Президент не розгляне петицію про порятунок Світязя

19 Грудня 2019, 21:00
4045

Петиція до президента України про порятунок Світязя від обміління не набрала необхідної кількості голосів, аби той міг її розглянути.

Нагадаємо, 18 грудня був останній день, коли українцям можна було підписати електронну петицію до президента про порятунок Світязя. ЇЇ зареєстрували на сайті гаранта 18 вересня екоактивістка Ольга Іменинник.

За три місяці петиція «Порятунок озера Світязь» набрала 13 064 голосів із необхідних 25 тисяч, відтак вона не потрапить на стіл президента Володимира Зеленського для розгляду.

Після завершення збору підписів Ольга Іменинник у соцмережі фейсбук подякувала усім інтернет-сайтам, які долучилися до поширення інформації (в тому числі виданню Район.Шацьк та мережі Район.in.ua), відомим волинянам та українцям, котрі також підтримали петицію та проголосували.

Серед відомих українців, які підтримали петицію, Ольга Іменинник подякувала олімпійській чемпіонці Яні Клочковій, поету та письменнику Андрію Любці, поету та письменнику Андрію Мартинюку, керівнику та засновнику музею сучасного українського мистецтва Корсаків – Віктору Корсаку за великий допис про петицію!

«Окрема подяка – Людмилі Луцюк керівниці Зелена сила - Green Power, Іоану Ярославичу Тхорику з Асоціації Благодійників України, Світлані Берзіній керівниці ВГО «Жива планета», Наталії Рибачік засновниці та керівниці МамаWOW, талановитому оператору Андрію Дмитруку за чудове відео про Світязь, Віталію Киричуку, віце-президенту Торгово-промислової палати за чудові фото та поширення інформації, голові Шацької районної ради Сергію Карпуку за підтримку, секретарю Шацької селищної ради Людмилі Цевух за підтримку та поширення інформації», – йдеться у дописі.

Читайте також:

Нардепи-волиняни вимагають у Верховній Раді створити комісію та вивчити причини обміління Світязя

За десять днів петицію про порятунок Світязя підписали майже 1600 українців

«Не сподівайтеся на «доброго царя» Зеленського, який підніме води Світязя», – шеф-редактор волинського телеканалу

Все, що зараз відомо про обміління Світязя

Разом зі Світязем міліють ще два десятки озер Шацького нацпарку – сюжет на Інтері

Проблему обміління Світязя розглянули на засіданні при «екологічному» комітеті у Верховній Раді

Коментарі
19 Грудня 2019, 23:46
Не достатньо активна була активістка.Швидше пантярка
20 Грудня 2019, 00:01
Ще дуже дякую Аліні Штемпель та Олександру Козаку!!! ❤️<br/><br/>А хто написав попередній коментар я дуже добре знаю.
20 Грудня 2019, 00:23
Шановна шачанка, а що ви зробили для порятунку озера? Ніж тут критикувати і ображати людину, яка привернула увагу у вищих ешелонах влади держави до проблеми обміління озера, краще б зробили добру справу і допомогли з петицією. У вас напевно погляд зовсім інший на озеро. Як побільше грошенят на ньому заробити.
20 Грудня 2019, 01:50
У тексті помилка, 18 вересня подали петицію.
20 Грудня 2019, 07:23
А що? Хіба для того, аби рятувати одне з найкращих природніх озер України, потрібні ще якісь там петиції? Що це за жлобство таке? Ту систему петицій вже давно треба закрити і, в решті решт, почати виконувати свою роботу!
20 Грудня 2019, 11:30
та вже достали з тим світязем давайте краще роздавайте нову берегову лінію на ділянки хоч гроші можна буде отримати тож то можна зробити як на мальдівах дачи будувати в озері ну якщо світязь назад вернеться в свої берега виходиш на терасу і зразу в озеро красота а підлогу зі скла зробити можна рибки плаватимуть як в акваріумі....
20 Грудня 2019, 12:46
Врятуйте Світязь від лохин
20 Грудня 2019, 13:56
Це екологічна катастрофа, а до цього так відносяться безвідповідально!!! Дійсно необхідні структури зобов&amp;quot;язанні виконувати, надані законодавством і посадовими інструкціями, повноваження. Однак якщо уже затіяли таку справу як &amp;quot;Петицію&amp;quot;, то чому самі Шачани не проголосували, їх що 13 000. Так і інши-НАС- це повинно хвилювати і в першу чергу владу. Ось коли пісок вивезти камазами з пляжу то &amp;quot; розумник&amp;quot; найшовся і як можна було до такого додуматися, а проголосувати за порятунок не зуміли. Шкода.
20 Грудня 2019, 16:00
Які питання до президента? Це не входить до його посадових обовязків. <br/>Порятунок Світязя пряма робота влади Шацького району і зокрема села світязь. Там за халупку в 2 ліжка без нічого беруть по 200-250грн з людини. І податків ніхто не платить. Довкола озера всі поля забудовуються. І скрізь скважини для води. Районна влада з поліцією та еокологією спокійно можуть це вирішити. А ті що заробляють на відпочивальниках можуть і скинутись по 1-2тисячі гривень. Там не один мільйон вийде.
21 Грудня 2019, 01:19
Якщо у воду додати солі, то вона стане морською.<br/>І риба в ній не буде псуватися!
Коментар
Код блоку:
04/12/2022 Неділя
04.12.2022
03.12.2022