Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Шацькому районі збільшилася кількість ґрунтових шкідників

11:00 08.11.2019
526

Спеціалісти Управління фітосанітарної безпеки у базових та інших господарствах Волинської області здійснили обстеження сільськогосподарських угідь та зробили грунтові розкопки в полях сівозміни на виявлення багатоїдних і спеціалізованих шкідників в осінній період.

Грунтові розкопки проводились за загальноприйнятими методиками. У базових господарствах провели обстеження на площі 4,7 тис.га, в інших – 29,8 тис.га, – йдеться на сайті Головного управління Держпродспоживслужби Волинської області.

У зв’язку із теплою погодою, яка спостерігалась у вересні – жовтні, під час розкопок більшу частину шкідників виявили у верхньому шарі ґрунту. Серед видового складу переважали личинки та лялечки травневого хруща, жужелиці, бульбочкових довгоносиків, озимої та капустяної совок, хлібних жуків та інші.

У порівнянні з минулим роком в окремих районах (Володимир-Волинський, Іваничівський, Старовижівський, Шацький) відмічено збільшення підгризаючих совок, зокрема озимої.

У віковому співвідношенні травневих і червневих хрущів цього року відмічено на майже на одному рівні (І-ІІ - 48% : ІІІ - 52%).

На підставі даних обстежень розробляються прогнози появи та заходи по боротьбі з шкідниками і хворобами сільськогосподарських культур на наступний рік, що дасть можливість поінформувати та попередити сільськогосподарського виробника для того, щоб провести захист рослин вчасно, економічно та екологічно обгрунтовано.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
20 січня
Вчора
18.01.2020
17.01.2020
16.01.2020
15.01.2020
14.01.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин