Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Бізнес під ключ: американські фінансові донори пропонують підтримку шацьким підприємцям

12:25 12.11.2019
2894

Оздоровлення економіки України й бізнес під ключ із подальшою можливістю відчуження. Американські фінансові донори пропонують Україні нову систему розподілу грантів з акцентом на підтримку малого й середнього бізнесу та місцевих громад.

Вони готові інвестувати в українську економіку, але не грішми, а забезпечити всім необхідним для ведення бізнесу й на перших порах повністю супроводжувати й контролювати його.

Нагадаємо, народна артистка України, депутатка чотирьох скликань Верховної Ради Оксана Білозір нещодавно побувала в Шацьку. Як офіційний посол бренду в Україні Програми «IMTD» (USA) – нового пілотного проєкту, який починає працювати в нашій державі, вона презентувала міжнародну програму «Оздоровлення економіки України», в рамках якої передбачається співпраця американської структури з об’єднаними територіальними громадами.

В сюжетах на Youtube, автором яких є журналіст Андрій Гнатюк, місцеві підприємці Петро Зуб і Василь Денисовець розповідають про започатковані власні справи, описують проблеми, з якими стикаються відповідно в галузях розвитку туризму і вирощування ягід лохини. Власник агросадиби Андрій Панасюк змальовує перспективи туристичного бізнесу. Як чудовий приклад популяризації краю у фільмі показують одне з найбільш відвідуваних туристами місць – розплідник диких кабанів, створений силами ДП «Шацьке УДЛГ».

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Вітя

22:04 12.11.2019

Бізнес розвинуть озера згинуть!!

2 квітня
Сьогодні
Вчора
31.03.2020
30.03.2020
29.03.2020
28.03.2020