Поліцейські викрили тракториста, котрий вигортав пісок зі Світязя

29 Жовтня 2019, 19:15
6766

Співробітники поліції Шацького відділення поліції 28 жовтня у селі Світязь виявили факт заволодіння землями водного фонду.

Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 239-2 Кримінального Кодексу України, – йдеться на сайті поліції Волині.

Невідомий за допомогою трактора вигорнув пісок із озера Світязь для подальшого несанкціонованого облаштування пляжу поблизу вулиці Набережна у селі Світязь Шацького району.

Поліцейські встановили, що до вчинення кримінального правопорушення причетний 39-річний житель селища Шацьк. Знаряддя вчинення злочину, трактор Orenstein & Koppel, правоохоронці вилучили.

Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 239-2 Кримінального кодексу України. Мова йде про незаконне заволодіння землями водного фонду в особливо великих розмірах.

До суду скеровано клопотання про арешт вилученого майна. Досудове розслідування триває.

 До слова, це другий факт щодо незаконного заволодіння землями водного фонду озера Світязь, котрий розслідують слідчі Шацького відділення поліції.

Читайте також: В пансіонаті «Шацькі озера» екскаватор вигортав пісок зі Світязя

 Депутати райради, поліція та нацпарк з'ясовували, хто вигортав пісок з пляжу біля «Шацьких озер»

Справу про незаконне вигортання піску з озера Світязь взяв під особистий контроль начальник обласної поліції

2

1

3

Коментарі
29 Жовтня 2019, 22:04
Маша сама дозволяє втіхаря берег покращити. Дешево і сердито!
29 Жовтня 2019, 22:24
Шановні. Зазделегіть видно що на пляж завезли 30-40 машин піску. Федір вам пояснив на відео що пісок не вивозили, а завозили. Питання скільки коштів пішло на завезення піску " без того самого зілля". ШАНОВНИЙ ФЕДІР, ДАЙТЕ БУДЬ ЛАСКА 01.11.19 відповідь, кудиж у вас вкрали стільки піску. Я ПАМЯТАЮ КОЛИ МИ ЗАЇХАЛИ НА КРОСОВЕРРІ, І ТУТ ЯК ТУТ ЗАЯ ПОЯВИВСЯ, БО ЩЕ Ж ЙОГО ВОЛОДІННЯ. А слабо сказати своїм що ти крадеш їх землі, ААААААААААААААААААААА.
29 Жовтня 2019, 22:27
Як сказав Кличко : щоб добути пісок треба із бетону витягнути цемент і воду.<br/>Як сказав Василь Матейчик : Світязь є карстова воронка, яку треба заповнювати.
29 Жовтня 2019, 22:39
Це с.Світязь. Вул. Набережна. Чи Заяць ще й воду вивіз?
29 Жовтня 2019, 22:43
500метрів від парку, з вікна Марії Христецької той пляж видно... хто ж то винен буде і чому вона рипенила своїм працівникам не підписувати протоколи які поліція склала...
29 Жовтня 2019, 23:02
У Василя в голові воронка, яку він не забуває заповнювати?
29 Жовтня 2019, 23:32
Людям треба вийти на мітинг в центр села і розігнати тих продажних і безтолкових парковців разом з мєнтами! І дружньо домовитись з тими хто має техніку, і поробити нормально пляжі! Зробили тут «парк»... де той парк, в лісі мишу не побачиш, та й лісу скоро не побачиш. Де вода стояла то зара ларьки з пивом. Скоро сувеніри гуцульські будуть біля острова продаватися а озеро буде там де 50м глибина...була... ЛОХИна зато родить) А в дачах і базах які проборили з сараїв назад будете худобу селити, в люкси свої))
29 Жовтня 2019, 23:57
Той пляж вже давно горнуть. Вже тижнів три назад екскаватор ходив. Хто там хозяїн?
30 Жовтня 2019, 00:19
Дебилы шацкие и свитязьськие просрали 40,5 млд. дол.: (9.000,0 м х 3.000,0 м) =27.000.000,0 кв. м. площадь озера. Вода упала на 0,5 м (50 см). Объем воды утеряный: 27.000.000,0 м.кв. х 0,5 м = 13.500.000.000,0 м.куб. воды. В 1 м.куб. воды = 1000,0 л. 1.0 л воды пресной, хорошей в Америке, стоит 3 дол. Итого просрали: 13.500.000.000,0 литров х 3 дол. = 40.500.000.000,0 дол., т.е. 40,5 млрд. дол. Бендер говорил: деньги валяются везде, только надо уметь их поднять или просрать. ...
30 Жовтня 2019, 00:29
І цибулю це їх одвічний бізнес
30 Жовтня 2019, 02:07
Якщо ти незовсім дибіл і маєш кросовер, то заїдь і саме пошукай пісок ! А якщо є бажання то до 1 .11.2019 обїдь навкруги озера , і зо 20 мість нарахуєш де сьогодні горнуть пісок. Доречі пісок горнули ціле літо !
30 Жовтня 2019, 02:15
Це пляж біля Чайки С Світязь 100 процентів територія нацпарку. Тут власник Христецька!!!
30 Жовтня 2019, 02:26
Пляж собі готував підприємець Лисак з Шацька , а трактор Миколи
30 Жовтня 2019, 10:45
На слідуючий сезон висадимо рис на місті болота що залишиться від Сітязя-вже погоджені ці підписані усі папери
30 Жовтня 2019, 10:45
На слідуючий сезон висадимо рис на місті болота що залишиться від Сітязя-вже погоджені і підписані усі папери
30 Жовтня 2019, 11:04
Рис - вчорашній день! Платаціі кокаіну- ось нове слово в перпективі осушення Світязя! Всьо погоджено вже з Маріей , Зайцем і Плейтухом!!!
30 Жовтня 2019, 15:14
Для рису теж потрібна вода. Постійно.
30 Жовтня 2019, 16:15
Клієнт психушки ти а не колумбієць
30 Жовтня 2019, 16:52
В Україні хочуть вирощувати медичну марихуану. Офіційно. Острів підійшов би ідеально. І пузатих охоронців, що за поліцією притулились, буде чим зайняти.
30 Жовтня 2019, 17:44
о кокос буде нашою визітівкою,а не пончики)))))))))))
30 Жовтня 2019, 17:52
не смішіть людей.... викрили тракториста який самовільно вирішив сам облаштувати пляж.. цирк та й годі..
30 Жовтня 2019, 21:30
Хах, винен як завжди тракторист. А Зайка приг да скок. Ало М Е Н Т И ви робіть свою роботу нормально. Чи боїтеся шо вас ЗАЙКА чпокне.
01 Листопада 2019, 01:40
Ти дибіл
09 Листопада 2019, 20:50
Скільки років будуть розслідувати.