В Шацьку повинна функціонувати лікарня, а не амбулаторія

17 Жовтня 2019, 15:25
6349

Щоб Шацька районна лікарня змогла наступного року отримати фінансування, заклад повинен бути оснащений сучасним обладнанням.

Про це повідомив голова Шацької районної ради Сергій Карпук під час виїзного прийому громадян на території Світязької сільської ради, – інформують у пресслужбі ради.

Для того, щоб медична установа змогла в квітні 2020 року укласти договір з Національною службою здоров’я України на фінансування, необхідно мати відповідне медичне обладнання. Таке устаткування мусить відповідати сучасним стандартам цифрових систем. Керівництво району та лікарні шукає шляхи та можливості для забезпечення медзакладу всім необхідним. Адже лікарня у Шацьку повинна бути, важливо відстояти позицію збереження саме лікарні вторинного рівня, а не просто амбулаторії. Від цього буде добре і місцевим людям, які можуть на місці підлікуватися, а не витрачати гроші, щоб кудись поїхати, і гостям, які влітку приїжджають відпочити.
 

Коментарі
18 Жовтня 2019, 00:24
Для функціонування лікарні не апаратів треба, а нормальних лікарів! І адекватних керівників, а не хапуг та самодурів.
18 Жовтня 2019, 11:10
Поміняйте керівництво лікарні і буде повноцінно функціонувати лікарня,а то тільки кармани собі набивають із зарплатою 30 000 грн.
18 Жовтня 2019, 11:17
А найголовніше, щоб аптеки Дибаля функціонували чітко!
18 Жовтня 2019, 12:57
Теперішнє керівництво лікарні разом з Карпуком вже зробили все щоб з 2020 року в Шацьку замість лікарні стала амбулаторія.Ще ви відчуєте дорогі наші керівники подяки вд людей на слідуючий рік за великі ваші старання.
18 Жовтня 2019, 13:21
Чим більша зарплата тим краще ставлення до хворих!<br/>Хіба не помітив, що зникли черги на прийом ?
18 Жовтня 2019, 16:44
&lt;p&gt;Згідний тільки з тим що спеціалісти повинні краще ставитись до своєї робити не чекати закінчення робочого дня, пацієнт повинен бути в приорітеті. Що ви там говорили про адекватність керівників? Я не знаю як ведуть себе керівники у вашому лікарняному закладі. А так як ви з ними стикаєтесь кожен день і Вас щось не влаштовує в керівництві, я би хотів почути що саме, може ви знаєте якісь конкретні порушення зі сторони Вашого керівництва.&lt;/p&gt;
18 Жовтня 2019, 16:54
Луцький, надайте будь-ласка підтвердження своїх слів по зарплатні керівництва, бо це більше схоже на балаболство.
18 Жовтня 2019, 17:45
Чому написала заяву на звільнення акушерка?
18 Жовтня 2019, 18:08
1. Створена система шісток і підлабузників, які тільки кавують і пліткують, але не на своїх робочих місцях.<br/>2. Є 2 невропатологи, важкодоступні для простих смертних, але немає жодного лікаря лаборанта і рентгенолога.<br/>3. Міняти меблі-штори майже щороку.<br/>4. Є 3 головних медсестри, 5 бухгалтерів і цілих 3 директори, але з європейськими зарплатами. <br/>5. 6. 7.....
18 Жовтня 2019, 18:19
Зникли черги на прийом бо люди їдуть хто в Любомль,хто в Ковель і аж ніяк не хочуть на прийом в Шацьк
18 Жовтня 2019, 22:57
14:45 18.10.2019<br/>Це питання потрібно задати акушерці, причин для звільнення є багато.<br/>15:08 18.10.2019<br/>1. Система шісток, та підлабузників є скрізь. Головне щоб кавування не йшло в розріз роботі. Чи Ви маєте на увазі: - пацієнти у черзі, а працівники кавують?<br/>2. Що Ви маєте на увазі важкодоступні для простих смертних? Ви були пацієнтом одного з них? Вони вимагали гроші? Вони відмовили Вам в обслуговуванні без вагомих причин? <br/>3. Що означає майже щороку? Будь-ласка, конкретніше? Раз в рік, раз в пів року??? Куди діваються старі меблі?<br/>4. Не може бути три директора, Ви маєта на увазі Директор та його заступники? Я бачу Ви добре освідчені в структурі підприємства. На вашу думку хто із вищезазначених працівників, зайвий? Обгрунтуйте свою думку.<br/>Що там 5.6.7...?<br/>15:19 18.10.2019<br/>Дайте конкретно відповідь, не розписуйтесь за всіх, конкретно що не подобається Вам?
19 Жовтня 2019, 01:48
Поки ви міркуєте, як відповісти на поставлені мною незручні запитання, я хочу Вам добавити, чому я задаю вам їх. Тому що крім бла-бла-бла я більше нічого від Вас не чую, ніякої конкретики. Це стосується користувачів Карп – лох, Луцький, Віра, Маша, Ваші слова нічим не підкріплені, я тільки чую ваші фантастичні міркування. Віра, окремо Вам, я знаю як зробити щоб аптека Дибаля, а точніше Дибеля (не ображайте генерального директора ТМО далі писати не буду, а то боюсь у Вас може статися крововилив в мозок) функціонувала не правильно, Вам необхідно принципово не купувати там ліки і не їхати лікуватись в Дибельську лікарню, якщо Ви дотримаєтесь своєї принциповості, Вам буде респект, але нього не буде, бо я чую тільки бла-бла-бла. Будь-ласка перед тим як когось звинувачувати в чомусь, розберіться в ситуації, та добре підготуйтесь, не балабольте народ. Я не вірю словам, я вірю ФАКТАМ!
19 Жовтня 2019, 09:38
Кому не подобається, той нехай їде до Любомля, Ковеля, Луцька. Та хоч до Києва.<br/>І платить, платить, платить.
19 Жовтня 2019, 09:48
А кому не подобається, той нехай їде до Любомля, Ковеля, Луцька чи Києва. І платить, платить, платить.
19 Жовтня 2019, 09:48
А кому не подобається, той нехай їде до Любомля, Ковеля, Луцька чи Києва. І платить, платить, платить.
19 Жовтня 2019, 12:16
Без лоха и жизнь плоха.
19 Жовтня 2019, 12:16
Без лоха и жизнь плоха.
19 Жовтня 2019, 15:10
Хіба не скоротилося населення району? Хіба не скоротили ФАПи і санітарки? А з нового року ще медиків хочуть скоротити.<br/>Хтось у людей запитав?
19 Жовтня 2019, 18:54
06:38 19.10.2019<br/>О так, до Любомля, Ковеля, Луцька, до столиці я бачу ви маєте багато грошей, або ви просто не розумієте про що пишите. Наприклад, УЗД вагітним у Любомлі, Луцьку, та у нас коштує 200 грн, немає грошей допобачення, я не повірю що у Вас в Шацьку такий самий тариф. Також у Луцьку був скандал терміново потрібно було допомогти дитині заспівали 8000 грн., як потім стало відомо, що це можна було зробити безкоштовно. Хочете платити будь-ласка, але як бути людям похилого віку? А я ж забув ми думаемо тільки про себе, інші хай як хочуть.<br/>09:16 19.10.2019<br/>Іншого я не чекав від маленького мозку, якщо він там є?<br/>12:10 19.10.2019<br/>А ці претензії виставляйте міністерству, президенту, міністру який не має медичної освіти йому видніше що краще для Вас, простих людей. Не забувайте риба гниє з голови.
20 Жовтня 2019, 08:58
Я Віра Лопес по імені, я живу в Каліфорнії, Сполучені Штати Америки, яка стала жертвою афери стільки фальшивих кредиторів в Інтернеті за період з лютого минулого року до січня цього року, але я дуже дякую своєму творцю, що він нарешті посміхнувся мене, направляючи мене до цього нового кредитора, який поклав посмішку мені на обличчя в цьому році 2019 року, і він мене не лаяв, а також не обманював і не брехав, але цей кредитор, якого звати пані Валерія Алі, дав мені 2% позики, яка Сума становить 560 000 доларів після моєї згоди з умовами та умовами їхньої компанії, і одна важлива річ, яку мені подобається в цій кредитній компанії, - це те, що вони також швидкі і відносні, тому мої бортери та сестри ви можете зв'язатися з компанією безпосередньо електронною поштою компанії: [email protected]
20 Жовтня 2019, 13:16
05:58 20.10.2019<br/>Да будьте хоч Маріэю Лопес, тут більш глобальні питання обговорюються, ніж Ваша нікому не потрібна кредитна історія. Тим більше що Ви займаєтесь шахрайством, ні з Вас шахрай так собі, більше схоже на самодурство я не розумію, чому модератор пропустив Ваш коментар, якщо він і далі тут залишиться, значить модератори, пособлюють шахраям. Молодці!
20 Жовтня 2019, 21:12
Шумук-ти хитро зробляний чи і тебе грабово приручило( а точно,тож родичка- взяла просто на роботу) тікай бідняшка.
20 Жовтня 2019, 23:38
18:12 20.10.2019<br/>Хто такий шумук і що таке грабово, і взагалі зі своїми друзями розмовляйте в іншому місці. Перетворили цю гілку в смітник. То кредити пропонують, то хтось когось приручив.)))
21 Жовтня 2019, 01:04
Ганьба такому керівництву!!!
21 Жовтня 2019, 01:06
Ганьба такому керівництву!!!
21 Жовтня 2019, 02:04
22:04 20.10.2019<br/>І знову, ми чуємо необгрунтовані безпідставні вигуки. Де ж ті факти які ви хочете надати народові. А, я забув їх нема. Моя Вам порада, якщо немаєте про що писати, то краще утримайтесь або займіться квартирними справами, це у Вас краще буде виходити.
21 Жовтня 2019, 02:32
Антоне К. по суті в твоїх словах єправда. скільки не читаю комантарі, нічого конкретного не бачу, чим бесглузді звинувачення.
21 Жовтня 2019, 02:47
Антон, а хто ти такий?
21 Жовтня 2019, 02:57
Розумний Антоне судячи зі статті якщо лікарня не буде мати відповідне обладнання скорочення будуть колоальні серед простих працівників. Як бути простим людям?
21 Жовтня 2019, 03:24
Антоне, ти правий, але не в усьому, я покищо не знаю чи варто розповідати тут свої невдоволення, а їх в мене багато. І це здебільшого стосується лікарів!
21 Жовтня 2019, 11:25
Ти Антон дурак?чого жопу рвеш за ту корупцію в лікарні чи ти проплачений?тобі одному більше всіх треба?кожна людина пише те що накипіло а ти ігнориш кожного.факти є і відео і фото фіксація-тільки не для тебе.є відповідні органи хто буде займатись-а не ти.ти просто провокатор в якого відкрита сторінка в фейсбуці на сайті і провокуєш людей хто що знає.ніхто тобі не напише а твоє начальство лікарні яке взяло тебе на роботу і платить тобі щоб ти моніторив оце все-скоро випливе багато.готовтесь з своєю чорною бухгалтерією,готовтесь з своїми лівими групами-а тобі раджу закрити свого рота-не писати і не говорити чого не знаєш.кожна людина має свою думку а не тебе слухати.
21 Жовтня 2019, 11:55
Нашій лікарні дати нове обладнання?сміх!!!!!колись скидались на УЗІ безкоштовне -але гроші беруть.тепер ще на щось скинутись щоб главрач собі поставив дачу вже не в Світязі а десь в Турції.приіхала на все готове-їсти собі не може зготовити носять бідолашці.квартиру дали-живи і радуйся,тьотя.
21 Жовтня 2019, 13:42
Нет ничего на свете ядовитей, чем женский дружный коллектив!
21 Жовтня 2019, 13:48
Такі всі кругом розумні! Претензії до керівництва? Пишіть поямо до мініста , по тій причині, що скорочення йдуть по всій країні. А пенсіонерам місце на пенсії! Вони отримують її по закону, а молодим немає куди діватись! А про кучу непотрібних санітарок і йде мова про скорочення! Лікарів ніхто не збирається скорочувати, їх і так скрізь не вистачає! А ті хто дуууже розумні, підіть повчіться 8 років на лікаря і вперед до праці) і тоді побачете яка це легка і чудова робота і які мільйони на ній заробляють!
21 Жовтня 2019, 15:42
Дуже легко осуджувати всіх і все, завжди потрібно ставити себе на місце тої людини. Більше добра люди!!! Візьмемо інші сфери соціуму-Де є ідеал? Невже нема вилікуваних і вдячних? Всім здоров'я!!
21 Жовтня 2019, 18:05
23:47 20.10.2019<br/>Така ж людина як і Ви.<br/>23:57 20.10.2019<br/>Прості люди можуть тільки сподіватись, що керівництво знайде гроші на обладнання. А медичне обладнання якщо Ви не знаєте коштує досить дорого. Де спонсори? Де Івахів? Все здувся?<br/>00:24 21.10.2019<br/>Пишіть, діліться думкою, тільки без води. Обґрунтовані факти. Те що торкнулося Вас, хай всі знають.<br/>08:25 21.10.2019<br/>Якщо накипіло ідіть в церкву на сповідь. Я ще не почув ні однієї конкретної скарги та ще жодної людини не проігнорував, відповідаю усім. Мою сторінку у фейсбуці в студію, факти в студію. А, я ж забув Арсен займається балабольством, я чомусь не здивований. Не тикайте мені, ми в барі з вами не сиділи, поки що). Мої керівники...))) А вони є??? Покищо думок людей тут не було, були тільки необгрунтовані наклепи. Ви маєте рацію, якщо маєте матеріали відео, та фотофіксацію, передавайте у відповідні органи, там розберуться: - чорна бухгалтерія чи біла, - я Вам наврядчи допоможу. Та поспішайте, може сьогодні ще встигнете, а ні тоді завтра.<br/>08:55 21.10.2019<br/>Вас потрібно було брати районним статистом, не прогадали б. Все було б пораховано, хто куди ходив, хто з ким переспав, хто скільки з'їв))).<br/>10:42 21.10.2019<br/>Це влучно.<br/>10:48 21.10.2019<br/>З пенсіонерами я згідний, а про купу непотрібних санітарок ви погарячкували, прибирати в лікарні я так розумію будете Ви?<br/>12:42 21.10.2019<br/>Молодець.<br/><br/>Також пишіть що Вас не влаштовує, та по суті і з фактами.
21 Жовтня 2019, 18:49
Повірте, працювала колись у поліклініці і прекрасно знаю, як більшість санітарок робить свою роботу! Допроситись лишній раз помити чи підмести на грані фантастики, а зарплату получають практично таку як і лікарі! Для прикладу в нашій поліклініці з 18 лишили 10 і брудніше не стало, лишили тих людей, які дійсно хочуть працювати!
21 Жовтня 2019, 23:27
Успіх лікарні в першу чергу залежить від кваліфікації, професіоналізму та людяності лікаря. Коли лікар терапевт чи педіатр вважає себе незамінимим, це не робить його кращим, а заставляє людей їхати в Ковель, Луцьк чи Любомль. Закінчився час утримання закладів з бюджету, з 2020 року, що заробить лікар, стільки й отримає. Думаю в стаціонарі, якщо лікарі не будуть відноситись до людей професійно, та зарплати їх дуже здивують, бо це буде дуже добре видно по їх роботі.<br/>Щоб отримати достойну зарплату потрібно бути професіоналом, лікувати відповідно до протоколів затверджених МОЗ, не буде необхідного обладнання послуга буде неоплачена. Варто невдоволеним зайти на сайт НСЗУ і вивчити умови за яких буде оплачена послуга надання медичної допомоги.<br/>А за слова мені все одно, що там люди, я пенсіонерка. Це дуже хибна позиція.<br/>Раджу лікарям бути патріотами свого краю та поважаючи себе не розводити чвари, а працювати на благо людей району, підвищувати свою професійну підготовку, ввічливо відноситись до пацієнтів, при зустрічі з пацієнтом впершу чергу бачити людин.якій потрібна допомога, а не бачити спершу подачку яку може дати пацієнт.<br/> Тож за роботу шановні лікарі, шануйтесь і докажіть що ви професіонали, а не базарні баби.<br/>Вибачте за довгий пост, але читаючи ваші нісенітниці чомусь надихнуло.
21 Жовтня 2019, 23:41
Читаючи ваші дописи, стає дуже сумно. Хотів би взнати зарплати лікарів стаціонару, а не первинки, думаю вам позавидували б лікарі багатьох закладів області, проте робота ваша , видно з дописів вас неінтересує, головне нічого не робити, гроші отримувати, обслуговувати лише чекають вдячних пацієнтів і ті як видно з дописів втікають до Ковеля, Любомля, Луцька.<br/>Пацієнти втікають не від керівників а від недолугих лікарів.<br/>Рекомендую зайти на сайт НСЗУ вивчити вимоги до якості надання послуги, щоб отримати фінаннсування з НСЗУ і надавати якісну медичну допомогу,а не говорити мені що я на пенсії. За це люди не подякують.<br/>ТОЖ за роботу друзі на благо жителям Шацького району, а може і жителі інших районів поїдуть у Шацьк до лікарів професіоналів. Тож за протоколи, стандарти, а не склоки.
22 Жовтня 2019, 00:28
15:49 21.10.2019<br/>Сумніваюсь, що санітарки отримують зарплатню, таку як лікарі, покажіть лікарню де платять так мало лікарям, або так багато санітаркам. Чому людина не хоче працювати? Тому, що вона отримує мінімалку, а на ній далеко не проїдеш, зарплата повинна бути такою, щоб людина боялася втратити роботу, тоді Всі будуть добре працювати.<br/>20:27 21.10.2019<br/>Люди прочитайте пост Зебота. Хоч одна людина чітко описала, що чекає на нас всіх у 2020 році. Пацієнт повинен бути на першому місці. Пацієнт не повинен розглядадись як гаманець з грошима, це людина яка потребує допомоги і їй необхідно допомогти, це завдання всіх лікарів України.
22 Жовтня 2019, 09:55
Писати факти?Вчора доведену до безпритомності керівництвом акушерку відправили до реанімації!!!!
22 Жовтня 2019, 10:47
Це я Вам про зарплату говорю з власного досвіду! Будучи молодим спеціалістом, я отримувала на протязі 2 років мінімалку, а моя санітарка з кабінету ідентичну зарплату плюс доплату за стаж, а після переходу нашого реабілітаційного кабінету на госпрозрахунок, я мусила здати в касу 10000, щоб отримати ту мінімалку! Так що справедливості в нашій системі як не було, так і не буде!
22 Жовтня 2019, 11:28
Це я Вам про зарплату говорю з власного досвіду! Будучи молодим спеціалістом, я отримувала на протязі 2 років мінімалку, а моя санітарка з кабінету ідентичну зарплату плюс доплату за стаж, а після переходу нашого реабілітаційного кабінету на госпрозрахунок, я мусила здати в касу 10000, щоб отримати ту мінімалку! Так що справедливості в нашій системі як не було, так і не буде!
22 Жовтня 2019, 11:36
Писати факти?Вчора доведену до безпритомності керівництвом акушерку відправили до реанімації!!!!
22 Жовтня 2019, 12:02
При теперішньому керівництві скільки вже лікарів пішло на той світ?Акушерка в реанімації.Цього мало?Ще такого ставлення до медичних працівників збоку керівництва НІКОЛИ не було.Медсестри втікають хто в Польщу хто підписує контракти в армію.Санітарок скорочують.Куди дивиться Карпук?
22 Жовтня 2019, 13:20
Основна проблема у нашому менталітеті. Все чекають доброго царя (президента ), а потім клянуть, що обдурив...Самі ж обирали керівників! А тепер незадоволені. <br/>09:02 22.10.2019<br/>Профспілка є посередником між працівниками і керівниками, а не інтернет чи поліція.
22 Жовтня 2019, 15:53
У вас там такі страсті як в тріллері&amp;quot;Хто кого?'' Я ставлю на начальство.
22 Жовтня 2019, 18:16
Доведену керівництвом? Ви в своєму розумі? Я знаю цю прекрасну «акушерку» істеричка ще з тих! Стояла на обліку. Мало того що «зачекайте я каву доп‘ю, тоді зайдете!» так ще й коли приїхала в пологовий, то всі були в шоці від заповненої обмінної карти! От вам і факти!
22 Жовтня 2019, 21:14
Наталія Іванівна Самолюк- дуже хороша і приємна людина!Завжди з усмішкою зустріне - дасть хорошу пораду!Мої знайомі й на облік стають в Шацьку тільки того що вона хороша і не гаркає- всі крім вас Рксана задоволені її роботою.Особисто я її дуже поважаю-справжній спеціаліст своєї справи!!!
22 Жовтня 2019, 21:23
Наталія Іванівна Самолюк- дуже хороша і приємна людина!Завжди з усмішкою зустріне - дасть хорошу пораду!Мої знайомі й на облік стають в Шацьку тільки того що вона хороша і не гаркає- всі крім вас Оксана задоволені її роботою.Особисто я її дуже поважаю-справжній спеціаліст своєї справи!!!<br/>Доречі моя дочка завжди ходить на медогляд виключно тільки до цієї акушерки!<br/>Дуже шкода що у неї такі проблеми зі здоров’ям.Бажаємо їй скорішого одужання!!!
22 Жовтня 2019, 21:41
Наталія Іванівна Самолюк- дуже хороша і приємна людина!Завжди з усмішкою зустріне - дасть хорошу пораду!Мої знайомі й на облік стають в Шацьку тільки того що вона хороша і не гаркає- всі крім вас Оксана задоволені її роботою.Особисто я її дуже поважаю-справжній спеціаліст своєї справи!!!<br/>Доречі моя дочка завжди ходить на медогляд виключно тільки до цієї акушерки!<br/>Дуже шкода що у неї такі проблеми зі здоров’ям.Бажаємо їй скорішого одужання!!!
22 Жовтня 2019, 22:49
Все буде добре. Вернеться на роботу, але як компенсацію зроблять їй групу як більшості начальників чи митників.
23 Жовтня 2019, 00:35
До відома. Акушерка не була у реанімації, а в загальній палаті! І з успіхом сьогодні виписана додому! А такі припадки лікують в психдиспансері!
23 Жовтня 2019, 14:46
А акушерка досі в лікарні -кого цікавить. Хай лікується виздоровляє.будь здорова.
23 Жовтня 2019, 15:56
За звичайним рецептом на медичний препарат (не нарковмісний, не безкоштовний) ходив тиждень, бо оці славнозвісні два невропатологи не мають часу, щоб написати два слова. Людина, у якої немає запасу потрібних ліків може померти, так і не дочекавшись рецепту, не те, що ліків.
23 Жовтня 2019, 19:39
06:55 22.10.2019<br/>Як це ви бачите? Як її довели? Скільки її доводили рік, два, три? Чи це якраз після звільнення? Те що ви сказали, це Ваші домірковування.<br/>07:47 22.10.2019<br/>Я розумію Вашу позицію, зарплатня не повинна буди однаковою, але і не повинна бути мінімальною, про слово &amp;quot;мінімалка&amp;quot; потрібно забути у сучасній Україні.<br/>09:02 22.10.2019<br/>У Вас там керівники справжні звірі? З ваших слів я розумію що всі були доведені керівництвом. Луцький наскільки тупо це звучить, так не вважаєте? А те що прості люди тікають у Польщу, та в інші країни це норма? Мабуть від хорошого життя, або замучені керівництвом. Формулюйте краще свої думки, Вам є куди рости.<br/>10:20 22.10.2019<br/>Антоне, профспілки в Україні не працюють, можете не розпинатися і нічого не доказувати.<br/>19:49 22.10.2019<br/>А що там чекає Україну краще скажіть? Нашу нову смарт-владу?<br/>12:56 23.10.2019<br/>Ви звертались, з цим питанням до керівництва, чи ходили як овечки тиждень? Німого ніхто не почує, запам'ятайте це!
23 Жовтня 2019, 20:12
До якого керівництва? <br/>ДО директора, яка є першим невропатологом, чи до завполіклінікою, яка є другим невропатологом?
23 Жовтня 2019, 22:26
Люди схаменіться!!!! Скільки можна обливати брудом один одного. У кожного своя правда , як завжди. Я впевнена вони розберуться і без Вас. <br/>А щодо функціонування лікарні і скорочень ,то якщо ви хоч трошки слухаєте і цікавитесь новинами - заручниками такої ситуації стали лікарні усієї України,
23 Жовтня 2019, 23:01
Анонімність, при бажанні, гарантована.<br/>Інтерв'ю у бажаючих у вихідні дні, щоб керівництво не перешкоджало.<br/>Запис на інтерв'ю на сайті.
24 Жовтня 2019, 00:54
17:12 23.10.2019<br/>Так, звичайно, до директора, до завідувача поліклінікою, я впевнений що Ви нічого не говорили і не робили, Ви чекали, та зараз ще щось кажете. Я впевнений, що якби Ви звернулися з цим питанням до керівництва, в той же день все було би вирішено, якщо затримка була зі сторони лікарів, скажіть що я не правий. Крім керівництва лікарні є ще куди звертатись, але все вирішилося б локально, коли звернення було би до керівного складу. Хоча це не правильно і звернення до керівництва повинно бути тільки в крайніх випадках. Але, ще ми не знаємо Вашої ситуації, по якій такій причині ви не отримали рецепт, більше будь ласка інформації, все як було, так і пишіть. Я за справедливість!!!<br/>19:26 23.10.2019<br/>Брудом я особисто нікого не обливав, це дескусія з простими людьми, та провокаторами (стаж психолога дає свої плоди) які працюють у Шацькій лікарні, що вони хочуть добитися, я знаю (залишаю на потім). (Для простих людей), - вони мають хорошу роботу, та хорошу зарплату, і мабудь їм дуже нудно, та хочуть екшн, (для цих екстремалів), - не робіть так щоб я виймав свої тузи з рукава, бо всі дізнаються хто за цим всім стоїть поіменно. Після цього Ви можете (Першому) хоч свій ноутбук заплювати, та (Другому) свій телефон, обійдемось без моделі, бо працівники лікарні будуть відслідковувати в кого який телефон.)))<br/>20:01 23.10.2019<br/>Я, за! Прошу! - Телебачення Волині, фільтруйте інтерв’ю, не допускайте необґрунтованих інтерв’ю! Слава Україні!!!
24 Жовтня 2019, 02:14
Директор Шацької районної лікарні - хороший керівник, спокійна, врівноважені та мудра людина. Якщо керівник робить зауваження персоналу - це є правильно! Підлеглі повинні поважати свого керівника і повинна бути дисципліна в колективі. Якщо не буде дисципліни, то пацієнти будуть чекати годинами під кабінетами, чекаючи лікаря доки він прийде із магазину чи ринку, чи перукарні...І не залежить від директора лікарні скорочення персоналу чи медична реформа. Реформа іде по всій країні, а притензії щодо закриття фапів, лікарень ставте до влади за яку ви обирали на президентських виборах! Будьте добрішими один до одного. Вам ще разом працювати в одному колективі!!
24 Жовтня 2019, 10:47
Ти сам провокатор.всі бачать та чують як ти прикриваєш владу лікарні.час покаже хто є хто.а тебе знають -влада лікарні не вічна.будь готов до перемін в свому житті.
24 Жовтня 2019, 12:11
Шановні люди-більше звертайте увагу на закон України,зокрема на ст 172-це трудовий кодекс України-Грубе порушення законодавства про працю.п1. І ст 173 -це відшкодування шкоди в разі ушкодження здоровя працівників.п1.
24 Жовтня 2019, 15:19
23:14 23.10.2019<br/>Який би директор не був хороший та лояльний до своїх підлеглих, все одно всіх він не задовольнить. Директор як керівник повинен бути в першу чергу справедливий, та розуміти коли можна бути жорстким, а коли потрібно проявити лояльність.<br/>07:47 24.10.2019<br/>Сергію, будь-ласка попрацюйте над своєю граматикою. По тому як ви формулюєте речення можна робити відповідні висновки. Я не прикриваю владу лікарні, я намагаюсь відкрити простим людям очі, щоб вони починали тверезо мислити, та аналізувати ситуацію, а не вірити безпідставним необґрунтованим звинуваченням, та ще й тих, які працюють у лікарні. Так, мене знають не тільки в районах, але і в області. Сумніваюсь що Ви мене знаєте особисто, прийде час познайомимося обов'язково, вам буде соромно дивитися мені в очі. Так як це вже дуже далеко зайшло, починайте збирати вагомі факти, тому що я спитаю за все, та не забудьте навести порядок у своїй роботі, ви готові до змін у своєму житті?<br/>09:11 24.10.2019<br/>Так, громадянам слід знати свої права. Та не в усіх випадках можна доказати, що ушкодження здоров'я було саме на підприємстві, це стосується не явних ушкоджень (не фізичних). Нажаль профспілки не працюють в нас так, як вони діють за кордоном, профспілка повинна відстоювати права працівників, а не працівник.