На Шацьких озерах не можуть вгамувати браконьєрів

29 Жовтня 2019, 11:15
4236

Волинський рибпатруль  спільно з громадськістю провели рейд на території Шацького національного парку.

26 та 27 жовтня Волинський рибоохоронний патруль здійснив спільний рибоохоронний рейд з громадськими активістами. Рейд провели на території Шацького національного природного парку, – повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

26 жовтня, прямуючи до Шацького району, державний інспектор рибоохорони викрив грубе порушення правил рибальства. Так, на р. Луга у м. Володимир-Волинський зафіксували порушника, який здійснював вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям – одним екраном. Завдяки оперативним діям рибпатрульного громадянин не встиг завдати збитків рибному господарству. На особу склали протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

У Шацькому районі рейдова група у складі державного інспектора рибоохорони, громадських інспекторів та п’яти громадських активістів обстежили озера Чорне, Люцимер, Світязь та Піщанське. Під час обстеження озера Світязь, що тривало три години, ані порушників, ані заборонених знарядь лову не виявили.

27 жовтня під час спостереження на озері Піщанське виявили та вилучили 5 одиниць безхазяйних сіток. Живу рибу, що знаходилась у сітках, випустили назад у середовище існування.

У той же день, уже без участі громадськості, рибоохоронний патруль продовжив рейд Шацьким районом. Під час обстеження водойм виявили та вилучили таку кількість безгосподарського майна: на озері Люцимер – 10 одиниць ятерів, на озері Пулемецьке – 5 одиниць ятерів та 2 сітки. На озері Пісочне безхазяйного майна та порушень не виявили.

«Спільні рибоохоронні операції з залученням громадськості вже показали свою успішність у боротьбі з браконьєрством. Дякуємо громадянам за активну позицію та небайдужість до рибної галузі. Ми відкриті до співпраці та раді усім, хто бажає долучитися до контролю за порядком на водоймах»,  повідомив керівник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

В Управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360-78-40. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідкова інформація

Нагадуємо, до 31 жовтня триватиме подача документів для участі в конкурсі до Волинського рибоохоронного патруля.



 

 

Коментарі
29 Жовтня 2019, 23:01
А чому раки зловлені нібито браконьєрськими ятерями,і цілком живі і здорові,не випускають назад в озера,а забирають з собою ваші ГАВРИКИ?Якось не правильно , як думаєте?
30 Жовтня 2019, 10:48
Автомобіль заїхав у водойму. Порушення правил перебування біля водойм. Протокол на порушника де ? Чи може закон для всіх крім вас ? Проблема браконьерства повністю не викорінеться з ряду причин : <br/>1. Зубожілий економічний стан населення.<br/>2. Історично-географічне місцезнаходження.<br/>3. Низька мотивація працівників охорони природних ресурсів.<br/>4. В більшості працівників охорони налаштований бізнес повязаний з цими ж браконьерами (ловлять, діляться, платять, займаються збутом)<br/>А от щоб трохи врегулювати незаконний вилов ресурсів , потрібно використовувати досягнення науки. Автомобілі за GPS- трекерами відстежують ? відстежують. Отаке потрібно зробити і з плавзасобами, а особливо з природоохоронними. А якщо геть коротко, то було б бажання, а порядок навести можна швидко. Проблема комплексна, допоки не буде порядку в державі, не будуть виконуватись закони усіма верствами населення, допоки не буде робочих місць з достойною зарплатнею , і т.д. бардак лишиться бардаком.
Коментар
20/04/2024 Субота
20.04.2024
19.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром