Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Шацькі школярі дискутували про найпрестижніші професії

17:00 17.12.2019
811

У Шацькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся профорієнтаційний урок для учнів 9 класів Шацької школи-гімназії.

З метою сприяння професійному самовизначенню школярів у виборі професії, 16 грудня у Шацькій районній філії Волинського ОЦЗ організували профорієнтаційні уроки для учнів 9 класів ОЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» смт. Шацьк, – йдеться на сторінці Шацької служби зайнятості у фейсбук.

Під час уроків школярам розповіли про світ професій, які сьогодні найбільш актуальні на ринку праці, про послуги служби зайнятості та розглянуто формулу вибору «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА».

Учні дискутували про найпрестижніші професії, обговорили першочергові фактори, що впливають на вибір професії та помилки, які найчастіше допускає молодь під час свого професійного вибору.

Вибір професії – складний і відповідальний крок у житті кожної людини, від якого багато в чому залежить її майбутня доля. Адже, коли людина обрала правильний шлях та знайшла себе, вона буде отримувати задоволення від своєї справи та приносити користь іншим. Розглянули можливості проходження дистанційного тестування на платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Завершуючи зустріч, дітям наголосили, що для того щоб дійсно зрозуміти себе та своє покликання – віднайти своє професійне завтра, молоді потрібно працювати в цьому напрямку вже сьогодні, а Державна служба зайнятості за допомогою сучасних послуг та сервісів в цьому допоможе.Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
18 січня
Сьогодні
Вчора
16.01.2020
15.01.2020
14.01.2020
13.01.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин