.2017
1641

Хтось обирає ім’я для дитини завчасно, хтось чекає її народження, і вже тоді визначає, яке ймення їй дати. Багато батьків називають своїх дітей, орієнтуючись на ім’я святого, в день пам'яті якого народилася дитина.

Хтось називає дитя на честь родичів (бабусь, дідусів, прабабусь та прадідів). Дехто з батьків хоче проявити оригінальність. А є й такі, що орієнтуються на новомодні віяння, родинні традиції, навіть політичні погляди батьків, - пише «Кордон».

Тож якими найбільш популярними та рідковживаними іменами в Шацькому районі називали малюків у 2016 році?

Хлопчиків найчастіше називали Арсенами, Артемами, Богданами, Данилами, Кирилами, Матвіями, Максимами, Романами, Станіславами, Юріями. Серед дівчачих імен у 2016 році найбільшу популярність мали імена Ангеліна, Анна, Вероніка, Вікторія, Єва, Соломія, Дарина, Зоряна, Злата, Софія.

Рідше новонароджених хлопчиків називали Давид, Захар, Ілля, Костянтин, Родіон. Зареєстрований у минулому році й хлопчик з іменем Таір. Якщо ж проаналізувати рідковживані імена дівчаток, то їх у минулому році називали не лише іншомовними іменами (Еріка, Евеліна, Емілія, Ніколь, Мілана), а й більш притаманними для українців іменами Романа, Варвара, Ксенія, Надія.

Попри все, як би батьки не називали дитину, варто подумати про те, аби її ім’я гармонійно поєднувалося із прізвищем та по батькові, думати про дитину та її інтереси і не забувати, що з цим іменем вона буде жити все життя.

;
Загрузка...
Коментарі

мама

15:56 12.01.2017

Гарна стаття!;)) і імена впринципі всі обирали гарні! нема нічого дивного,як наприклад яблуко чи золушка, - а і такі імена давали дітам українці.

18 серпня
Сьогодні
Вчора
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин